ще раз про документи на мисливського собаку

skiff

Мисливець
А Вы думаете, что если собака "голубой крови", так она сразу и работать будет? Ошибаетесь. Любой собакой нужно заниматься и уделять этому очень много времени. Если владелец лентяй и думает, что за дурные деньги купленная собака обязана сразу работать- без натаски, нагонки, притравки и т.д., то у него и высокопородная собака будет
причем тут заниматся, есть у меня любинец, он отличный охотник, какая связь меджу охотой и "чистотой ліній та інших досягненень знаних заводчиків"
 

skiff

Мисливець
то что по закону так прописано, ето все знают, но я же и говорю - что ето сделано лиш с целью содрать побольше денег
 

skiff

Мисливець
Ви банально порушуєте діюче законодавство ;) а так нічо, норм.
Я це прекрасно розумію, що по Закону воно так - я кажу з точки здорового глузду. Повинен бути вибір- хочу я "голубих кровей" та маю гроші купив та роблю що захочу, віставки змагання і тд, а якщо для ВЛАСНОГО полювання- яка різниця є родословна чи ні???
 

skiff

Мисливець
Завітайте і ви, переконую, там завжди можна побачити і почути багато цікавого.
Я вам щиро бажаю відчути різницю між бездоковою собакою і вдачно вибраною з мету єлітних батьків.
Я тримаю лайок з самого дитинства, і працюють чудово.... так що я знаю про що говорю
 

Romster

Мисливець
Я це прекрасно розумію, що по Закону воно так - я кажу з точки здорового глузду. Повинен бути вибір- хочу я "голубих кровей" та маю гроші купив та роблю що захочу, віставки змагання і тд, а якщо для ВЛАСНОГО полювання- яка різниця є родословна чи ні???
1. У нас в країні порядок ?
Відповім сам - не було і не буде, це мало кому потрібно... по правилам живуть самі "слабаки" :(:(:(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановні друзі і "недруги":) як Ви ставитись до того щоб наприклад ввести адміністративну відповідальність проти людей що займаються продажем та розповсюдження:D мисливських собак без документів ???
Як відомо, люди купляють, утримують і розводять собак не тільки з метою використання на полюванні, а й просто для розваги вдома. При цьому такі собаки можуть бути й безпородними - і таких люблять, та ще, може, й краще, ніж породних.
А ось за полювання із собакою без відповідних документів адмінвідповідальність вже існує!
 

ura83

Слідопит
Як відомо, люди купляють, утримують і розводять собак не тільки з метою використання на полюванні, а й просто для розваги вдома. При цьому такі собаки можуть бути й безпородними - і таких люблять, та ще, може, й краще, ніж породних.
А ось за полювання із собакою без відповідних документів адмінвідповідальність вже існує!
Володимир Олексійович я завжди знав і вірив:) що Ви розумний чоловік (ЧЕСНО НЕ ЖАРТУЮ!)

Бачите хотів "умняка задавити" , але цього :
Як відомо, люди купляють, утримують і розводять собак не тільки з метою використання на полюванні, а й просто для розваги вдома
не просік

Про це :
полювання із собакою без відповідних документів адмінвідповідальність вже існує
теж знаю та вважаю що це один із великих "+ -ів" що зробила Держава для підтримання мисливського собаківництва. Лишається тільки дотримуватись виконання цього закон з обох сторін!.
 

ura83

Слідопит
Як відомо, люди купляють, утримують і розводять собак не тільки з метою використання на полюванні, а й просто для розваги вдома. При цьому такі собаки можуть бути й безпородними - і таких люблять, та ще, може, й краще, ніж породних.
А ось за полювання із собакою без відповідних документів адмінвідповідальність вже існує!
Ще б хотілось більш бачити із сторони УТМР заохочення для власників мисливських собак.
Наприклад у Тернопільській області дозволено полювання з гончаками у лісовому господарстві, але тільки після закінчення полювання на копито., та й дозвіл на таке полювання дуже бюрократичний (їдь у лісництво шукай Петра, Миколу, а його немає він вийшов буде завтра, після завтра... і пішло поїхало., а ще як припишуть найти Єгеря якогось - навіщо він мені там не знаю)., короче після всього цього бажання на таке полювання їхати чомусь відпадає.... Якось б зробили це усе практично, тоді людей (наприклад з гончими) по більше б зацікавили і підтягнули.

Тоді " дядько" б подумав добре - брати за пляшку чи як писав Корнілов;) - подароване - "і що воно мені дасть окрім менінгіту... "
чи взяти справжню мисливську собаку (з документами).....

Коротко кажучи потрібно як і карати(причому сильно) так і заохочувати.
 

ura83

Слідопит
причем тут заниматся, есть у меня любинец, он отличный охотник, какая связь меджу охотой и "чистотой ліній та інших досягненень знаних заводчиків"
Зв'язок ПРЯМИЙ пояснюю - не було б тих заводчиків і чистої лінії, аналогічно не було б вашого улюбленця, тобто сам по собі він не взявся
 

ura83

Слідопит
Я це прекрасно розумію, що по Закону воно так - я кажу з точки здорового глузду. Повинен бути вибір- хочу я "голубих кровей" та маю гроші купив та роблю що захочу, віставки змагання і тд, а якщо для ВЛАСНОГО полювання- яка різниця є родословна чи ні???
1.Ключова фраза тут як раз як Ви зауважили "з точки здорового глузду"
2.Чому Ви переводите це у гроші (зброю набої, документи на полювання ви самі виростили чи вивели ????, там що не потрібно гроші)
3 . мисливська собака (з документами) - це не обов'язково "голуба кров" виставки , змагання і тд.., не хочете Вас ніхто не примусить брати участь у цих заходах. Документи це є підтвердження що це мисливська собака.
4. "для ВЛАСНОГО полювання" - є перелік норм і документів які потрібні для любого полювання не тільки ВЛАСНОГО, не було б там щось про родословні з таким НАШИМ менталітетом ми б давно забули слово МИСЛИВСЬКА СОБАКА.

