Сами ловим,сами и готовим!!!

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А описание???
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Частенько спрашивают рецепт икры щуки.
Икру понятное дело вытащить из брюшка), освободить ее от пленочных мешочков. Это очень удобно делать ложкой.Поместить икру в мелкий дуршлаг с мелким ситом, и дуршлаг поместить в глубокую подходящую миску и размешать вилкой икру. После чего заливаем кипятком и размешиваем ее еще минут 5, при этом также убирая остатки пленки. Слить горячую воду и залить холодную, перемешать и слить. Промыть икру. После этого слить воду и икру следует оставить на сите, на некоторое время, чтобы избавиться от лишней жидкости. Икру переложить в емкость в которой она будет солиться, посолить, добавить немного сахара и перемешать до растворения соли, при этом появится солевая белая пенка. Соли берем примерно из расчета на 300 грамм икры 2 столовых ложки соли без горки, сахара 1 чайная ложка. Убрать в холодильник на 6 часов. Спустя 6 часов она готова к употреблению. А лучше на ночь.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Давненько нічого не готувалося....
та, друже, настрою і на це немає, але треба було обкатати нову сковороду, та й карасі мав непогані (розмір карася видно по діаметру сковорідки - 40 см) - от і співпало.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Мені здавалося, що запах і до мене дійшов).
Дійсно, щось давно нічого такого не було...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мені здавалося, що запах і до мене дійшов).
запах дійсно відмінний - особливо коли в муку додати чорного перцю. в хаті на плиті - смак геть не той. казали знаючі люди, шо перед жаркою в олію треба додати велику ложку смальцю, але я ше так не робив.

до речі, хто знає яким як одним словом називається дрібне нарізання карася з обох боків?
 

kef

Зброяр
запах дійсно відмінний - особливо коли в муку додати чорного перцю. в хаті на плиті - смак геть не той. казали знаючі люди, шо перед жаркою в олію треба додати велику ложку смальцю, але я ше так не робив.

до речі, хто знає яким як одним словом називається дрібне нарізання карася з обох боків?
Смалець дає смак і риба стає соковитіша.
20220709_141057.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

roz_koms

Слідопит
запах дійсно відмінний - особливо коли в муку додати чорного перцю. в хаті на плиті - смак геть не той. казали знаючі люди, шо перед жаркою в олію треба додати велику ложку смальцю, але я ше так не робив.

до речі, хто знає яким як одним словом називається дрібне нарізання карася з обох боків?
А ще, особисто мені більш до вподоби смажена риба в кукурудзяному борошні і смалець як вже писали вище дає приємний смак і соковитость.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А ще, особисто мені більш до вподоби смажена риба в кукурудзяному борошні і смалець як вже писали вище дає приємний смак і соковитость.
Також не велику рибу добре смажити в манній крупі, особливо зимового йорша.
 

kef

Зброяр
запах дійсно відмінний - особливо коли в муку додати чорного перцю. в хаті на плиті - смак геть не той. казали знаючі люди, шо перед жаркою в олію треба додати велику ложку смальцю, але я ше так не робив.

до речі, хто знає яким як одним словом називається дрібне нарізання карася з обох боків?
Шинкування - карбування.
 

kef

Зброяр
Шикування то повне нарізання, а з карасями той процес Карбування.
/ нашинкувати або ще називають карбувати / .Тобто зробити надрізи у виді 'гармошки'.
Іншого тлумачення незнайшов.
Але то не є суттєво. Аби лиш було що смажити і зчезли з нашої землі окупанти.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зверху