Franchi Affinity

hnat

Мисливець
[QUOTE="barabaka, post: 1162847, member: Не рекомендую, доречі, це робити (аквапринт).
[/QUOTE]
Чому не рекомендуєте?
 

Dusk Hunter

Мисливець
Взяв щуп 0,05 і пройшовся по планці своєї М2. Де не де шуп підлазить під планку приблизно на 0.5мм. Думаю якщо з таким підходм вибирати зброю в магазині то 99% буде бракована!
Зауважу даний екземпляр привезений із забугра..., не для ринку України!
 

huntumy

Зброяр
Взяв щуп 0,05 і пройшовся по планці своєї М2. Де не де шуп підлазить під планку приблизно на 0.5мм. Думаю якщо з таким підходм вибирати зброю в магазині то 99% буде бракована!
Зауважу даний екземпляр привезений із забугра..., не для ринку України!
У мене теж саме. Але ж не проходить наскрізь...
 

barabaka

Слідопит
Чому не рекомендуєте?
Дивлячись, в яких умовах ви полюєте. В мене той аквапринт вже потертий з усіх сторін до грунту. Особливо в лодці покриття страдає, коли добираємось до місця.
Короче, якби знав що так буде - просто пофарбував би ствол чорною матовою краскою.
 

ВладОдесса

Мисливець
Может по этому и делают планку на пайке. А не приваривают контактной сваркой. Температурные расширения и т.д и т.п...
Владельцев Франчи очень много и в разных странах. Еще когда определялся с выбором, ни разу не слышал нарекний по этому поводу.
Кстати, можно задать этот вопрос даже с фотографиями оффициалам. На ихнем сайте. Отвечают быстро. гугл переводчик в помощь, если что.
 

barabaka

Слідопит
Может по этому и делают планку на пайке. А не приваривают контактной сваркой.
Всі планки у всіх виробників паяються. Від зварки потягне свтол 100%. Ще й хром полізе.
Тут питання в тому, наскільки якісна пайка. Хтось робить акуратно, хось не париться.
 

ВладОдесса

Мисливець
Всі планки у всіх виробників паяються. Від зварки потягне свтол 100%. Ще й хром полізе.
Тут питання в тому, наскільки якісна пайка. Хтось робить акуратно, хось не париться.
Ну возможно таким образом еще и выставляют планку ровно. Так сказать - калибруют ее.
Не думаю, что это массовый брак... Как ни как - 7 лет гарантии тоже не просто так.
 

Dusk Hunter

Мисливець
На 18 хвилині показано процес пайки у турків, думаю в італійців він радикально не відрізняється.
 

Dimastiy

Мисливець
А як стосовно карбонової планки, коли вона кріпиться лише по краям ствола? Аби влучна була, а так, думаю витримає
 

ВладОдесса

Мисливець

ВладОдесса

Мисливець
Саме сюди писали?
Просили уточнити діаметр каналу ствола? І вбивали номер саме ствола чи всієї рушниці?
Писал в форму для обратной связи. Которая находится на сайте. Потом, да по просьбе сотрудника высылал номер. который вписан в разрешении.
Я спрашивал только про диаметр канала ствола. Может они могут дать еще какую то информацию, не знаю.
Переписку вел на английском языке через почту.
 

barabaka

Слідопит
Я сьогодні через форму зворотнього зв`язку написав номер ствола і запитав діаметр. Ввечері отримав від них відповідь - 18.4
Але в мене є деякі сумніви щодо цієї інформації. Схоже на банальну відписку.
 
Зверху