Открытие охоты 2011.

Anton

Мисливець
Яковлев В.А.;31976 сказав(ла):
Антон, не помнишь, как это говорят, что незнание не освобождает от ответственности? А знание - освобождает!
Я помню, почему и не рекомендую ни кому ехать, но и запретить то не могу... Совесть не позволяет))))))))))
 

Colt

Новачок
Созванивался с ребятами из Житомирской обл,которые уже съехались туда на открытие, говорят что тоже пришла бумага о запрете и завтра они разъезжаются. Полный бред какой то...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Rysak;31989 сказав(ла):
Шкода,що сканера не маю,мені добрі люди копію наказу дали,тепер можна і голову обл УТМР чмирити і районих голів,які про наказ проголосували.
Господа манифестанты! У нас страна называется независимым правовым государством. Поэтому мы обязаны выполнять законы и распоряжения выбранной власти.
Если в порядке, предусмотренном ст. 8 БЗ, губернатор выдал свое распоряжение о запрете, то в губернии все обязаны его исполнять, а посему голова должен был его продублировать своим решением.
Но это не освобождает нас от права оспаривать неустраивающие нас решения в установленном законом порядке. В том числе - и разрешенными акциями протеста.
А устраивать бардак в стиле анархии - ни к чему хорошему и полезному для нас не приведет. Не надо лить воду на мельницу... сами знаете чью!
 

Syava70

Мисливець
Яковлев В.А.;31978 сказав(ла):
ПыСы. Ежели у кого лишние деньге, то бросьте мне на лечение опухоли жены.
Сочувствую, у самого такая же проблема. Но мне кажется, ув. Яковлев В.А., что "гарантированная" государственная помощь нашим жёнам не в моём портмоне, а в Межгории. Там, пардон, нужник в золоте и драг. камнях. P.S. В другом случае, оставил бы Ваши слова без реплики, но слишком за личное зацепили. С ув.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Rysak;31985 сказав(ла):
А в нас обл Хмельницький голова УТМР видав наказ про скасування наказу про відкриття полювання,який діє до особливого розпорядження.Ну і скажіть мені тепер,що він не дибіл...
Рекомендую вирази підбирати більш коректні. Якщо Ви мали на увазі нового голову обласногого УТМР, відповідаю - ні, не д...л.
Відповідне розпорядження на виконаня рішеня уряду надійшло від ОДА, що на Вашу думку повинно було робити УТМР? Зачиняти канцелярію? Палити пошту? Готуватись до візитів прокуратури?

Повірте, ситуація для всіх як серпом по я...(одному місцю).
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Вчора був у лісгоспі, готувались на сьогоднішні рейди як а війну. Приблизно такаж ситуація й в екоінспекції. У четвер з центру поприходили розпорядження типу "на виконання.., забезпечити, недопустити, припинити". Усі злі, плюються, "хвалять" власне керівництво, а вихід у них один - виконувати.

Найгірше у цій ситуації те, що влада, яку ми начебто обрали, навіть не бере до уваги факт наявності у нас не лише законних прав, а й навіть елементарного здорового глізду і гідності.
 

Firez

Новачок
В газеті Хмельницької ОДА, яка виходить два рази на тиждень(вівторок і четвер) 04.08(четвер) розміщена така об"ява. Це є оприлюднення? :grabli: Адже розпорядження КМУ стосується ОДА! Сьогодні до обіду довезуть в село пошту з газетою Новоушицької РДА. Чекаємо. Просто цікаво, що буде там, коли "одна баба сказала", що об"яву в редакцію давав мисливствознавець держлісгоспу. І, взагалі, не зрозуміло чи він її давав. У мисливців на руках картки де початок полювання 06.08 о 14-00 Але ніхто нікуди не виходить з рушницями. Я, особисто, беру свого гончака(Мавку) і йдемо в спеціально відведені для нагонки місця. Побажайте нам швидкого підйому і в"язкого гону!!!
 

