АДМІНІСТРАТОРУ

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А я - з 19 липня 1950 року, а не з 1 січня 1970 року. Я повинен, мабуть, радіти, бо тобі завищили вік, а мене - зробили молодим!.. ;)
Поки що нічого зробити не можу - налаштовують сайт.
Ще треба почекати пару тижнів, повинні закінчити налаштування, тоді будемо скаржитися у особистому порядку.
Але, мабуть, не у цій темі, а Адміну требя зробити окрему тему для зауважень!
 

оскар

Мисливець
А я - з 19 липня 1950 року, а не з 1 січня 1970 року. Я повинен, мабуть, радіти, бо тобі завищили вік, а мене - зробили молодим!.. ;)
Поки що нічого зробити не можу - налаштовують сайт.
Ще треба почекати пару тижнів, повинні закінчити налаштування, тоді будемо скаржитися у особистому порядку.
Але, мабуть, не у цій темі, а Адміну требя зробити окрему тему для зауважень!
вам повезло! мені вік завищели аж на 15-ть років ))))) також цікавлять правила форуму??? за створення теми я вас цілком підтримую! тільки що заважае обговорювати її тут!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
вам повезло! мені вік завищели аж на 15-ть років ))))) також цікавлять правила форуму??? за створення теми я вас цілком підтримую! тільки що заважае обговорювати її тут!
А чому пощастило? Як би мені справді стало на 20 років менше - може й так. А так - ну просто помилково зазначено. Налаштують сайт - виправлю сам. Поки що не виходить
 

fox62

Новачок
Я також пробував декілька разів та зареєструвався по новому. То був fox, а тепер fox62. Чи можливо це виправити?
 

оскар

Мисливець
як давно пробували ?насам перед! я відновився декілька днів назад! якщо невиходить то трішки згодом напишіть про це адміну він виправить цю помилку, але зараз форум в активному стані допрацювання,я писав про деякі недопрацювання та помилки форуму, нащо отримав відповідь ЦЕТУЮ: "ПОЧЕКАЙТЕ ТРІШКИ ВСЕ ВИПРАВИМ!" так ось шановні форумчани Українці наберемось трішки терпіння!!!!
 

fox62

Новачок
щоб написати адміну, потрібно заново зареєструватись. Почекаємо...
 
Статус
Закрита.
Зверху