Наган і сини

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
Продам бельгійську рушницю 12 кал. 1927 р.в. звуження 18.0, 17.8. Довжина стволів 700мм. В стволах присутні матові плями. Явної сипі нема. Подуттів нема. Реєстрація Коломия. Шату нема і не було. Вага 2980 гр. Мрія для полювання з лягавою собакою! Ціна 750 дол.
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Доброго здоров'я, Ігор!Цікавий екземпляр!Вдалого продажу!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Что ж Вы так-то демпингуете!
Тут лучшие в мире Ижы по тысяче выставляют.
 

FUGAS

Мисливець

kef

Зброяр
Одного разу у Отто Шмайсера запитали... Далі я думаю ви знаєте.
Hugo Шмайсер..:).І майже весь його конструкторський склад ,що працював в Іжевську в кінці сорокових -початок 50-х.р., на своїх же станках і своїх же креслярських документаціях.А той М.К.всього лише совєтська пропаганда.

А рушниці Нагана дійсно рідкі гості тем продажу.
 

Володимир0504

Слідопит
Hugo Шмайсер..:).І майже весь його конструкторський склад ,що працював в Іжевську в кінці сорокових -початок 50-х.р., на своїх же станках і своїх же креслярських документаціях.А той М.К.всього лише совєтська пропаганда.

А рушниці Нагана дійсно рідкі гості тем продажу.
Вибачте невірно вказав ім"я метра. Ганьба мені як кажуть в Закарпатті. Але думаю всі зрозуміли, що Хуго відповів росіянам на поставлені запитання.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Вибачте невірно вказав ім"я метра. Ганьба мені як кажуть в Закарпатті. Але думаю всі зрозуміли, що Хуго відповів росіянам на поставлені запитання.
Не має ніякої / ганьби/ ;)...Бо був ще і Отто Райф...Доля якого така ж саме як і в Х.Ш...
 
Статус
Закрита.
Зверху