Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сьогодні вдалось добути першого зайчика в сезоні, дай Бог і не останнього!Піднявся метрів за 30, поки зреагував було всі 40, стріляв #1, на с7, попадання дві дробини. Одна прошила м’язи задньої ноги, інша попала в груди, прошила серце і залишилась під шкірою. З пробитим серцем пробіг добрих 500-600 метрів де і був знайдений вірною помічницею! Переглянути вкладення 525679 Переглянути вкладення 525683
Озимка як казка!!!З Полем і першим,в цьому сезоні, трофеєм!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Спочатку був лис, потім сорока, нуууууу а під обід довгожданий зайчик. Перший в цьому сезоні. Стріляв: 686, D-20, п/ к, 1. (сорока трійкою). Всім Ні пуху Ні пера !!!
Ви правильно зробили сполучення,а власне-корисне з приємним!!З Полем і зробленою корисною для природи роботою!!
 

Volanat

Мисливець
1-ца, 2-ка, 3-ка все вчерашний день! Фоандоринъ, вон - полного дзена достиг! 8-ой зайцев лупит!
Хорошо хоть он дичь в пищу не употребляет, а то ведь из того зайки карась со свинцовыми косточками получился.
Я, на заре капитализма в Украине, как то на "комплексной" охоте такое учудил: собачка в траве стал в стойку, я перезарядился 8-ой на куропатку, а там зайка из под ног, с десяти метров его хлопнул (мементо мори), но живого места на шкуре не было. Точно не помню, но сосчитал около 50 дробин при снятии шкуры, чуть меньше при разделке и еще с 10-ок поймали пока ели.
Как по мне, так ну ее в болото ту мелочь.
 

Fireman36

Новачок

Вкладення

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго ранку, колеги. В неділю пощастило вирватись з хлопцями на зайчика. Брали трави та очерета попід село. В першій ж загонці пес викурив вальдшнепа, який був успішно добутий. Далі почали обходити поля, що примикають до людських городів та яблуневий сад. Ніц немає. Трави і очерет - пусто. Вийшли на пасовище, яке за літо стало голе від череди худоби. Лиш де-не-де залишилась маленька травичка на горбках і під грушками-дичками. Під однією з таких грушок, у траві, зайчик на мене і чекав. Вискочив в метрах 15-17, поле чисте, шансів у нього майже не було. Постріл, дріб № 3 без контейнера. Трофей добутий! Пес товариша міцно схопив зайчика і діловито несе господарю:). Полювання закінчив в 10:45. Усіх з полем!
 

Вкладення

VS1975

Снайпер
Доброго ранку, колеги. В неділю пощастило вирватись з хлопцями на зайчика. Брали трави та очерета попід село. В першій ж загонці пес викурив вальдшнепа, який був успішно добутий. Далі почали обходити поля, що примикають до людських городів та яблуневий сад. Ніц немає. Трави і очерет - пусто. Вийшли на пасовище, яке за літо стало голе від череди худоби. Лиш де-не-де залишилась маленька травичка на горбках і під грушками-дичками. Під однією з таких грушок, у траві, зайчик на мене і чекав. Вискочив в метрах 15-17, поле чисте, шансів у нього майже не було. Постріл, дріб № 3 без контейнера. Трофей добутий! Пес товариша міцно схопив зайчика і діловито несе господарю:). Полювання закінчив в 10:45. Усіх з полем!
Вдале полювання. З полем !
 

