Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
И не только экологи!!! Блин, ну не могут наши "умельцы" без гвоздей! Перевелись мастера, которые без гвоздей даже дома, корабли и хранилища для зерна строить!
Можливо ви і праві що перевелися майстри...
Раніше в нашому регіоні у великому лісі кормушки були забиті зерном і сіном. А зараз що єгерів немає... та ні єсть. А от кормушки стоять пусті, тільки такі як я і ще декілька інтузіастів їздимо і хоч щось підсипаємо (зерно, сіль, сіно) правда гвозді трохи забиваємо в дерева...
Мені як хтось пише на рахунок того а вдруг екологи побачать.... що побачать??? Мусор який висипають під дорогою чи в посадках вони не бачать, поля кроплять таким хімоном що дичина і птахи здихають, злодіїв які вночі ліс ріжуть і вивозять вони теж не бачать. А тут вдруг гвозді ті що я забив у дерево побачать.
Краще більше мисливці розносилиб корма і сіль звірам більше було б толку.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Можливо ви і праві що перевелися майстри...
Раніше в нашому регіоні у великому лісі кормушки були забиті зерном і сіном. А зараз що єгерів немає... та ні єсть. А от кормушки стоять пусті, тільки такі як я і ще декілька інтузіастів їздимо і хоч щось підсипаємо (зерно, сіль, сіно) правда гвозді трохи забиваємо в дерева...
Мені як хтось пише на рахунок того а вдруг екологи побачать.... що побачать??? Мусор який висипають під дорогою чи в посадках вони не бачать, поля кроплять таким хімоном що дичина і птахи здихають, злодіїв які вночі ліс ріжуть і вивозять вони теж не бачать. А тут вдруг гвозді ті що я забив у дерево побачать.
Краще більше мисливці розносили б корма і сіль звірам більше було б толку.
А що - важко без цвяхів, чи знайти стовбчики, які зарити у землю або зробити (що краще!) годівницю (солонець), яку можна тягати "туди-сюди"?!. Ситуація ж в угіддях змінюється!
А так - ложка дьогтю на склянку меду!..
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А що - важко без цвяхів, чи знайти стовбчики, які зарити у землю або зробити (що краще!) годівницю (солонець), яку можна тягати "туди-сюди"?!. Ситуація ж в угіддях змінюється!
А так - ложка дьогтю на склянку меду!..
Коли компанією то не важко, але в основному я сам тягаю зерно, сіль, сіно.
Самому важко все це тягнути бо машиною не завжди єсть змога даже на 500м під’їхати.
А на рахуно ситуації в угіддях я вам скажу як вона змінюється.
Свиней в угіддях немає,(Одні кажуть чума, другі що закордонні яди). На рахунок кіз то безбожники з приборами їхнє поголів’я розрідило здорово. Косого врази поменшало, хоча стараємось під селом не стріляти. Уті теж з кожним роком меншає, даже не знаю чого...
Фазана, голуба і лиса в наших угіддях і в тих де я полюю хватає.
Ось так змінюється ситуація.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Все одно: цвяхи у живі дерева - жах і порушення правил. Не можна цього робити!
Щодо кабанів. Не знаю, хто постачає вам отруту із закордонного поребрика, але АЧС у країни точно лютує... Щодо зайця, то згоден: монокультура, інтенсивна механізація, хімізація, палії, жадібні закононеслухняні працівники с/г. А, ще браконьєри та лисиці.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Все одно: цвяхи у живі дерева - жах і порушення правил. Не можна цього робити!
Щодо кабанів. Не знаю, хто постачає вам отруту із закордонного поребрика, але АЧС у країни точно лютує... Щодо зайця, то згоден: монокультура, інтенсивна механізація, хімізація, палії, жадібні закононеслухняні працівники с/г. А, ще браконьєри та лисиці.
Я що десь написав що мені постачають отруту???
На рахунок цвяхів, згоден мій косяк. Ну в своє оправдання скажу що після того як ви пан Яковлев мені за це сказали, я не забив в живе дерево жодного цвяха.
На рахунок АЧС то тут все якось заплутано.
Дохлих свиней знаходили в районі ті люди в яких є дома свійські свині. На мою думку що людина яка топталася коло туші дохлого кабана принесла б інфекцію до себе до дому, І почали б не дай Бог дохнути свині, ну цього не було.
 

