Помогите оценить стоимость ТОЗ-63

OSIPOV81

Слідопит
Уважаемые Коллеги! Тему создал для адекватной оценки:
- стоимости конкретного ружья;
- его технического состоянии.
Не флудите пожалуйста в теме!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Об этом можно Вам поговорить и в личке...
Согласен с Вами на 100%.
Но есть люди, у которых БАЛЬШИЕ амбиции, для этого...наверное, казалось бы, самого обыденного шага.
Тем более, что на это ружье, я , отнюдь, не претендую.
 

Mechanik

Снайпер
Дозвольте висловити свою думку.
Куркові рушниці на сьогодняшній день серед мисливців, не користуються великим попитом.
Про молодь, яка вступає в ряди мисливців і купують свою першу зброю, куркові рушниці молодь - не розглядає.
Багато разів мені доводилось молоді підбирати їхні перші рушниці.
Як правило, більшість молоді віддавала перевагу - вертикалкам, решта напівавтоматам та горизонталкам з внутрішніми курками.
Курківки - це зброя надійна, але вимагає від мисливця суворого виконання правил техніки безпеки на полюванні.
Саме - суворого, інакше наслідки можуть бути, трагічні.
І до якого висновку, я Вам це пишу.
Справа в тому, що знаю не один мисливський колектив, де категорично хлопці проти, щоб в їхньому колективі, саме на колективному полюванні, були рушниці - курківки.
На індивідуальному полюванні - будь ласка, обмежень ніяких немає.
Кожен може йти із своєю курківкою, куди душа його забажає. Ось такі є - неписані правила.
І тут є і доля правди і доля кривди. Але ж, все залежить від нас самих, коли ми повинні зводити курки.
Тепер по ціні рушниці.
Зброя, як по фото візуально, може стартувати з ціни - 10 000грн.
Далі, якщо буде попит на неї, зброя буде продана.
Якщо, буде повний штиль по продажі даної рушниці, то ціна відповідно, йде - до низу.
Попит, коригує ціну на товар.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Ок Вас уведомлю. На днях отдали друга ТОЗ-Б 1949 года, серийное в очень достойном состоянии за 100 дол.
Спасибо за предложение, но, пожалуй, вынужден отказаться от этой покупки: настроен на приобретениеИЖ-54. Если честно, не хочу распыляться финансами: нынче ИЖ-54 стоит не мало.
 

OSIPOV81

Слідопит
Ок Вас уведомлю. На днях отдали друга ТОЗ-Б 1949 года, серийное в очень достойном состоянии за 100 дол.
Спасибо за предложение, но, пожалуй, вынужден отказаться от этой покупки: настроен на приобретениеИЖ-54. Если честно, не хочу распыляться финансами: нынче ИЖ-54 стоит не мало.
Мужчины хватит флудить! Идите в личку...
с ув. Андрей
 

КАРА - ХАН

Мисливець
Приветствую камрад OSIPOV81 .... В продаже ли Ваш предмет... Не умею пользоваться лычкой..

Можно номер Вашего телефона..

С уважением...
 
Зверху