Полювання з Різдва і до Водохреща.

mrjura

Мисливець
З Різдва і до Водохреща полювати вважається великим гріхом – з мисливцем може трапиться нещастя.
Звичаї предків, потрібно мабуть дотримуватися: недарма ж вони вважаються народними прикметами.
Єдине що знаю, трагічну загибель Євгена Кушнарьова (колишнього лідера Партії Регіонів) на полюванні, 17-го січня.
Хто що може сказати з даного приводу.
Всіх з наступаючим Різдвом.
 

saeco

Мисливець
З Різдва і до Водохреща полювати вважається великим гріхом – з мисливцем може трапиться нещастя.
Звичаї предків, потрібно мабуть дотримуватися: недарма ж вони вважаються народними прикметами.
Єдине що знаю, трагічну загибель Євгена Кушнарьова (колишнього лідера Партії Регіонів) на полюванні, 17-го січня.
Хто що може сказати з даного приводу.
Всіх з наступаючим Різдвом.
Ви розумієте, що пишите?
Прикмети - це Язичество.
Різдво - Віра в Бога.
То як, Ви це поєднуєте???
В голову Християнина це не вкладується.
 

Mykola STARyy

Снайпер
З Різдва і до Водохреща полювати вважається великим гріхом – з мисливцем може трапиться нещастя.
У кого так вважається, той хай не ходить. От вірити всяким зобобонам - справді великий гріх.

Єдине що знаю, трагічну загибель Євгена Кушнарьова (колишнього лідера Партії Регіонів) на полюванні, 17-го січня.
1.На браконьєрці а не на полюванні.
2. До цих пір ніхто навіть 15 діб не відсидів, значить так було треба і полювання тут "не приший звізді рукав"
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

mrjura

Мисливець
Власне це було запитання чи можна полювати в період свят. А то незрозумілі якісь звинувачення. Єдине мабуть ще процитую, слова Святого апостола Павла «До Римлян» (7 19-22): «Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню. Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. Тож знаходжу закон, коли хочу робити добро, що зло лежить у мені. Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком, та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх».
Хай береже Вас Господь, всім ні пуху ні пера.
 

Kapitan

Снайпер
Я стараюсь пребывать на охоте все охотные дни в сезоне и на перо и на пух. Но на рождество на охоту сам не поехал и ребят желающих отговорил. Считаю не по человечески как то в первый день рождества за зверьем разным по полю. Пусть и у зверья праздник будет. А дураков которые сегодня будут угодиям мотатся, а после обеднего возлияния благо повод есть, устроят безшабашную стрельбу по бутылкам я бы всех скопом загнал под Авдеевку. ИМХО.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не менее 10, а то и 15 лет назад, когда еще работал в Госэкоинспекции Украины, поехали с коллегами в рейд на охрану. Коллеги и ехать не хотели: грех в Рождество охотится, не будет никого!
Однако, сидеть дома не хотелось, уговорил.
Полдня про ездили в угодьях возле берега Киевского водохранилища, никого кроме рыбаков!
Но после обеда таки поймали мужика с бабой и собаками, а с ними - несколько городских разрешителей.
Правда, заметив нас, ружья они зарыли в песке и снегу, а мужик (оказался старым знакомым бракошой, которого уже ловили), забрав жену и собак, смылся из лесу, бросив ментов километрах в 45-50 от Киева. Менты, бедные, так пешком до Киева всю ночь топали (нам их брать было некуда).
Короче, убедив на следующий день ментов к сотрудничеству, ружья мы с ними искали несколько несколько дней (прошел снег, потом дождь, все следы замазало!).
В результате ментам объявило их руководство по выговорешнику (смогли доказать, что их этот бракоша пригласил на "законную" охоту, прикинувшись местным егерем), а у бракони ружья (и, если не забыл, - собак) суд конфисковал, лишил права охоты на пару лет.
Так что в тот раз за браконьерку 7 января Господь покарал!
 

