Порох NobelSPORT

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Я бы лучше использовал 206v, вместо с7v, мне он более стабильным показался. 1.45 на 28 и контейнер Одесса. Очень результативный патрон у меня выходит.
А на какой кнопке? Мне тут за спиной "клиенты" зудят: "Сыпь 1,50 г"...
 

ATIS

Снайпер
206v 1.45 × 28 рецепт дійсно робочий та стабільний. Швидкість район 400 - 410, дивлячись яка температура повітря. Я споряджаю на 688 капсулі.
На даному рецепті стріляв на стенді, в нас проходив турнір з компакт спортингу, мороз був - 23. Патрон працював чудово, дав мені можливість зайняти тоді перше місце. ;) :)
 

Гобой

Снайпер
206v 1.45 × 28 рецепт дійсно робочий та стабільний. Швидкість район 400 - 410, дивлячись яка температура повітря. Я споряджаю на 688 капсулі.
На даному рецепті стріляв на стенді, в нас проходив турнір з компакт спортингу, мороз був - 23. Патрон працював чудово, дав мені можливість зайняти тоді перше місце. ;) :)
- 23, оце вже цікаво. Візьму собі на замітку. Дякую.
А взагалі, 1,45х28 з пистоном віг Галі, то є дійсно бодрий набій.

А
 

ldkukr

Снайпер
…. для самого БЫСТРОГО патрона 32 г…
ATIS дал оптимальный »уже классический« рецепт на 206s и 206v. Підтримую!
»206s 1.65 × 32, 686, конт. Данія. Зірка.»
»206v 1.45 × 28 688, Одесса, звезда»
от себя добавлю:
а1сп 1,72 х34 688, драго н20, звезда. скорость 400. Вариант - если уходить от 36г. патрона.
 

huntumy

Зброяр
- 23, оце вже цікаво. Візьму собі на замітку. Дякую.
А взагалі, 1,45х28 з пистоном віг Галі, то є дійсно бодрий набій.

А
Слід зазначити це не полювання де набій в холодній рушниці знаходиться годинами. Теплий набій в холодну пору відпрацює штатно.
 

ATIS

Снайпер
Слід зазначити це не полювання де набій в холодній рушниці знаходиться годинами. Теплий набій в холодну пору відпрацює штатно.
Згідний. Але.....турнір тривав три години, патрони весь час були на вулиці в сумці. Ну нехай там на десять градусів меньше.... Але це теж непогано. ;)
Хоча не факт що на полюванні було б все добре..... Тарілку розтовкти, то не пір'я прошити.....
 

Каменяр

Слідопит
Хоча не факт що на полюванні було б все добре..... Тарілку розтовкти, то не пір'я прошити.....
Ух закрутив)) Сергію згадаймо твої відстріли через хрон порох сокіл з наважками які всі використовували на 32 грама. Яка там швидкість була? І все падало, чи не так?
А тут при 1,45 206v швидкість літом буде 410-415.
У Кульбіцького є відстріл спортивних набоїв блек марк, при 1,43 швидкість 406, другий показав 409, при чому на червоній кнопці.
При -10 я не думаю що на стільки просяде швидкість.
 

ATIS

Снайпер
Є таке.... :D

Сергію згадаймо твої відстріли через хрон порох сокіл з наважками які всі використовували на 32 грама.
За Сокіл вірно підмітив....
Все розумію, але сумніви є завжди...:)
 

Lex12310

Мисливець
А на какой кнопке? Мне тут за спиной "клиенты" зудят: "Сыпь 1,50 г"...
m688. С докаткой простой матрице давало 406 м/с, с гаепом думаю чуть больше будет. Опять же, осыпь...какую дробь планируете снаряжать и какое дульное сужение? Я 28 граммов снаряжаю до дроби N5, все что крупнее уже 32 грамма сыплю.
 

Lex12310

Мисливець
Пробовал я навеску 1.5 правда на 30 граммов дроби. Утка и голубь падали, но патрон не комфортный вышел, даже на газоотводе это ощущалось
 

Zabar Andrij

Мисливець
Человек спрашивал скоростной патрон.
порох, капсюль, збірка, хай пробує, мої набої на ата вензі показали 420 м/с при 30°С с нормальним осипом. це я до того, що з с7 серією все гаразд, тільки треба збирати "руками".
на форумі є вся лінійка с7 х зі швидкістью 400+ м/с. Чи швидкісний набій це скільки?
 

Zabar Andrij

Мисливець
Помогите советом: в преддверии открытия на пушного и массового пролета "северной" нужно "нашлепать" на 4-х человек в коллективе патронов. "Расчехлил" мини-заводик, товарищи едут в "Артемиду" за порошком, ибо свой "Крук" я "зажилил"... Интересует марка пороха Нобель, капсюль и ПК для самого БЫСТРОГО патрона 32 г (##3-0) и 28 г (5-7) на условно ХОЛОДНЫЙ ПЕРИОД ГОДА. Только "звезда"!
Очень-преочень будем благодарны ....
наприклад https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-nobelsport.13750/post-1139364
 

huntumy

Зброяр
порох, капсюль, збірка, хай пробує, мої набої на ата вензі показали 420 м/с при 30°С с нормальним осипом. це я до того, що з с7 серією все гаразд, тільки треба збирати "руками".
Це добре що у Вас руки з правильного місця, бо крім Вас ще купа мисливців які не вміють споряджати набої бо у них на С7 420 та й 410 не було ні разу.
Можливо ми колись доживемо коли взимку буде +30С. )))
 

Zabar Andrij

Мисливець
Це добре що у Вас руки з правильного місця, бо крім Вас ще купа мисливців які не вміють споряджати набої бо у них на С7 420 та й 410 не було ні разу.
Можливо ми колись доживемо коли взимку буде +30С. )))
достатньо просто збирати руками, а вже коли із правильного місця, то це розкіш)))
 

ATIS

Снайпер
Це добре що у Вас руки з правильного місця, бо крім Вас ще купа мисливців які не вміють споряджати набої бо у них на С7 420 та й 410 не було ні разу.
Можливо ми колись доживемо коли взимку буде +30С. )))
100%. Не знаю може я щось не так роблю, але по рекомендованій навісці більше 400м.с. я його розігнати не зміг ...... І не тільки я....
 
Зверху