Зрозумійте (хоч попробуйте) не було б закону що допомагає мисливському собаківництву - ми з вами взагалі б забули про останнє .
 

ura83

Слідопит
Я тримаю лайок з самого дитинства, і працюють чудово.... так що я знаю про що говорю
:D:D:D:D:(

Тут не давно ми ставили у приклад НИВУ і ТОЙОТУ ПРАДУ.
Поясніть будь ласка як без порівняння (грубо кажучи ТЕСТ ДРАЙВУ) можна оцінити хто краща Нива чи Прадо ???.

і працюють чудово.... так що я знаю про що говорю
Дивіться зараз полюю на голуба і зовсім трішки інколи на качку з товаришем МИХАЙЛОМ:) він теж працює чудово (сполохне де треба, десь де йому ближче подасть і так дальше..... ) - ну він ж не лягава мисливська собака, хоч і працює чудово:D:D:D:D:D:p
 

cagor

Слідопит
1.Ключова фраза тут як раз як Ви зауважили "з точки здорового глузду"
2.Чому Ви переводите це у гроші (зброю набої, документи на полювання ви самі виростили чи вивели ????, там що не потрібно гроші)
3 . мисливська собака (з документами) - це не обов'язково "голуба кров" виставки , змагання і тд.., не хочете Вас ніхто не примусить брати участь у цих заходах. Документи це є підтвердження що це мисливська собака.
4. "для ВЛАСНОГО полювання" - є перелік норм і документів які потрібні для любого полювання не тільки ВЛАСНОГО, не було б там щось про родословні з таким НАШИМ менталітетом ми б давно забули слово МИСЛИВСЬКА СОБАКА.

Зрозумійте (хоч попробуйте) не було б закону що допомагає мисливському собаківництву - ми з вами взагалі б забули про останнє .
Тут не чего даже спорить, недавно имел головную боль общаться с любителем безпородных на охоте, люди вообще не понимают что такое работа охотничей собаки, "забежало" оно в камиш (породы не знаю) человек гордо кивает видишь по утке работает. Вообще походу все просто - в камыше бегает - работа по утке, по полю - зайчик, в лесу - копыто, причём заметье совершенно безцельно. Главное шоб бегало.
 

ura83

Слідопит
Тут не чего даже спорить, недавно имел головную боль общаться с любителем безпородных на охоте, люди вообще не понимают что такое работа охотничей собаки, "забежало" оно в камиш (породы не знаю) человек гордо кивает видишь по утке работает. Вообще походу все просто - в камыше бегает - работа по утке, по полю - зайчик, в лесу - копыто, причём заметье совершенно безцельно. Главное шоб бегало.
Цілком з вами згідний про не розуміння роботи...

І із свого досвіду я їм вірю, бо був таким самим бараном:rolleyes:.

Значить перша моя мисливська собака була Лайка без документів ітд, але для мене вона була сама краща:D:D:D
ох і радий я був як вона гонила собі цілий день десь без голосу, то трохи лиса трошки зайця:D - та ти що, та то сама краща мисливська собака, яка там дурна гонча що її потрібно цілий день чекати, а тут тільки свиснув і вже є о це собака. Але розуміння роботи Лайки дякувати Богу таки прийшло з запізненням, але прийшло. І тоді я перейшов на тих дурних гончих що потрібно їх цілий день чекати:D:D:D і ще раз дякувати Богу тримаю цих дурних:D у же 12-рік

Смішно,дивно, але правда!
 

cagor

Слідопит
Цілком з вами згідний про не розуміння роботи...

І із свого досвіду я їм вірю, бо був таким самим бараном:rolleyes:.

Значить перша моя мисливська собака була Лайка без документів ітд, але для мене вона була сама краща:D:D:D
ох і радий я був як вона гонила собі цілий день десь без голосу, то трохи лиса трошки зайця:D - та ти що, та то сама краща мисливська собака, яка там дурна гонча що її потрібно цілий день чекати, а тут тільки свиснув і вже є о це собака. Але розуміння роботи Лайки дякувати Богу таки прийшло з запізненням, але прийшло. І тоді я перейшов на тих дурних гончих що потрібно їх цілий день чекати:D:D:D і ще раз дякувати Богу тримаю цих дурних:D у же 12-рік

Смішно,дивно, але правда!
Гончие это вообще класс, очень хочу попасть на такую охоту, только с настоящими гончими а не "сполохувачами" хотел себе завести только наганять у нас не где. У знакомого два эстонца прогонят метров 200 зайца и возвращаются, доволен он, ждать не нужно:confused:
 

Romster

Мисливець
Відповідальний власник мету вже на першому місяці може побачити хто не достойний документів (є маса критеріїв від зовнішніх рис до моментів в поведінці). Знищити рука не піднімається, тому зазвичай дарують, віддають. А далі таке цуценя, якщо потім показує роботу (в незавжди об'єктивному розумінні свого люблячого власника) може отримати документи, як зазначено раніше всього за 600-700 грн . ... Далі в'язки і т.д. а потім дивуються що лайки не працюють, вівчарки не охоронять.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
У знакомого два эстонца прогонят метров 200 зайца и возвращаются, доволен он, ждать не нужно:confused:
Сейчас такие "гончие" очень ценятся: их применяют , в основном, для охоты в камышовых островах, среди голых полей, для прочесывания балок да небольших болотец. Действительно, для длительной охоты в лесу они абсолютно непригодны.
 
Зверху