цена разрешения на нарезное оружие.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да,корупцию не победить.В Новосанжарском р-не было 200 баксов на лапу.Но СБУ прикрыло(задержало)взяточника.Щас новый человек стал,время покажет...
А говоришь "не победить"!.. Потихоньку боремся! Как говорил Тарас Григорьевич:
"Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!"

Но надо же бороться! А не спрашивать: "Кому тут на лапку занести?.."
 

cagor

Слідопит


Но надо же бороться! А не спрашивать: "Кому тут на лапку занести?.."
Все проблемы у нас от того что люди у нас в большинстве своем не знают законов и своих прав. Вот нужно решить какую-то проблему, спрашивают совета, у таких же незнаек - ответ та без " на лапу никак", и начинают искать конци через кого и кому. А почитать законы это не наш метод. Где все проще и дешевле, и правильней. Ну есть у вас проблема или нужно чего, сделайте домашнее задание, подкуйтесь и вперед информации валом, и искать ее просто. И решаем вопросы по закону и коррупцию не разводим. Двух зайцев одним выстреллом. ;)
 

andryx1

Снайпер
Здравствуйте Ув. охотники! появилась такая проблема,товарищ хочет приобрести нарезное, пошел в разрешительную сказали 300у.е и корочка в кармане. сколько по закону стоит сей документ?
Хоче 300 у.е.-дайте,але не свої. В СБУ Вам дадуть мічені.
 

saeco

Мисливець
Здравствуйте Ув. охотники! появилась такая проблема,товарищ хочет приобрести нарезное, пошел в разрешительную сказали 300у.е и корочка в кармане. сколько по закону стоит сей документ?
Якщо друг на це дасть згоду, то згідно ч. 3 ст. 368 ККУ: від 8-ми до 15-ти років позбавлення свободи з конфіскацією майна. Цю норму я би примінив і до вашого друга, осікльки в неправомірній вигоді беруть участь два суб'єкта.
 

typict

Мисливець
Зараз чекаю свого дозволу, на днях. Але вже є гладкоствол. Нарізний по ціні вийшов 250 грн. Це 100 на різні мита і справочки, і 150 за термінову довідку про несудимість. Не термінова безкоштовна але робиться місяць
 

klaus

Мисливець
Якщо друг на це дасть згоду, то згідно ч. 3 ст. 368 ККУ: від 8-ми до 15-ти років позбавлення свободи з конфіскацією майна. Цю норму я би примінив і до вашого друга, осікльки в неправомірній вигоді беруть участь два суб'єкта.
он и не собирается платить такие деньги,делает все согласно закона,после того как пригрозил разрешителям прокураторой сказали в течении месяца выдадут зеленку.
 

andryx1

Снайпер
На отримання дозволу є передбачені законом терміни,але коли потрібно,то можуть зробити дозвіл миттєво.Весною 2014 року,коли почалися перші мобілізації,до нас (підрозділ снайперів) приїхали двоє Львівських хлопців з своїми,зарегістрованими,цивільними карабінами і виявили бажання передати їх нам ( з хорошою оптикою і набоями 30-06 ) .Ми поїхали до начальника МВС Львівської обл. і через дві години зброя була переоформлена і отримані нові дозвола.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На отримання дозволу є передбачені законом терміни,але коли потрібно,то можуть зробити дозвіл миттєво.Весною 2014 року,коли почалися перші мобілізації,до нас (підрозділ снайперів) приїхали двоє Львівських хлопців з своїми,зарегістрованими,цивільними карабінами і виявили бажання передати їх нам ( з хорошою оптикою і набоями 30-06 ) .Ми поїхали до начальника МВС Львівської обл. і через дві години зброя була переоформлена і отримані нові дозвола.
Ну, по-перше, скоріш за все, це було політичним (патріотичним) рішенням;, по-друге, у дозвільників є офіційна можливість зробити дозвіл у дуже скорочені терміни на відповідну (офіційну) купку коштів.
 

Мишко К36

Слідопит
На Ваш вибір або те або те
Добрий день.А як,"або те або те".?
Під час оформлення потрібно інспектору дозвільної так і сказати,:я хочу "книжечку".?
Питаю тому що,по-малу збираюсь оформляти,спочатку ось вчу мат.частину зброї ...,потім пройду комісію ,купую сейф,а тоді в дозвільну.
Наразі,я зареєструвався ТУТ,дуже подобається відношення всіх форумчан до питаннь.
Дякую всім.Вибачте що не по темі можливо,я ще не вмію нову тему тут розвивати,але є декілька питаннь бюрократичних.
 

