Як подарувати рушницю

Статус
Закрита.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Хто знає як на законній основі подарувати рушницю.
Я маю на увазі, якщо людина є повнолітньою, але не має дозволу на купівлю або зберігання вогнепальної гладкоствольної зброї, як такій людині подарувати мисливську рушницю, тобто зробити їй сюрприз, а не тягнути в "психдиспансер" по довідку і ...ін...
 

baa

Мисливець
НЕ КАК.Книга для начинающего охотника лучший подарок!
 

Копатыч

Зброяр
А ОНО ему нужно? Если бы было нужно, то я думаю не проблема, собрать с ним ВСЕ справки, а затем сделать СЮРПРИЗ, в виде ПОДАРЕННОГО РУЖЬЯ.
 

solovey84

Мисливець
Gutsul;198356 сказав(ла):
Хто знає як на законній основі подарувати рушницю.
Я маю на увазі, якщо людина є повнолітньою, але не має дозволу на купівлю або зберігання вогнепальної гладкоствольної зброї, як такій людині подарувати мисливську рушницю, тобто зробити їй сюрприз, а не тягнути в "психдиспансер" по довідку і ...ін...
Купляєте рушницю,реєструєте на себе,потім даруєте тій людині робите їй сюрприз,після чого ховаєте до себе в сейф,а та людина йде і робить всі необхідні докумунти і дозволи.Як отримає дозвіл,робите перереєстрацію на нього.По іншому не можна.
 

baa

Мисливець
solovey84;198609 сказав(ла):
реєструєте на себе,потім даруєте тій людині робите їй сюрприз,після чого ховаєте до себе в сейф,а та людина йде і робить всі необхідні докумунти і дозволи.Як отримає дозвіл,робите перереєстрацію на нього
Двойная регистрация выйдет в стоимость ружья не дороговато ли для СУРПРИЗА?????
 

solovey84

Мисливець
А как иначе??Зато сюрприз!Тем более для человека,имеющего зарегистрированное оружие,с действительной медкомисией,получится не так уж и дорого.
 

LissNik

Слідопит
Сюрприз того стоит)По другому действительно никак,если дело касается сюрприза....Если без сюрприза тогда пример Соловья 84.
 

Ник42

Мисливець
LissNik;198622 сказав(ла):
Сюрприз того стоит)По другому действительно никак,если дело касается сюрприза....Если без сюрприза тогда пример Соловья 84.
Для нас с вами не как а для гаспод чи панов мошновласцев делают ну а как догадайтесь сами
 

Копатыч

Зброяр
solovey84;198609 сказав(ла):
Купляєте рушницю,реєструєте на себе,потім даруєте тій людині робите їй сюрприз,після чого ховаєте до себе в сейф,а та людина йде і робить всі необхідні докумунти і дозволи
А что делать, если человек не захочет делать документы, и переоформлять ружье? Вот это будет СЮРПРИЗ!
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
Ну если человек твердо определился с конкретным ружьем (вдруг ему модель не нравится) и собрался делать документы. То для сюрприза Вам придется оформлять ружье на себя, или другого человека с зеленкой, а потом переоформлять на человека которому дарите.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
solovey84;198609 сказав(ла):
Купляєте рушницю,реєструєте на себе,потім даруєте тій людині робите їй сюрприз,після чого ховаєте до себе в сейф,а та людина йде і робить всі необхідні докумунти і дозволи.Як отримає дозвіл,робите перереєстрацію на нього.По іншому не можна.
Я думаю, так буде найправильніше, а по грошах то вже не так і дорого вийде, на себе додаткова одиниця гладкого коштує 220 грн якщо дійсна медична і про судимість.
 

Гусар

Слідопит
Дарить можна, если у человека есть к этому интерес. А так лишняя трата денег.
 
Статус
Закрита.
Зверху