Вкладення

kch28

Новачок
Сьогодні півгодини назад телефонували до Переяслав-хм. УООР (Київська обл) там сказали, що розпорядження про перенесення полювання в області відмінили і що 13.08. 100% буде відкриття.
 

pirohryak21-12

Новачок
Ув. ВС УООР, когда обл. рай. УООРы должны подготовить митинги протестов на местах????
 

Rysak

Мисливець
Viktorio;32010 сказав(ла):
Rysak писал:
А в нас обл Хмельницький голова УТМР видав наказ про скасування наказу про відкриття полювання,який діє до особливого розпорядження.Ну і скажіть мені тепер,що він не дибіл...


Рекомендую вирази підбирати більш коректні. Якщо Ви мали на увазі нового голову обласногого УТМР, відповідаю - ні, не д...л.
Відповідне розпорядження на виконаня рішеня уряду надійшло від ОДА, що на Вашу думку повинно було робити УТМР? Зачиняти канцелярію? Палити пошту? Готуватись до візитів прокуратури?

Повірте, ситуація для всіх як серпом по я...(одному місцю).
Наказ написаний в звязку з чим???Хто просив УТМР писати наказ???Хіба в розпорядженні мова йшла про Утмр????Наказ вийшов 4 серпня,хоча наш голова туди не їздив,але там є його підпис і печатка.Я 4 брав сезнку сусідові,приблизно о 14:00,то мені її оформили без питань.Для чого так кидати людей????
 

Шарапов

Мисливець
Rysak;32019 сказав(ла):
Я 4 брав сезнку сусідові,приблизно о 14:00,то мені її оформили без питань.Для чого так кидати людей????
На мою думку в кінцевому результаті завдяки вжитим діям полювання відкриється, хоча б в частині областей, 13.08.11. Однак,це не привід заспокоюватися. Потрібно наполегливо рухатися в обраному напрямку - протестувати різними способами проти адміністративного дол......ма.
 

Утятник

Новачок
Игорь 21;32018 сказав(ла):
kch28 писал:
100% буде відкриття.
Ребяьа ето проверенная инфо или нет , если да то подтвердите чем нибудь а если нет то невыкладивайте ее , и так все кипит
100%, и так депресняк душит.
 

Grey

Мисливець
Брехня,никакого открытия,Кабмин своё решение не отменил,да и врядли отменит.
 

Kisenko

Новачок
Сегодня разговаривал с мамой, она на даче под Киевом, говорит с утра выстлелы слышны на озере.Я так понял у кого озера в аренде им на запреты плевать.
 

Rysak

Мисливець
Вчора їздив до хлопців,вони біля ставка поставили палатку,зброї з собою не брали.Був там десь годинки півтори,то за тих півтори годинки чув більше 10 пострілів.
 

Syava70

Мисливець
vetalian;31997 сказав(ла):
И стакими полководцами не каких акций не будет.
Да простит меня ув. модератор, но поскольку имя г-на Сивца сейчас у многих на устах, повторюсь со своими коментариями и в данном разделе.

Мне кажется, начальник госагенства лесных ресурсов В.Сивец, подписуясь к запрету на охоту, делает нелогичные и недальновидные шаги. Обычно, в частности у нас, после "случайных возгораний" рубили десятки гектар отличного "некондиционного" леса. Можно было бы эти пожары спихнуть на нерадивых охотников. А теперь прийдётся нести ответственность тем, кто поджигает на самом деле.В интересах лесхоза как никого открытие охотничьего сезона 2011. Так что же вы, работники лесхоза, поддержите нас, охотников, и вам воздастся.
 

NASA

Слідопит
Сегодня мне звонили из Симферополя, говорят что на охоте ребята, весь Крым на охоте, из Конотопа звонили вчера, у них все по плану, вроде бы 13 открытие.
 
Зверху