Похабство по Вінницьки.

Статус
Закрита.

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
В Васильевич прав. В 2016 году при ликвидациии банка "Хрещатик" пропало 3 миллиона гривен. ( Неофициальная информация) . Официально никто никому ничего не говорит ни на собраниях нигде. Никто виновных не ищет.
уточню -
3800 000 грн.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В Васильевич прав. В 2016 году при ликвидациии банка "Хрещатик" пропало 3 миллиона гривен. ( Неофициальная информация) . Официально никто никому ничего не говорит ни на собраниях нигде. Никто виновных не ищет.
А чего их искать? Голова Нацбанка Украины госпожа Гонтарева!
Самое смешное (или горькое...): вот мы суды украинские ругаем. Но только подумайте: суд принял решение о признании незаконным развал (как там по-научному - говорить не буду) развал, например, банка Киевская Русь (мы там тоже потеряли деньги. Обращались ко всем, куда только мысль пришла. Ноль на массу). Вы все знаете, что решение суда можно оспаривать в установленном порядке, но если не оспорил или спор не выиграл - обязан исполнять решение суда. Иначе - турма!
Ну, не исполнил Нацбанк решение суда по Киевской Руси, ну и что?
И так у нас в стране - очень многое, к сожалению!..
А вы - УООР-УООР!..
 
Останнє редагування:
Виявляється про 3 млн.гривень все ж таки правда!!! А тепер поясніть мені "тупому" ( з двома вищими освітами) чому такі великі (як для громадської організації) гроші були розміщені на депозиті, а не використані, наприклад, на охорону угідь, придбання приладів нічного бачення (ловити браків) або інші статутні цілі? (Тільки і чуєш бензину немає, машини старі і т.д.). Друге питання: навіщо основна маса мисливців відриває від своєї сім'ї такі потрібні 200 і більше гривень для того, що хтось їх поклав на депозит і від цього (можливо) отримав відкат?
 

Genry

Снайпер
чому такі великі (як для громадської організації) гроші були розміщені на депозиті, а не використані, наприклад, на охорону угідь, придбання приладів нічного бачення (ловити браків) або інші статутні цілі?
Не думаю, що при отриманні зарплатні Ви витрачаете одразу все на всі необхідні речі і не тримаєте ні копійки "на непередбачені"...
Питання в іншому: кошти так і не повернули в спілку. Якщо уважно прочитаєте, що повідомив Яковлев, то зрозумієте що до чього.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Виявляється про 3 млн.гривень все ж таки правда!!! А тепер поясніть мені "тупому" ( з двома вищими освітами) чому такі великі (як для громадської організації) гроші були розміщені на депозиті, а не використані, наприклад, на охорону угідь, придбання приладів нічного бачення (ловити браків) або інші статутні цілі? (Тільки і чуєш бензину немає, машини старі і т.д.). Друге питання: навіщо основна маса мисливців відриває від своєї сім'ї такі потрібні 200 і більше гривень для того, що хтось їх поклав на депозит і від цього (можливо) отримав відкат?
Ну, перше, що спитаю у Вас: як Ви собі уявляєте "відкат"? Слава Богу, це контролюється.
По-друге, на мою думку, тільки дурень живе без певної заначки! Ось раз у років 10-15 треба проводити проект влаштування мисливських угідь - це не дуже дешевий захід! А зараз починають вимагати кошти за користування мисливськими угіддями - теж щорічно піде якась сума, думаю, не дуже мала. Окрім того, депозит таки дає хоч щось отримати у вигляді відсотків за депозит, тобто, щось заробити .
Інша справа, що у нашій країні повідкривали сотні банків, а зараз десятки обвалили!.. При цьому - не всі законно! Ось, кажу ж, Київську Русь закрили, зараз суд визнав, що незаконно. Рішення суду не виконали, банк не поновили, кошти не повертають!..
Наприкінці скажу, що грошима (банківськими справами) я не займаюся і туди не візу!
До речі, я до бюджету Вашої родини не втручаюсь, Ви сам вирішуєте, можете Ви відірвати від її певну суму коштів на свої розваги чи ні.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
До речі, за останні декілька років курс гривні впав фактично у три разі, якби у організаціях не заначки, всім би вже був каюк!..
А то, що гроші із депозитів не деребанять - то точно! Навіть не можу зрозуміти таку схему... Хоча б підказали (хоч я до грошей відношення не маю, але... цікаво! У мене вдома є депозит. Може, щось від жінки поцуплю. Хоча я й так з нею домовлюся;)).
 