Мишко К36

Слідопит
Ситуація:Мешкаю не за адресою прописки(прописка у батьківській хаті,одне місто але різні мікрорайони,вулиці).Офіційно не одружений,цив.шлюб як називають,живемо у дружини в помешканні.
Скажіть які шанси отримати дозвіл?Що дільничий повинен в рапорті вказати,чи як мені все правильно зробити?
Підкажіть будь ласка.
Хочу не для полювання на тещю,
Подорослішав,маю якусь більш менш стабільність,з дитинства подобалась зброя,але факт по місцю проживання мене хвилює.
Приписатись тут де Мешкаю не хочу є битові сімейні обставини.А геть власного поки що нема.
Ось думаю дозвіл дадуть чи ні,щоб знав чи витрачати гроші на довідки,си поки що ні.
Щоб не засипати тему,пишіть хто знає відповіді на мої питання в приват,або 096-342-31-70.
Дякую всім.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Добрий день.А як,"або те або те".?
Під час оформлення потрібно інспектору дозвільної так і сказати,:я хочу "книжечку".?
Питаю тому що,по-малу збираюсь оформляти,спочатку ось вчу мат.частину зброї ...,потім пройду комісію ,купую сейф,а тоді в дозвільну.
Наразі,я зареєструвався ТУТ,дуже подобається відношення всіх форумчан до питаннь.
Дякую всім.Вибачте що не по темі можливо,я ще не вмію нову тему тут розвивати,але є декілька питаннь бюрократичних.
Саме так
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ситуація:Мешкаю не за адресою прописки(прописка у батьківській хаті,одне місто але різні мікрорайони,вулиці).Офіційно не одружений,цив.шлюб як називають,живемо у дружини в помешканні.
Скажіть які шанси отримати дозвіл?Що дільничий повинен в рапорті вказати,чи як мені все правильно зробити?
Підкажіть будь ласка.
Хочу не для полювання на тещю,
Подорослішав,маю якусь більш менш стабільність,з дитинства подобалась зброя,але факт по місцю проживання мене хвилює.
Приписатись тут де Мешкаю не хочу є битові сімейні обставини.А геть власного поки що нема.
Ось думаю дозвіл дадуть чи ні,щоб знав чи витрачати гроші на довідки,си поки що ні.
Щоб не засипати тему,пишіть хто знає відповіді на мої питання в приват,або 096-342-31-70.
Дякую всім.
Зайдіть у дозвільну і запитайте, і з дозвільником познайомитесь і все взнаєте що Вам потрібно, а чому не хочете зробити все за місцем реєстрації??? Потім напишете дозвільнику що Ви будете жити за іншою адресою, вкажете за якою та і все
 

Мишко К36

Слідопит
Да?
Дякую,я ж ще ж не знаю.
А про дозвільний не добрі чутки ходять,просто.
Можливо чутки,а можливо ні.
Я не в район думаю подавати,а зразу в обласний,зберу всі довідки ,звяжуся з дільничним прийде перевірить наявність сейф те се,сусвдів спитає,пише рапорті і все.
А там далі я в обласний,можливо я одразу нарізну хочу,їм яка різниця,вік дякувать Богу і батькам 36 років маю.
 

Мишко К36

Слідопит
А назріло питання,яка вірогідність того що отримаю відмову,типу "тільки пластик!",з тих чи інших причин?
Можливо з корисних цілей дозвільника,або ж ще якихось.
Розумію так що закон на моєму боці,але все ж таки...
Дозвільний інспектор не має права мені відмовити,так?Але це зможе спрвакувати не дружелюбно відносини в майбутньому.
Ходять деякі слухи,розповідала одна людина де що...
Така справа сам не стикався,по ки що.
Отож що сказати вразі відмови на "книжечку"?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А назріло питання,яка вірогідність того що отримаю відмову,типу "тільки пластик!",з тих чи інших причин?
Можливо з корисних цілей дозвільника,або ж ще якихось.
Розумію так що закон на моєму боці,але все ж таки...
Дозвільний інспектор не має права мені відмовити,так?Але це зможе спрвакувати не дружелюбно відносини в майбутньому.
Ходять деякі слухи,розповідала одна людина де що...
Така справа сам не стикався,по ки що.
Отож що сказати вразі відмови на "книжечку"?
Вони спочатку книжечку і пропонують
 

Мишко К36

Слідопит
Подякував.
А сприводу щоб помісцю реєстрації,оформити замислився.
Дякую за пораду.
 

SL_UA

Мисливець
Мишко К36

Зачем Вам тот пластик.
Во первых его ждать придётся, так как не в каждом городе(даже области) есть "станок" для печати на пластике. Раньше их печатал Эдапс в столице, сейчас непонятно кто этим занимается.
Во вторых пластик стоит дороже.
А разницы никакой, юридическую силу имеют одинаковую оба документа.

А по регистрации Вам правильно советуют.
Зарегистрируйте по месту Вашей регистрации (прописки).
 

Мишко К36

Слідопит
Мишко К36

Зачем Вам тот пластик.
Во первых его ждать придётся, так как не в каждом городе(даже области) есть "станок" для печати на пластике. Раньше их печатал Эдапс в столице, сейчас непонятно кто этим занимается.
Во вторых пластик стоит дороже.
А разницы никакой, юридическую силу имеют одинаковую оба документа.

А по регистрации Вам правильно советуют.
Зарегистрируйте по месту Вашей регистрации (прописки).
Дякую,також Вам.Я зрозумів про що йде мова.
А я пластик навпаки не хочу,книжечка подобається більше,тим паче,мені здається що якщо купуєщ ще одиницю зброї,одну дві ,зрозуміло згідно порядку отримання дозволу.на купівлю,то в книжечку вписати можуть,а пластик потрібно міняти.
Хоча я можу помилятися
В любому випадку,дякую Вам за небайдужість.
Це додає натхнення і впевненості.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую,також Вам.Я зрозумів про що йде мова.
А я пластик навпаки не хочу,книжечка подобається більше,тим паче,мені здається що якщо купуєщ ще одиницю зброї,одну дві ,зрозуміло згідно порядку отримання дозволу.на купівлю,то в книжечку вписати можуть,а пластик потрібно міняти.
Хоча я можу помилятися
В любому випадку,дякую Вам за небайдужість.
Це додає натхнення і впевненості.
Да все правильно Вы мыслите, дерзайте! Вы - по-человечески и к Вам - аналогично. И никогда не забывайте, что через 3 года Вам , к ним, опять придется обращаться...:rolleyes:;) Правильные выводы: делайте сами- на будущее...
Если есть варианты, безусловно, просите книжечку, а если нет - соглашайтесь на то, что Вам предложат. Не забывайте, Вы- не на базаре и торговаться в этом случае - это моветон.Если хотите охотиться и иметь на это соответствующие документы. Удачи!
 
Зверху