Mazaj 2018

Слідопит
В эту созданную нашим коллективом красоту, выпустили мы вчера 2 десятка самок кряквы. Есть видео но его не разместить. Сегодня прошёлся по этим местам. Увидел несколько штук. Остальные наверное уже женихов себе поприземляли. Розсаживали в разных местах по угодьях. Раннее были отличные результаты по выводкам. Эти места решили как минимум на этот год закрыть. Уже делаются таблички для воспроизводственных участков. Завтра привозим фазана для выпуска.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я що десь написав що мені постачають отруту???
На рахунок цвяхів, згоден мій косяк. Ну в своє оправдання скажу що після того як ви пан Яковлев мені за це сказали, я не забив в живе дерево жодного цвяха.
На рахунок АЧС то тут все якось заплутано.
Дохлих свиней знаходили в районі ті люди в яких є дома свійські свині. На мою думку що людина яка топталася коло туші дохлого кабана принесла б інфекцію до себе до дому, І почали б не дай Бог дохнути свині, ну цього не було.
Ну, давайте включимо логіку.
Ви написали: "Свиней в угіддях немає,(Одні кажуть чума, другі що закордонні яди)". На що я Вам відповів, що "Не знаю, хто постачає вам отруту із закордонного поребрика, але АЧС у країни точно лютує". Під постачанням вам мав на увазі не Вас особисто, а вашу місцевість, де Ви передбачаєте отруєння диких свиней якимись отрутами. Отруєння б була виявлена під час експертизи ветеринарами, але її не виявили, а ось АЧС підтверджується під час розтину загиблих кабанів... До речі, частку диких кабанів, загиблих від АЧС, не знаходять, бо частка гине у непролазних хащах, частку хворих чи вже загиблих знищуються хижими звірами. Деякі ж користувачі мисливських угідь точно приховують кабанів, загиблих від АЧС - воно їм треба?.. А у селі загиблі відразу озвучуються, бо наїжджають специ, оголошують карантин, забороняють торгівлю м'ясом, народ втрачає кошти, цього не приховаєш!..
Так зрозуміло?..
Стосовно цвяхів у дерева. Дякую за те, що зрозуміли! По-перше, і дерева страждають, по-друге, страждають деревообробні верстати. А вони - дуже дорогі! А ми хочемо не деревину-сировину продавати за поребрик за відносно малі гроші, а самі виробляти із цієї сировини. А верстати - дуже дорогі, а Ви, як диверсант, намагалися (раніше! ;)) їх знищити своїми "замінованими" деревами!
Іноді з вами, хлопці, важкувато! Але деякі виправляються! :)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ну, давайте включимо логіку.
Ви написали: "Свиней в угіддях немає,(Одні кажуть чума, другі що закордонні яди)". На що я Вам відповів, що "Не знаю, хто постачає вам отруту із закордонного поребрика, але АЧС у країни точно лютує". Під постачанням вам мав на увазі не Вас особисто, а вашу місцевість, де Ви передбачаєте отруєння диких свиней якимись отрутами. Отруєння б була виявлена під час експертизи ветеринарами, але її не виявили, а ось АЧС підтверджується під час розтину загиблих кабанів... До речі, частку диких кабанів, загиблих від АЧС, не знаходять, бо частка гине у непролазних хащах, частку хворих чи вже загиблих знищуються хижими звірами. Деякі ж користувачі мисливських угідь точно приховують кабанів, загиблих від АЧС - воно їм треба?.. А у селі загиблі відразу озвучуються, бо наїжджають специ, оголошують карантин, забороняють торгівлю м'ясом, народ втрачає кошти, цього не приховаєш!..
Так зрозуміло?..
Стосовно цвяхів у дерева. Дякую за те, що зрозуміли! По-перше, і дерева страждають, по-друге, страждають деревообробні верстати. А вони - дуже дорогі! А ми хочемо не деревину-сировину продавати за поребрик за відносно малі гроші, а самі виробляти із цієї сировини. А верстати - дуже дорогі, а Ви, як диверсант, намагалися (раніше! ;)) їх знищити своїми "замінованими" деревами!
Іноді з вами, хлопці, важкувато! Але деякі виправляються! :)
Повність з вами згоден...
Дякую за розтолкування.
 

paliy65

Слідопит
Побільше би цвяхів.
І звір буде і безнопилки поломаються.
 

ATIS

Снайпер
Сьогодні випустили в угіддя УТМР кілька десятків фазанчиків. Це вже другий випуск птиці в цих угіддях. Перший відбувся восени минулого року, пустили 200 шт. Фазан гарно переніс зиму, і було вирішено працювати далі в цьому напрямку. Дякуємо районному голові УТМР Ражику Сергію за його ентузіазм і наполегливість. А також обласному голові Бреничу І. М. за підтримку, і всім тим хто долучився до справи.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Бачите - сам Ігор Михайлович на природі пташок випускає! А ви кажете, що керівництво обласних УТМР нічого не роблять!..
Сьогодні випустили в угіддя УТМР кілька десятків фазанчиків. Дякуємо районному голові УТМР Ражику Сергію ... а також обласному голові Бреничу І. М.
 

ATIS

Снайпер
Бачите - сам Ігор Михайлович на природі пташок випускає! А ви кажете, що керівництво обласних УТМР нічого не роблять!..
Мало того що випускає, але ще й рятує. Фазанка на даному фото впала в воду, колективу мисливців прийшлося попотіти щоб її дістати. Птаха була врятована , обігріта і накормлена;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мало того що випускає, але ще й рятує. Фазанка на даному фото впала в воду, колективу мисливців прийшлося попотіти щоб її дістати. Птаха була врятована , обігріта і накормлена;)
Мабуть, Михайлович вирішив, як і я, податися у рибалки!.. ;)
 
Зверху