Продам Карпатця ....Сука 1,5 рока ...

lemesh_misha

Мисливець
Продам карпатця сука 1,5 рока.....Екстер"єрна оцінка в молодшій віковій "Дуже добре"...0677710879

 

lemesh_misha

Мисливець
Сьогоднішній результат.....Миндра безподобна в полюванні фазана.....Гуску Джулька апортувала із середини озера...
 

lemesh_misha

Мисливець
Завдяки інтернету вже знав ,що із суботньої морозної погоди ,різко зміниться на сильні дощові опади....Тому великої надії неплекав ,але усвідомлював ,що невитримаю і піду трішки помокнути....З дому вийшов в 9-00....Натягнув на себе політеленового плаща ,яскравого зеленого кольору :lol: іду до собак.....Ті недуже вагалися чи іти в дощ ,повискакували як корки....
Вирішив ,якщо така "нелітність",то іду на ставки хоч качок подивлю.....
Підкрадаюся до озерцяти (вже зодва рази в мене втікали там качки),тихенько роздивляюся і щоб ви думали????Починає горланити телефон....Дежав"ю,напередодні аналогічна ситуація була...Підходив до цього місця і так само дзвінок,піднімаю ,брат дзвонить,поки теревенив качки мені втекли...
Але на цей раз я тримаюся,непіднімаю...Мить і в метрах 30 хлопання крил....Одночасно піднімаються двоє крижнів....Постріл по лівому,бачу потис в низ,вицілюю правого,також падає камнем в низ.....Ось тепер можна і подих перевести і згадую про телефон який продовжує горланити....Телефонував колега мисливець...Вилаяв його добре ,що вміє в потрібну мить дзвонити...Посміялися.потеревенили ,але мені неспокійно...Другу качку бачу ,а першої нема ,собаки вже шастають по повній...Кладу слухавку і іду в пошук....Бачу Джулька заметушилася на краю озерця і із цвітника випливає мій підранок...Джулька за ним в воду ,нестріляю .аби попрацювала ,добрала ,та і досить близько....Качка хоч і підранок ,але добряче пірнала і швидко плавала....Короче іще хвилин 20 її ганяли із Джулькою,довелося всеж стріляти.... :oops: Задоволений роботою Джульки і трофеями,згадую як мені зараз вдома "зрадіють" за такі трофеї... :lol: Страшно нелюблять скубсти качок... :) Роблю фото...


Іду ніби додому ,а ноги самі в бік лісу....Ну думаю хоч пройдуся повз потічка ,подивлюся чи нема яких слідів....Тут вже І Миндра і Джулька і Аза попрацювали на славу по фазану...Піднімалися в основному кури ,але були і півні...Я їх нерухав...Підійшов до потічка,думаю подивлюся ,чи сильно піднялася вода...А ні ,непішла поверх чобіт, :D ..Так я опинився вже під лісом,ну то вже незайти якось неввічливо.....
Собаки люблять ліс, відразу хто куди,одна Аза як перейшла через воду і десь пропала.....Чую,затявкала,але досит ьслаба чуйність...,Поточки із зворів джурчать ,дощ гучить по гіллях дерев...Зате Джулька добре почула і гайнула в той бік звідки чутно,заспівали вже в двох,тут і Миндра підвалила і загуло.....Недовго ,бо забігли за горбка і вже нечути ,потім знову чути...І так з 20 хвилин....Першою повернулася Миндра ,потім ті двоє....Іду в бік куди гнали,все шумить ,дощ дріботить по моєму плащу ,що мене сильно бісить,та і в лісі ожина чипляється...Зняв плащ ,забив до рюкзака ,не з цукру :D ..

Підходжу до місця (ймовірного )де зтих гін,бачу Мидра заметушилася...Шасть туди,сюди і гоп,щось світленьке гайнуло ...Миндра затявкала ,...Зайчик повз мене і в метрах 15 отримав двонольового шроту навіску....Дав собакам додушити,Зфотографував для звіту ,потім поділив Азі і Миндрі ратичок і додому....Нехотілося вже більше трофеїв ,хоча і маю там рахунки з одним лиском...
Коли повертався то вода в потічку явно піднялася .а по інтернету читав що будуть паводки....Так і відкрився...Дякую за увагу...
 

Hanter28

Мисливець
В Закарпатті відкрито полювання на зайця з 6 листопада?
 

lemesh_misha

Мисливець
Миндра поїхала в львівську обл.Стрийський район....Най служит добре новому господареві...Дякую за увагу....

 
Зверху