Полювання з Українським Гірським Гончаком

Бойцуха

Мисливець
Дякую fez-log з своїми УКГ полю на все починаючи з качки закінчуючи пушним та копитом і.т.д ;)
Захочеш більше почути про дану породу зателефонуй .
 

fez-log

Новачок
Проблема. В мене МТС, а розмова не на одну годину;). Знайду Киiвстар обов'язково наберу. Дякую всiм хто вiдгукнулися!!! З пов.
При.Си. Пёс у Вас дуже гарний по екстерьеру, не сумнiваюсь, що й в роботi вiн не гiрший. Один з найкрасивiших мисливських собак ярких я бачив за своё життя.
 

Бойцуха

Мисливець
Також полюю з УКГ на перепела та куропаток ,фазана нажаль немає .
Добре що федерація ФМСУ затвердила положення ,що з УКГ можна полювати по всьому (законому ) виду дичини .Починаючи з качки і .т .д .
Тому я з своїми чорно- підпалими починаю полювання ще з середини серпня .Що дуже зручно одна собака заміняє і лягаву і гончака звісно і лайку .
 

homa0777

Мисливець
Ну да,говорю же трёп,один трёп и ничего больше...бла бла бла)
Привіт Рома2323, ще цікавить що порода Український Карпатслький Гончак (УКГ) досягла за останні часи?
Чи то був один треп і нічого більше....бла бла бла)
 

Бойцуха

Мисливець
Привіт Рома2323, ще цікавить що порода Український Карпатслький Гончак (УКГ) досягла за останні часи?
Чи то був один треп і нічого більше....бла бла бла)
Сашко ,що вони можуть сказати тому мовчать !!!
 

Северный

Мисливець
Меня эта порода не интересовала, не интересует и интересовать не будет!
А вот ты Хома777 поведай нам на кого ты охотился с ранней весны и до поздней осени со своими собаками. Больше интересует весна. Да и козиряете вы все,что копыто валите пачками, а матроску за столько лет ни один не сбросил...
 
Останнє редагування:

homa0777

Мисливець
Другого я ответа и не ждал...
☺на незрозумілі питання, так і відповідають...
Що я мав відповісти людині в якої вузький світогляд (КРУГОЗОР),стосовно гончих порід...
Це на перше речення...
Далі...особисте...ну як ти можеш знати як я полюю і коли? Телепат?
Так. Буває і весною і осінню... В контрольній карточці користувач записує все згідно законодавства.
Весне мене теж дуже турбує...я за весняне полювання на слукву, на селезня з підсадною, на гусей...недумаю.
А на рахунок козирянь...з твоїх слів...
,,ВСЕ, что копито валітє пачкамі''!!!
Це як? Якими пачкамі?
А за матроску...то, нє, не...сколько лєт....
А лише один! Несмішись Ромо...
Та хоч так, я ж просив, започаткуй традицію скинь сам...
Хоча що це дасть?
Бувай.
 

Северный

Мисливець
Та легко могу бросить, я на копыто не охочусь, за козу собаку наказываю,кабана он и так не гоняет. И я нигде не кричу,что у меня универсал. А вот вы все пишете,кгг универсальны и тд...так вот сбросьте фото матроску,интересно сколько ты официально добывпешь зверя? Или втихарца постреливаем???
 

homa0777

Мисливець
На відміну від тебе...як не дивно, я радий за тебе. Полюй на здоров'я, кожен обирає своє.
За кгг незнаю, нечув☺,
За УКГ, то різносторонні а ніж універсали...
Я в цьому сезоні зробив два промахи по козулі, з під гону УКГ...по кабану то раз провів стволом... Постійно хожу в загон з псом.
Та звіра що добули з під моїх псів, то фоткаю обов'язково. Таке особисте правило.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Український-карпатський-гончак.57514/page-7
 
Зверху