Поскільки я трішки маю відношення до фінансів поясню. Вже більше 10 років в банках недержавної форми власності і "українського" походження є практика "стимулювання" залучення депозитів. Вона заключається в тому, що фізична особа отримує винагороду за те, що приведе (залучить на обслуговування до банку та ін.) юридичну особу. Все на законних підставах, з цією людиною (а це в основному взагалі майже "людина з вулиці") заключається договір, їй виплачується винагорода, із винагороди утримуються податки. Звідки у банка кошти на таке залучення теж поясню: державний банк платить, наприклад, 15% річних, приватний може запропонувати 18%, але договір заключається під 16%. Ось і вся "арифметика". І ніяких зловживань. Ви подивіться по телебаченню, чому зараз "розпинають" органи місцевого самоврядування, що вони отримали кошти, їх не використовують, а тримають на депозитах... І не в "Ощадбанку".... Все дуже просто.... А заначки потрібно тримати у валюті, золоті, або тому, що хоча б не так швидко знецінюється, як гривня...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Гаразд, Вам видніше, як гроші... заробляти!..
Але ось коли гривня останній раз рухнула у три рази, щоб робили без заначки?
Інша справа, що розумно не класти усі гроші до однієї кошику... Хоча у нас стільки банків рухнуло, що і багато кошиків може не допомогти.
І ще: останнім часом через ситуацію у державі організації закінчують рік із негативним балансом. І виживає лише за рахунок "заначок".
Дивно, якщо Ви таки фінансист, що Ви заначки вважаєте злом...
А коли у США було декілька фінансово-економічних криз, там хто був винним? Там УТМРу немає...
 
Олексійовичу! Та не вважаю я заначки злом, на мою думку перше, що потрібно було робити (Ви абсолютно праві) тримати кошти в декількох банках і бажано в державних. Друге: заощадження потрібно тримати в різних активах наприклад, нерухомість на вул.Хрещатик у Києві. Я не знаю чи УТМР продав магазин на Хрещатику, якщо здає в оренду - молодці, якщо продали... Мені нічого сказати. А треттє: після любої кризи виживе той, хто йде вперед і не зупиняється, тобто той хто розвиває свій бізнес. А УТМР сьогодні стоїть... Його обходять інші. Відкриваються нові бази, стрільбища і т.д. Що їх криза обійшла?... Висновок: якщо УТМР буде продовжувати стояти на місці - ВІН ПОМРЕ! Як УТМР вивести із кризи, то інша тема... На мою думку, все ще можливо, але....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Магазин - це прекрасно! Але якби там ще й земля була УТМРівська - йому б ціни не було!..
Але коли оренда скінчилася, заломили таку, що прийшлося від оренди відмовитися... Навіть не знаю, хто там зараз
А що розвиватися треба - згодний!
Але плітки не слухайте.
Але, хлопці, під усе треба великі кошти!.. Ось у Війскового товариства був стенд у Броварах. Не потягли, його пан Кізько взяв. Крутий бізнесмен!!!
Але останні зміни у оренді землі й його вибили із сідла...
Треба, мабуть, такі підняти внески... Ось тільки у скільки разів?..:rolleyes:
 
Олексійовичу! На місці магазину, здається, я бачив банк, коли був у Києві у відрядженні. Тому і подумав, що магазин - власність УТМР, здали в оренду банку (це було б круто). А, по питанню підняття внесків, я постараюсь пояснити на прикладі : Олексійовичу! Ну не можливо постійно піднімати вартість "Таврії-Нової", коли її не купляють. Частина людей ( досить мала) як їздила на Мерседесі (полювала в Африці іт.д.) так і буде, частина пересяде на нові "Шкоди" (піде полювати в приватні угіддя), а частина - буде їздити на "Євробляхах" (бракошити) і тільки незначна кількість патріотів буде підтримувати власний автопром. А щоб люди купували "Таврію" її потрібно по якості підняти хоча б до "Рено".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Олексійовичу! На місці магазину, здається, я бачив банк, коли був у Києві у відрядженні. Тому і подумав, що магазин - власність УТМР, здали в оренду банку (це було б круто). А, по питанню підняття внесків, я постараюсь пояснити на прикладі : Олексійовичу! Ну не можливо постійно піднімати вартість "Таврії-Нової", коли її не купляють. Частина людей ( досить мала) як їздила на Мерседесі (полювала в Африці іт.д.) так і буде, частина пересяде на нові "Шкоди" (піде полювати в приватні угіддя), а частина - буде їздити на "Євробляхах" (бракошити) і тільки незначна кількість патріотів буде підтримувати власний автопром. А щоб люди купували "Таврію" її потрібно по якості підняти хоча б до "Рено".
Дякую за добрі думки про Товариство, але ми не настільки багаті, як усім би хотілося...
Щодо купівлі товару... Якщо беруть - значить, що влаштовує!
Яж недавно розповідав: один розумник у військових відбив угіддя, пообіцяв для їхніх мисливців знижки 50 :. А цьому році каже: немає за що жити, у три рази збільшую!
Хлопці, чому ви думаєте, що лише ваш гаманець збіднів, а ми шикуємо? Хіба ми не у тій же країні? Хіба у нас не криза та не війна?..
 
Олексійовичу! Я звернув увагу ось на що: із тих п'ятнадцяти мисливців мого віку, з котрими я полював 20 років тому, в УТМР залишився я один. Так, четверо взагалі продали рушниці, двоє перейшли до військових мисливців., а інші??? Інколи зустрічаємось на відкритті... Вони беруть разові відстрілки... Не думаю, що у них пройшов азарт і вони не хочуть полювати.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Чесно кажучи, в мене пройшов. Вже немає тієї кількості дичини, багато приватних закритих або напівзакритих угідь.
І, відверто сказати, вже живих тварин вбивати не дуже хочеться. Є що їсти.
Справа у тому, що об'єднувати контроль із полюванням було важко, прийшлося кинути полювання.
 
Статус
Закрита.
Зверху