Waldi2000

Мисливець
Напишу пару слів про відкриття на Київщині УТМР, в суботу 9,11,2019 зранку моросив дощик, я з колегою приїхав о 7 на місце полювання, а інших четверо мали приїхати на 8-му. Вийшли з машини в 7,15 думаю чого чекати годину вийдемо потопчимо траву суху стару біля дороги дощ не поміха відкриття яке ми довго чекали. Тільки почали заходити в траву підїхало авто вийши 5 мисливців і розповіли що ця трава вже прочесана і одного косого там взяли і ще в одному місуі бачили і підранили лиса. Я думаю коли вони встигли тільки 7,20 на годинику)) Ми з товаришем прогулялись в інших місцях нічого не побачивши. Настрій був не дуже, подумав я зайця мало мабуть, погода паршива. Але пізніще вже в 6-х мисливців почали полювати, на мене товариш шуганув зайця яких біг по полю вверх я його побачив і присів думав заєць мене не замітив і прибіжить в ноги. но через 5 секунд заєць дав драпака в поле на 90 градусів від посадки. Я на адреналіні вскинувся постріл метрів до зайця вже було 50, заєць біжить далі через 300 метрів сідає на полі. Я кажу до товариша що я обійду з іншої сторони і вийду прямо на нього, ніхто не повірив, що я міг влучити на таку відстань, і відмовляли мене щоб я пробував обійти поле . Но чуйка не підвела і коли і тихенько скрадався полем де трохи росло ріпаку молодого, побачив за 100м. щось на рілі, думав звєць заляг і буде зриватись тікати, підійшов ближче а заєць лежить готовий. Пізніще ми ще взяли 3 зайця які сиділи в траві і піднімались за 2 метри від ніг. зайця добувалимь щротом від №4 до 0 хто які набої любить. Свого косого я добув самокрутом на Тахо 1,9 контейнер 32грам дріб №2 закрутка верхній ствол ТОЗ 34 .
пс. недавно опустив затильник на прикладу на 3 см. нижче добавив між прикладом і затильніком 1см деревяної проставки, ружо тепер лягає ідеально, але приклад став довший я ще не звик і при вскидці палець автоматично нажимає спуск який ближче і стріляю з верхнього чока. тут це зіграло на мою користь бо в нижньому стволі був набій сага №4 без контейнера.)) в зайці з боку було 2 влучання дробин в районі грудної клітини одна на виліт інша поламала ребро на виході і там лишилось. 09.11.2019.2.jpg 09.11.2019.jpg
 
Останнє редагування:
За 2 дня активной охоты- видели 6 лисиц, одну косулю и ни одного зайца! Вот Вам и много... Ног не чувствуешь. Пешком ходили.
Черниговская обл с кумом накрутили км 30 за день и кроме лисы ничего не видели , хотя места жирные . Так что в косыми пока негусто . Ждём снег
 

Виталий 2.

Слідопит
Доброго всем дня!
Открылись и мы вчера. Настроение с утра испортил егерь, собрав три коллектива в кучу и себя в предачу, в общей сложности вышло 17 человек. Народ ,который первый раз за сезон на охоте, естественно хотел топтать поля. Ну да ладно, как то будет. Мы вдвоем с товарищем, решаем по очереди один с краю в поле один заезжает. Первое поле, пока я заехал, смотрю а напарник уже за уши тянет. Возвращаюсь, точно один есть, говорит только с краю зашел, с посадки собака выгнал. Поздравляю, забираю трофей и на номер. Дальше - скучно, до 12 часов, на всю ораву был добыт еще один косой, с какого выстрела и кем ,даже затрудняюсь сказать, кононада стояла грандиозная. Оконцовка - мой кобель в посадке добрал бедолагу. Далее обед! Пока разгоряченный народ подчевал, быстро перекусив с товарищем, с разрешения егеря решили пробежаться по маленькой, но очень густой посадке. Пройдя метров сто, слышу в середине пошла возня, стою жду. И вот он вываливает, здоровенный, четко боковой, расстояние метров двадцать пять, доли секунды хватает налюбоваться и выстрел на в скидку, кувырок через голову, пару прыжков на месте и первенец этого сезона затихает! Тут и собачки подоспели. Слышу голос товарища- возвращаемся? Мы с трофеями!
Вернувшись к коллективу, мы как положено, со всеми от тарабанили до темна, добыли коллективом еще двух косеньких и отправились домой!
Вот такое вышло открытие!
Всех с полем!
IMG_20191111_105314.jpg
 
Черниговская обл с кумом накрутили км 30 за день и кроме лисы ничего не видели , хотя места жирные . Так что в косыми пока негусто . Ждём снег
Это не самый плохой результат. У меня товарищ на открытии с другом пол дня топтали и вообще нолььь.....
С ушастиком очень слабо.
Полтавская область.
 

