Обставка з лисом по областях

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так є, мисливство знавці в державних лісгоспах. Вони цілком "державні". І в ДЕІ інспектори, чим не рейнджери. Навіть табельну зброю мають, правда я не знаю нащо і в яких випадках, окрім захисту себе самого, можуть примінити. Як у нас поліція не приміняє зброю і всі бачать, як обсикають поліцейських.
Якщо ти про браконьєрство, то допоки звірі не отримають право "відстрілюватися"" (контролери стануть приміняти зброю проти браконьєрів), то допоки й буде проблема. Це припущення, можливо хибне
 

Volodia Hirniak

Мисливець

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І в ДЕІ інспектори, чим не рейнджери
ті інспектори сплять і бачать перевірку якогось підприємства чи ФГ з ПСП, молокозаводу та м'ясокомбінату, а в рейд на тиждень мерзнути - нема дурних. та й коли ти їх зі зброєю бачив окрім як на відео для звітності?! малось на увазі зовсім інше. кого беруть для охорони національний парків в Африці? колишніх браконьєрів. того що він найкраще знає сутність і однієї сторони і іншої. 1-2 на невелику громаду і протягом 2-х років ні сказу ні лиса. одне питання як це врегулювати законодавчо
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ну, інспектори ДЕІ виконують різні функції і є ті, що займаються полюванням і ті. Я точно не вивчав їхню структуру, але більше року співпрацював по роботі, тому точно у них різні задачі.
Як не стане УТМР, створите нову організацію, візьмете угіддя в оренду і наберете кучу єгерів з числа будь-кого і будете тішитися :)
Доречі, нічого поганого про інспекторів ДЕІ і про службу взагалі сказати не можу. Можна нормально співпрацювати і користь від їхньої роботи є, якщо є бажання сторін співпрацювати. Це з власного досвіду.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
А ще, в кого як з вовками?В нас сліду не видно поки що)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Як не стане УТМР, створите нову організацію, візьмете угіддя в оренду і наберете кучу єгерів з числа будь-кого і будете тішитися
то до Толіка, у нього там мисливський рай в який жадних і ледачих не пускають! :)
Ну, інспектори ДЕІ виконують різні функції і є ті, що займаються полюванням і ті.
є їх блядей дочорта. але регулювати чисельність лиса, вовка, шакала вони не будуть. має бути єгерська служба при тому ж Мінприроди
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Та й не повинні вони це робити. А вздрючити власника мисливських угідь можуть.
Я співпрацював по загальним питанням. Смітники, скиди несанкціоновані, порушення екомеж, порубки. Працювали і був результат. Да, і штрафи платив, не без цього.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А вздрючити власника мисливських угідь можуть
коли буде державна єгерська служба чи її аналог, то до полювання вона відношення б не мала.
полювання скоро буде просто відпочинок та задоволення для невеликої кількості небідних людей. а от зі збільшенням лиса вовка шакала бродячих собак треба буде боротись. багаті дядьки то не робитимуть
 

Volodia Hirniak

Мисливець
коли буде державна єгерська служба чи її аналог, то до полювання вона відношення б не мала.
полювання скоро буде просто відпочинок та задоволення для невеликої кількості небідних людей. а от зі збільшенням лиса вовка шакала бродячих собак треба буде боротись. багаті дядьки то не робитимуть
Так, буде в нас як в європі(( Коли посвідчення мисливця треба буде робити рік і знайти мисливський колектив який заручиться(
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хз, багаті дядьки будуть берегти своїх оленів і кабанів, тож втратяться і на вовків
 

Volodia Hirniak

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так, буде в нас як в європі(( Коли посвідчення мисливця треба буде робити рік і знайти мисливський колектив який заручиться(
Так воно і в Україні майже так. Принаймні тут, де я зараз. Це я вдома був господарем, а тепер "вічний гість" і хай хто там що не каже :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Єгеря все знають, все бачать, ходи-переходи, знімають кіно фотоловушками, приглашають, запрошують телебачення, розказують яке це лихо. А чого не спробували на цих переходах підрегулювати чисельність? Чим менша кількість мисливців чи єгерів і чим тихіше, тим простіше хоча б позабирати молодняк. А як почнуть колотити бригади і ганяти ліси, то максимум чого досягнуть, це встрелять дещо і попереганять звіра в інші місця.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на цих переходах підрегулювати чисельність?
на браконьєрку підстрикаєш? ;) ;) то треба так регулювати тихо і без журналістів. уяви інтерв'ю "живу в селі на крайній до поля вулиці, моя хата в оточенні нежилих хатів, по кілька штук зліва та справа, садки зарослі, восени забіг лис на подвір'я та покусав пса, якого довелось дострілити. поставив 10 сілець в садках, протягом місяця попалось 7 лисів, 2 старих самки і молодняк. також виходячи вночі на двір неодноразово чув гавкання лисиць та мали місце зникнення курей, які ходять по городу."
по якому каналу таке покажуть?! а між іншим я розповів реальну історію старого мисливця, який добив того лиса, що покусав пса, і самого пса, а потім дістав з горища ще колись зняті чиїсь петлі та й виловив рудих. отака правда.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А коли регулювання чисельності хижака єгерями стало "браконьєркою"? Зазвичай це прописано в їхніх посадових обов'язках і наче як і в базовому ЗУ в обов'язки єгерів прописано регулювання чисельності.
Подивився, ст. 29 ЗУ
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Артурчик, замінимо незручне слово "переходи" на чисто мисливське "лаз", якщо десь комусь воно незручне. Доречі шкура вовча щось та й коштує, це не лисиця.
Раніше сотку баксів давали легко, здебільшого на таксидермію та шкура цінилася, цікаво що зараз по цінам
 
Зверху