Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур,ВIТАЮ!!! Нехай росте здорова та щаслива!
Артур Друже пусть дочурка будет здорова и растет Вам с женой на радость!!!Обнимаю тебя и еще раз поздравляю!!!
щиро вдячний Друзі!!! на це тільки й маю надію, бо бачив там які буває народжуються діти і як треба їх виходжувати, то хай Бог милує від такого.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
щиро вдячний Друзі!!! на це тільки й маю надію, бо бачив там які буває народжуються діти і як треба їх виходжувати, то хай Бог милує від такого.
Может нужно чего,ты говори...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Артур а магарыч???:rolleyes::eek::confused::D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Может нужно чего,ты говори...
ні. дякую, все в нормі. з усім справляємось вдвох з дружиною. доходило до того, що я молодих мамок консультував там:D
О! Наш Семибаб з'явився! Як марець пройшов? Дівочки задоволені?:p:p:p
Доброго здоров'я всім!
та дякувати Богу наче так:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур а магарыч???:rolleyes::eek::confused::D
я так хочу випити... ти не повіриш як!!! але ще багато в чому мушу допомагати та бути в тонусі - тому дозволити собі не можу ще. у мене батьки похворіли грипом, тому зараз з дружиною тільки вдвох нянчимось.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
я так хочу випити... ти не повіриш як!!! але ще багато в чому мушу допомагати та бути в тонусі - тому дозволити собі не можу ще. у мене батьки похворіли грипом, тому зараз з дружиною тільки вдвох нянчимось.
Держись Артур,с Божьей помощью все будет хорошо!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Это ты можешь!!!Не выгнали тебя оттуда???:rolleyes::eek::D
та нє, медсестри на посту говорили, що я ніби 100 років в післяпологовому працюю.:D руки не тряслись, робив усе чітко, медсестер допомагати з дитиною не кликав!:p
Принимай и мои поздравления! Пусть Вам Бог помогает. Здоровья Семье.
дякую Андрію!
 

OSIPOV81

Слідопит
та нє, медсестри на посту говорили, що я ніби 100 років в післяпологовому працюю.:D руки не тряслись, робив усе чітко, медсестер допомагати з дитиною не кликав!:p
Инстинкт. Любовь. Желание.
Ты просто стал Отцом!:cool:
 
Статус
Закрита.
Зверху