Копатыч

Зброяр
Это не самый плохой результат. У меня товарищ на открытии с другом пол дня топтали и вообще нолььь.....
Слабовато ....:eek::eek::(:(:(:(:(
Нам, вчера, повезло ......
в 07.21 звонок егерю ... " пройдем, вот это поле и покрутимся вокруг села ...."
в 07.32 - первый .....
в 07.35 - второй .....
израсходовано - 3 патрона ......
прошли 400 метров, развернулись к машине и насобирав 2 мешка кукурузы, поехали домой ........, собакен, даже "побегать" не успел .......
 

Просто охотник

Мисливець
Добрый день всех кто открылся с полем!
Кто не открылся еще терпенья:).
Открылись и мы. Как то в прошлых сезонах было зайца и по более. На 17 человек добыли 11 зайцов. Ходили где до до часу дня. Дальше шурпа и отдых.
Я своего взял метров за 50 до окончания поля, на свежей дисковке.:) уже на раслабоне думал , не будет. Поднялся передо мной метрах в 20 и пошел обходить меня слева. Первым поторопился мазанул, вторым двойкой положил на месте. Расстояние метров 30.
20191110_152342.jpg

Трофеи отца, мой, брата и племяша (каждый свой трофей добыл сам).
 

VS1975

Снайпер
Добрый день всех кто открылся с полем!
Кто не открылся еще терпенья:).
Открылись и мы. Как то в прошлых сезонах было зайца и по более. На 17 человек добыли 11 зайцов. Ходили где до до часу дня. Дальше шурпа и отдых.
Я своего взял метров за 50 до окончания поля, на свежей дисковке.:) уже на раслабоне думал , не будет. Поднялся передо мной метрах в 20 и пошел обходить меня слева. Первым поторопился мазанул, вторым двойкой положил на месте. Расстояние метров 30.
Переглянути вкладення 525854
Трофеи отца, мой, брата и племяша (каждый свой трофей добыл сам).
З полем ! Результат відмінний.
 

igor21

Слідопит
Слабовато ....:eek::eek::(:(:(:(:(
Нам, вчера, повезло ......
в 07.21 звонок егерю ... " пройдем, вот это поле и покрутимся вокруг села ...."
в 07.32 - первый .....
в 07.35 - второй .....
израсходовано - 3 патрона ......
прошли 400 метров, развернулись к машине и насобирав 2 мешка кукурузы, поехали домой ........, собакен, даже "побегать" не успел .......
С Полем!!!
У нас да. Стало с зайцем "пустошь Смауга"...
Если и есть то в лесу. Зачастую когда по лицензии охотимся берем и на пух карточки. Там есть шансы добыть. А в полях глухо.
И сказать что поля выкатаны... Нет.
И желающих на пух охотится уже давно количество упало. И не только из за отсутствия зайца, а потому что надо ходить, а еще и не увидишь и не стрельнешь...
 

Вова!!!

Снайпер
В субботу подняли одного зайчика на четверых и две собаки , его же и взяли . Сидит мертво ! Лежек куча , помета хоть тачками вывози , а поднять не удается .:(:) Ложится рано , собаки в упор ни чё не чуют . И так второй сезон ... Было ещё три лисы , но им в этот раз повезло .:) Были ещё куры , петухи , пара вальдшнепов и две стайки куропаток . Охота в принципе удалась .:)
 
Статус
Закрита.
Зверху