Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

Sdsw2109

Мисливець
Я до федераціі не маю відношення... Очевидно поки не затвердять постійний стандарт...
ПС: нафлудили...
Я мабуть щось не зрозумів. Ваші ж собаки в ФМСУ? Чи не про це мова?
пс. нічого страшного цуценята гарні, знайдуть своїх господарів.
 

lemesh_misha

Мисливець
я досить часто бачу, як собаки "живуть" на полюванні, але бігають там, як "Бобіки"!
так єж вибір ,беріть там де хочете....видалили тему Українського Карпатського гончака ,то дискусія перекинулася сюди....)))
 

Sdsw2109

Мисливець
так єж вибір ,беріть там де хочете....видалили тему Українського Карпатського гончака ,то дискусія перекинулася сюди....)))
Та не ображайтесь. Добре, йдемо на сторінку Собаколюба. В нього теж Карпатський гончак!))
 

Hanter93

Мисливець
Складається таке враження, що Федерація пустила розвиток УКГ на самотік...
Хто буде там займатися кг, лягашатники, норніки чи лаєчники? Чи може гончатники, що крім рг, ррг і ег ніяких інших гончаків не признають??? А укг бачили 1-4 рази на виставці...
Зїздити на випробування, не питання...і хоч кг має право випробовуватися по будь якому виду дичини (хоча профільним поки є заєць/лис/кабан), але не кругом організатори хочуть бачити нас і допускати...
Скільки триватимуть такі вязки, без робочого диплому, лише з екст.оцінкою...думаю років 3-5 ще. Почитайте історії розвитку порід. Не все відразу. УКГ лише тимчасовий стандарт отримало в 2012 році...+ врахуйте, що кг займається горстка ентузіастів, + ми в юа живем...в нас тільки крадуть швидко, все інше на волах ))
п.с. а хочите цуциків кг від батьків, що мають по десятку дипломів по різних видах дичини, шукайте...такі вязки теж є...
Хоча і ця вязка не погана, цуцики - красава!
 

lemesh_misha

Мисливець
Сьогодні їздили по першу вакцинацію.....Ох і набідокурили у вет аптеці...))))діти... dfg

помічниці....без них ніяк....)))
 

lemesh_misha

Мисливець
Сьогодні вижличка поїхала до Києва.....Най служить добре своєму господареві.....фото неробив тому ,просто фото матері цуциків ...апортує качку...

 

lemesh_misha

Мисливець
Пані на кличку Пайка поїхала до (хто пам"ятає) Корчия ,на пмж в Коломию.. dfg ....
 

lemesh_misha

Мисливець
Іще один парубок поїхав на хмельнитчину......Залишилося 4 хлопці і одна дівчинка....

 

lemesh_misha

Мисливець
Сьогодні іще один парубок поїхав на сколівщину (львівщина) до нашого форумчанина Стрілка.....Най служить добре

 

lemesh_misha

Мисливець
Іще два цуцики поїхати в Тячівський р-н....Най служать добре своїм господарам...

Всі цуцики знайшли своїх господарів....Дякую всім за увагу....

 

yaruk 31

Новачок
Чи плануєте наступну вязку ? Що господарі кажуть , чи вже беруться до роботи? Бо теж взяв би цуцика.
 
Зверху