Рецепт патрона 12кал на 32-34гр дробу,дякую

Доброго дня шановні колеги,любителі улюбленого діла)!поділиться будь ласка рецептом своїх патронів,бо перелопатив декілька статей,і так не має ясності скільки чого сипати,який краще пиж,яку прокладку,чи потрібно уплотняти порох,стискати пижів,дякую за любу інформацію.Ні пуха......
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Для початку розкажіть , як ви споряджали, якими комплектуючими. Чому не сподобався ваш набій. Чи це перші кроки?
 
Для початку розкажіть , як ви споряджали, якими комплектуючими. Чому не сподобався ваш набій. Чи це перші кроки?
Спорядження в мене було так,жевело*порох сокол 2.0 грн*дві прокладки на порох полотні*двп*прокладка*двп*прокладка*32гр*0.5мм прокладка*закрутка.Це на качку
 

ATIS

Снайпер
Капсуль 686, 2.1 пороха Крук, обт Рівне, два пижа ДВП, шріт 32 гр, патрон вогонь. Замість двп можна конт під 28 грами, стає така так.
 

Bekas7

Мисливець
Треба рухатися в перед і не в ссср... Я споряджаю на НС Д20 так як він підходить на 12 і 16 калібри... На 12 роблю капсуль 686 НС 1.53*32 пиж контейнер Е36 закриваю зіркою... Я вже років п'ять в патрон на птицю не ставлю ні одної прокладки а все пластик...
 

djon20djon

Мисливець
доброго вечора друзі скажіть як спорядити скорісний патрон ??-- пулі --- на якому поросі дякую хто пояснит чайнику ////////////////
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я споряджаю на НС Д20 так як він підходить на 12 і 16 калібри..
Не забудьте добавить, что зимой, при -10 и ниже, он "плюется" дробью под ноги, а зайцы и лисицы, в ответ на ваш выстрел, дули крутят хвостами и благополучно ретируются.
"В СССР", на Соколе, таких проколов НЕ БЫВАЕТ!
 

djon20djon

Мисливець
скорісний хочаб --450--м и більше ну буду вдячний хочаб за якусь информацію дякую
 
Зверху