Продам ЧЗ-241

Статус
Закрита.

Varjag29

Мисливець
Товариш попросив подати оголошення про продаж своєї гладкоствольної напіватоматичної рушниці ЧЗ-241, 16 кал., 65 мм патронник, звуження чок 0,6 мм, довжина ствола 625 мм, у стволі - дзеркало, ресивер - сталевий, запирання клином за хвостовик ствола, що гойдається у вертикальній площині, затвор - без прогарів, тризарядна, довгий хід ствола, горіх. Вороніння та дерево - рідні. Не реставрована.
Вага 2,8 кг. Випуск 1948 року.
Зареєстрована у м. Красилові Хмельницької області.
Ціна 399 USD. , терміново. т.06738050 шість два. Сергій.

П.С. На даний час фотографій не маю. Пізніше викладу в темі.
Питання по зброї прошу задавати власнику.
 

Varjag29

Мисливець
Пане Gutsul, на даний час фотографій цієї рушниці не маю.
Телефон власника вказав.
Оскільки не я власник, резерв підтвердити не можу.
 

Varjag29

Мисливець
Власник приїхав з відрядження.
Ціну знизив до 380 USD.
т. 067-380-5 -ноль-62
 

Russ

Мисливець
А як же:
Varjag2: Продам п/а ружье ЧЗ-241, 1948 г.в., 16 калибр, 65 мм патронник, чок 0,6 мм, трехзарядное, в стволе за 15-20 см от среза есть неглубокие раковины. Перезаряжается за счет длинного хода ствола. Использую пластиковые гильзы как с "жевело", так и с "еврокапсюлем" (самокрут). Вес ружья без патронов - 2,8 кг. Отсутствует тормоз ствола (на стрельбу не влияет).

Стан покращився без реставрації?)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Varjag2: Продам п/а ружье ЧЗ-241, 1948 г.в., 16 калибр, 65 мм патронник, чок 0,6 мм, трехзарядное, в стволе за 15-20 см от среза есть неглубокие раковины. Перезаряжается за счет длинного хода ствола. Использую пластиковые гильзы как с "жевело", так и с "еврокапсюлем" (самокрут). Вес ружья без патронов - 2,8 кг. Отсутствует тормоз ствола (на стрельбу не влияет).
Чекаю пояснень від топікстартера!!!
 

Varjag29

Мисливець
Коллеги, будьте уважні!
Мою особисту рушницю ЧЗ-241, про яку Ви знайшли стару об'яву, я продав хлопцям з Києва під реставрацію понад 2 роки тому.

Власником виставленої тут рушниці я не являюсь, про що написав у першому ж пості.
Номер телефону власника зброї - там же.
 

Varjag29

Мисливець
Уточню, мною ЧЗ-241 продана в липні 2014 року форумчану yonex11.
Виставлена в цій темі рушниця - інша та в кращому стані.
 

FUGAS

Мисливець

Varjag229

Слідопит
Під старим ніком Varjag29 я понад місяць не міг увійти на форум, при тому, що жодного попередження від адміністрації Форуму не мав, - тому зареєструвався по новому.

Власник цього ЧЗ-241 знизив ціну до 350 у.о.
тел. 0673805062.
 
Статус
Закрита.
Зверху