ЗКМ

Статус
Закрита.

Александр1390

Мисливець
Доброго дня! Може кому потрібно така річ як циве на иж зкм 16к! Знайти в доброму стані важко сам довго шукав))) дерево лопнуте і стянутестянуте((( по железу е теж недоліки((( ще е приклад він в селі стан теж не ахті((( теж можу подарить! Хто займаеться реставраціею може щось придумае)))) тільки одне прохання нехай воно дістанется тій людині яка дійсно з ним щось буде робить а не так аби було вдома)))) з повагою!
 

Вкладення

Александр1390

Мисливець
Ще е така річ самопал))) стояло на тоз бм16к! Воно теж мае тріщини! Дерево голе без металу!!! Кому потрібно подарую!
 

Вкладення

Перед тем как Вашу тему удалили, а Вас отправили в «баню» я ставил резерв на приклад к БМке, но видно не судьба! С ув.
 

Александр1390

Мисливець
Перед тем как Вашу тему удалили, а Вас отправили в «баню» я ставил резерв на приклад к БМке, но видно не судьба! С ув.
Да я же вам писал чтоб вы кинули координаты!!! От вас была тишина!!! С уважением! Могу что-то другое подарить вам в замен!!! Есть пара бу бойков на Тоз бм 16к????? Чтоб вас не обижать;)
 

Белий

Мисливець
Да я же вам писал чтоб вы кинули координаты!!! От вас была тишина!!! С уважением! Могу что-то другое подарить вам в замен!!! Есть пара бу бойков на Тоз бм 16к????? Чтоб вас не обижать;)
А бойових пружин на бм немає? Або хоча б правої пружини?
 
Статус
Закрита.
Зверху