Обставка з лисом по областях

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
було то давно, зайшло до нас в район в ліс 4 вовки, снігу багатенько, січень. організували полювання - 38 чоловік. знайшли квартал, де лягли в лісі, стали на номери (ми з татом мали гнати), тут дзвінок - загонщикам стати на номер, бо підшуміли і вони пішли назад. постріли гарячка, результат.
Фото0238.jpg


на фото не я. ще одну вовчицю ми з батьком поранили, але не добрали - через кілька днів її на полі знайшли.

потім було ще було 2 чи 3 облави по інших вовках, але тут невдало вийшло геть - шара не проканала, як першого разу. але потім місцевий полубраконьєр повідловлював їх на скотомогильнику петлями, там вони внадились корову їсти.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
до речі у одному з ПМГ Чернігівщини працювали мої знайомі з мого регіону, бо місцевих вони на роботу не брали, і там у кожного з 7 єгерів була норма - 5 лисів в зміну, бери де хоч., зміна 2 тижні, іноді 4 тижні під час сезону. і хлопці виконували - від відстрілу з СКСа до ..., але лиса там треба було шукати з вогнем, зате куниці лісової було море.
Коли я писав, що всі мисливці брехуни, то не мав на увазі, що до такої степені:D:D:D:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Коли я писав, що всі мисливці брехуни, то не мав на увазі, що до такої степені
за шо купив за те продав, але не думаю, що троє чоловік брехали і всі по однаковому. але ти сам знаєш, шо машину лис підпускає краще і з вікна стрельнути простіше.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
але ти сам знаєш, шо машину лис підпускає краще і з вікна стрельнути простіше.
Я то, як і раз знаю! Тому в таку лапшу і не вірю))))
1708078226204.png


Коли по рекомендації Артура, чоловік устроївся єгерем на Черніговщині :D :D :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я то, як і раз знаю! Тому в таку лапшу і не вірю))))
Переглянути вкладення 867578

Коли по рекомендації Артура, чоловік устроївся єгерем на Черніговщині :D :D :D
там без моїх рекомендацій. тай в що ти там віриш - якось фіолетово. показав би я тобі шубу мої нині покійної мами (фото є в телефоні), але він кнопочний - скинути на ноут не можу, а шнур десь пропав з роками. там не ця кацавейка, шо ти виклав, а повноцінна - до п'ят. шуба ще є, носити вже немає кому...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
було то давно, зайшло до нас в район в ліс 4 вовки, снігу багатенько, січень. організували полювання - 38 чоловік. знайшли квартал, де лягли в лісі, стали на номери (ми з татом мали гнати), тут дзвінок - загонщикам стати на номер, бо підшуміли і вони пішли назад. постріли гарячка, результат.
Переглянути вкладення 867571

на фото не я. ще одну вовчицю ми з батьком поранили, але не добрали - через кілька днів її на полі знайшли.

потім було ще було 2 чи 3 облави по інших вовках, але тут невдало вийшло геть - шара не проканала, як першого разу. але потім місцевий полубраконьєр повідловлював їх на скотомогильнику петлями, там вони внадились корову їсти.
Нічого особистого, але одностволки при полюванні на вовка?! Це безпечність чи халатність?
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Та не шукай ти той шнур))) Якби любовницю, то ми б ще подивилися, а маму не трогай!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якби любовницю, то ми б ще подивилися, а маму не трогай!
шубу. я викладав колись в старій курилці. для цікавості буду в батька сфоткаю на жінчин телефон. до майстра було завезено 50 шкур, в колір бибрано 30, на саму шубу (160 см рост) пішло 27, шуба без вставок шкіри чи тканини. якось так.
 

Охотник77

Снайпер
Нічого особистого, але одностволки при полюванні на вовка?! Це безпечність чи халатність?
Це довбоєбізм в усіх його проявах)пс:нагадаю Що маю від однодулкі іж5 до супер магнума та без спец навиків вибиваю 7-8 тарілок з 10 та жодного! Підранка за останні рокі
 
Останнє редагування:

Сніжок

Новачок
Це довбоєбізм в усіх його проявах)пс:нагадаю Що маю від однодулкі іж5 до супер магнума та без спец навиків вибиваю 7-8 тарілок з 10 та жодного! Підранка за останні рокі
в мене теж за 2 роки жодного підранка
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А мог би на шкурах вже з смартфоном ходить:D:D:D Гайда на Чернігівщину
міг би й тут ;) , але нині ліва рука на 20% лише працює, вже на наступний сезон як відкриють відстріл, а я все позаплачую... ото вже тоді буде лисам Гойда!
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Ось який "красунчик чи красуня" в рові посеред села
 

Вкладення

VS1975

Снайпер
Ось який "красунчик чи красуня" в рові посеред села
Переглянути вкладення 868139

І в нас лисачок сьогодні сидів на одній з вулиць села
Добре, що є люди які " не соромляться " вести боротьбу з хижаками. Любими методами.
 

джейк

Мисливець
Сьогодні зраку був приморозок -2 пішли трохи в поле пройтись Побачив недалеко лисицю бігае кругами по оранці думаю миші ловить .Пес її небачив так як йшли низом а вона була на горбі.Но за пару секунд він всетаки її побачив і погнав до неї.Лесиця дивлюся нетікае далі кругом бігае думаю щось нете кричу фу фу до мене прибіг зразу на поводок.Підходжу ближче то капець картина Лис уже сліпий тай з рота слюні висят .Стою дивлюся з 10 метрів на лиса а він далі круги нарізае так нібито свій хвіст ловить .Пішов до лугу за 50м найшов грубого патика йду дамаю вже нема та ні далі за своїм хвостом ганяе.Усипив і потім пішов додому по лопату і закопав лиса.До спаніеля свого кажу маеш розум що не кусав лиса а лаїв на нього тай сам непереживаю бо все відбувалося в полі зору мого.
IMAG1710[1].jpg
 
Зверху