Vadim1721vadim

Снайпер
километрах в 45-50 от Киева. Менты, бедные, так пешком до Киева всю ночь топали (нам их брать было некуда).
это точно были менты,а не спортсмены марофонцы ? 10-15 лет назад мобильным телефонам уже вряд ли кого-то можно было удивить.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
это точно были менты,а не спортсмены марофонцы ? 10-15 лет назад мобильным телефонам уже вряд ли кого-то можно было удивить.
Не, що киевские разрешители - точно! А вот время, может быть, чуть и напутал, может, во второй половине девяностых. Точно после 96 года! Увижу бывших коллег - уточню.
Но мобил, скорее всего, не было.
По месту: левый берег КВХ, где-то на границе Киевской и Черниговской областями. Севернее дач севернее Ровжей
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
Єдине що знаю, трагічну загибель Євгена Кушнарьова (колишнього лідера Партії Регіонів) на полюванні
Особисто мені дуже не подобається, коли цей трагічний випадок називають - загибель на полюванні. Наскільки я пам'ятаю - це сталося вже після закінчення сезону полювання на копитних. В пресі проскочила інформація що ДУпутат ніби то полював на вовків, але як потім виявилося - обласне управлінні лісового господарства жодних дозволів на відстріл хижаків не видавало. Зрозуміло, що для пересічного громадянина - ці факти нічого не значать, але ж для нас - мисливців, я думаю це є дуже суттєво, адже полювання і браконьєрство це різні речі. . Тож давайте будемо називати речі своїми іменами - це був трагічний випадок НА БРАКОНЬЄРСТВІ.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Тож давайте будемо називати речі своїми іменами - це був трагічний випадок НА БРАКОНЬЄРСТВІ
Саме так! І те що описує пан Яковлєв також браконьєрство, а це ніяким чином не пов'язано ні з Різдвом ні з Водохрещею .
А в велике свято не нахлятися до ригачки і лупити по пляшках, як малює тут мисливців пан Kapitan, послухати пісню гончака, подивитись на роботу лягавої, долучитися до високої культури полювання, на мою думку, не гріх.
Звичайно 7-го числа чи 19-го є важливіші справи, а 8-го я би пішов.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Саме так! І те що описує пан Яковлєв також браконьєрство, а це ніяким чином не пов'язано ні з Різдвом ні з Водохрещею .
А в велике свято не нахлятися до ригачки і лупити по пляшках, як малює тут мисливців пан Kapitan, послухати пісню гончака, подивитись на роботу лягавої, долучитися до високої культури полювання, на мою думку, не гріх.
Звичайно 7-го числа чи 19-го є важливіші справи, а 8-го я би пішов.
Боже милосердний! Питання було, чи можна полювати на Різдво? Чи не буде це гріхом?
Я відповів, що на Різдво не тільки полюють деякі особи, а й браконьєрять (що, на мою думку, вже точно гріх!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Якщо питання було про полювання, то і дайте конкретну відповідь про полювання, а не з'їжджайте на браконьєрство, ментів і т.п.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Гаразд, відповім для тих, хто не зрозумів відповіді: якщо можна браконьєрити, то полювати можна безумовно.
Взагалі полювання (добування їжі) Християнство не не забороняє, навіть служителям культу. Інша справа, що православні намагаються на великі християнські свята не працювати. А полювання, взагалі-то, - важка праця.
Та ще пов'язана із кровопролиттям. Це на день народження Спасителя, мабуть, теж не зовсім....
Так хоч зрозуміло? Чи на Свято посваритися є бажання? Так це ж - не гарно та не по християнські!..
ПіСі. Якщо ж уважно прочитати назву теми, то, думаю, між святами працювати та полювати можна
 

Vadim1721vadim

Снайпер
коли цей трагічний випадок називають - загибель на полюванні.
не в тему но все же.трагический случай начался у Кушнарева после того как он сказал что будет баллотироваться в президенты,и это давно не для кого не секрет.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мне кажеться, не стоит на Кушнареве строить конспирологические версии. Там, уверен, все было гораздо проще: простое нарушение правил охоты и техники безопасности. Один дурак стрелял, второй, несчастный, сам нарвался на пулю.
А кабан их просто заводил друг на друга так, как привыкли кабаны оббегать появишуюся на их пути машину.
Я такие случаи за свою жизнь видел. Только там люди были попроще, посему никто не выдумывал "теорию заговора".
Правда, гибели способствовало еще то, что его "крутые" собратья персрали не на шутку, потеряли время после ранения, а лекаря первые плохо ревизовали раневую область и упустили один осколок, который способствовал кровопотере и воспалению.
Короче, соблюдайте правила охоты и ТБ на охоте, особенно с нарезным оружием
 
Зверху