Чоки -компенсаторы Kick's (США)

huntumy

Зброяр
не надо носить ключ от чеков - рукой докрутить можно).
Чок можно докрутить фланцем патрона. Откручивание самого же чока бывает на охоте редко. Вот на стенде чаще. Но и стрельба там интенсивная. Сам же кикс на любителя. Может с какого то ружья видна разница, с другого незначительно. Много ли таких разочерованых в этом киксе?
 

Makar9999

Новачок
Всем, доброго времени суток!!! Подскажите пожалуйста- на Fabarm xlr5 существуют kick's ???? Заранее спасибо за ответы
 

Sashok Hunter

Мисливець
Доброго дня,можливо трохи не по темі,але не знайшов окремо теми про Comp-N-Choke.Тому хотів запитати тут чи пробував хто стріляти кулями з вкрученим Comp-N-Choke-ом ???
Є ж кулі що знаходяться в контейнері (не такому як ПОЛЕВА,а такому як дробовий)
Справа в тому що маю три Comp-N-Chok-і (0,38/0,63/0,75) замовляв тут на сайті,по дробі питань нема все гут,а от хотів би взнати чи можливо стріляти кулями,і якщо так,то якими ? Можливо в когось є такій досвід, дякую
 

Барс78

Мисливець
Доброго дня,можливо трохи не по темі,але не знайшов окремо теми про Comp-N-Choke.Тому хотів запитати тут чи пробував хто стріляти кулями з вкрученим Comp-N-Choke-ом ???
Є ж кулі що знаходяться в контейнері (не такому як ПОЛЕВА,а такому як дробовий)
Справа в тому що маю три Comp-N-Chok-і (0,38/0,63/0,75) замовляв тут на сайті,по дробі питань нема все гут,а от хотів би взнати чи можливо стріляти кулями,і якщо так,то якими ? Можливо в когось є такій досвід, дякую
Может спросить у кого заказывали? Должен же знать человек чем торгует.:cool:
 

Sashok Hunter

Мисливець
Ну так тем более не проблема узнать, человек есть на форуме. Мое глубочайшее ИМХО что ничего не произойдет ни с чоками, ни с ружьем.
На рахунок в дробовому контейнері-так,а свинцеві і Полєва..... ?
Цікаво почути тих хто стріляв(якщо стріляв хтось),а на ІМХО,ну якось навіть не знаю...
 

Влад

Слідопит
Всем доброго дня! Подскажите,на ремингтон 11-87 существует kiсk's?
 

ATIS

Снайпер
На рахунок в дробовому контейнері-так,а свинцеві і Полєва..... ?
Цікаво почути тих хто стріляв(якщо стріляв хтось),а на ІМХО,ну якось навіть не знаю...
Я з свого Кікса стріляв кулею і картеччю, і безконтейнерними патронами на набірних пижах, все Ок. Доречі Кікс показує кращі результати на безконтейнерних патронах ніж з ними. Особисто моя рушниця.;)
 

Sashok Hunter

Мисливець
Я з свого Кікса стріляв кулею і картеччю, і безконтейнерними патронами на набірних пижах, все Ок. Доречі Кікс показує кращі результати на безконтейнерних патронах ніж з ними. Особисто моя рушниця.;)
Дякую Сергій за відповідь,наберу Вам,поговоримо на цю тему
 

Dimastiy

Мисливець
Користуюсь кіксами 5 років, не скажу що мега-літак, але результативність на полюванні виросла. Запускав через них все що міг. Був вражений кучністтю трійки з 0,38.
 

Сергей UA

Новачок
Доброе утро! Мужики, подойдет кикс Optima HP на Бенелли Рафаелло? Визуально у бенельки резьба короче...
 

Flint_74

Новачок
Доброго дня,можливо трохи не по темі,але не знайшов окремо теми про Comp-N-Choke.Тому хотів запитати тут чи пробував хто стріляти кулями з вкрученим Comp-N-Choke-ом ???
Є ж кулі що знаходяться в контейнері (не такому як ПОЛЕВА,а такому як дробовий)
Справа в тому що маю три Comp-N-Chok-і (0,38/0,63/0,75) замовляв тут на сайті,по дробі питань нема все гут,а от хотів би взнати чи можливо стріляти кулями,і якщо так,то якими ? Можливо в когось є такій досвід, дякую
Можна подивитись:
 
Зверху