Хитрости обработки трофеев!!!

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Вискажу і я свою думку про солому.
Так вийшло що дід був колієм, батько з дитинства йому допомагав, батько свого першого кабана заколов в 17 років, прийшлось і мені з дитинства вникати в цю справу, хоча свого першого кабанчика я заколов у 24роки. Ну валяв їх ще з 15років.
Так про солому, як робимо ми. Обганяємо шерсть, потім запікаємо до чорного, потім обшкрябуємо і запікаємо до чорного( виділяється малюнок на шкурі у вигляді гречки). Потім обшкрябуємо чорний нагар і ще раз впікаємо до гречки. Далі обливаємо гарячою водою і накриваємо ряднинами щоб відпарити. Далі обшкрібаємо до білого і миємо, а ж тоді беремо горофянку або квасолиння, рідше ячмінну солому, обкладаємо з боків і підпалюємо, потім притушуємо де сильно розгорілось і накриваємо плотною рядниною, і так щоб гарно прокаптів періодично добавляти вогню для димку. Потім помили, пошкрябали і розбираємо.
Запах від сала такий, що коли на полюванні пригощаю мисливців завжди питають як так зробив.
А на рахунок диких копитни чи то кабан, чи то цап я завжди коли звір упав, вирізаю йому качана з яблуками. І коли обдираю то за м`ясо руками не хватаюсь.
 
Доброї ночі, панове мисливці.
Хочу і я дати декілька порад.Наприклад : щоб не обдавати кипятком качку, гуску я беру старий утюг, (включений в розетку, і не вимикаю ) намочую стареньке махове полотенце в теплу воду, трішки віджимаю, обгортаю крило, чи груднинку( дивлячись хто з чого починає) і притуляю утюг на 5 - 15 секунд ( дивлячись який трофей та яка частина тіла) .
Спробуйте, не пожаліете))
 
Для того чоб кров не просочувалася з рюкзака на одяг: використовую подушку із надувної лодки. Обрізаю сосок підкачки, і по верхньому шву( склейці,спайці) роблю проріз. Потім хоть 2л крові в неї влий одяг буде чистим, особливо білий масхалат.
Можливо мої поради стануть комусь в пригоді.
З повагою!
 
Іще добавлю що із зайчика зімаю шкіру та викидаю нутрощі майже відразу після того як добув, на гарячу шкіра знімаеться краще і головне мінус кілограм зайвої ваги за плечима)). Спосіб діе при наявності такої подушки, або хочаб подушки із під горілки ,, Пшенична"та що
продаеться в картонних коробках по 10л.
 
  • Like
Reactions: DVV

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Как сохранить птицу свежей на охоте...
Наши деды обычно делали так. Нужно было надрезать птицу сзади, достать внутренности и обязательно дать стечь крови. Протереть внутри сухой, чистой тряпкой, или бумажным полотенцем. Нужно внутрь набить листья крапивы, или веточки можжевельника, ну или свежую осоку. Это нужно для того, чтобы воздух свободно попадал внутрь тушки, подсушивая птицу внутри.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Чтобы максимально сохранить добытого Вами зайца, нужно сразу отжать мочу. Делаем мы это следующим образом, поднимаем тушку за передние лапы и резко несколько раз проводим ладонью вниз по брюшку.Если зайца не потрошить, в холодном месте может сохраняться около 2х дней, если же выпотрошить , но не снимать шкурку - около недели. Ежели Вы по приезду домой не сразу планируете готовить мясо , зайца надо выпотрошить, не снимая шкуру и заморозить, так мясо лучше сможет сохранить свои вкусовые качества .
 

kef

Зброяр
Чтобы максимально сохранить добытого Вами зайца, нужно сразу отжать мочу. Делаем мы это следующим образом, поднимаем тушку за передние лапы и резко несколько раз проводим ладонью вниз по брюшку.Если зайца не потрошить, в холодном месте может сохраняться около 2х дней, если же выпотрошить , но не снимать шкурку - около недели. Ежели Вы по приезду домой не сразу планируете готовить мясо , зайца надо выпотрошить, не снимая шкуру и заморозить, так мясо лучше сможет сохранить свои вкусовые качества .
Колись так і висіли зимою на горищі під бальком. Промерзші . Одне не зручно. Довго потім треба чекати щоб тушка розмерзлась. Та і шкуру важче знімати як із свіжого.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Колись так і висіли зимою на горищі під бальком. Промерзші . Одне не зручно. Довго потім треба чекати щоб тушка розмерзлась. Та і шкуру важче знімати як із свіжого.
Степан, ну рецепт то дедовский, а наши Деды не искали лёгких путей. ;)
 

kef

Зброяр
Степан, ну рецепт то дедовский, а наши Деды не искали лёгких путей. ;)
Не такий я вже ."дід". ;) . Просто в радянських холодильниках камера морозильна розрахована була максимум на декілька кг.м"яса. От і зберігали як могли. Мій батько і я в тому числі. Та і не так це вже давно було. Років 25 тому.
 

Степанович 2

Снайпер
Чтобы максимально сохранить добытого Вами зайца, нужно сразу отжать мочу. Делаем мы это следующим образом, поднимаем тушку за передние лапы и резко несколько раз проводим ладонью вниз по брюшку.
Аналогічно, скільки полюю, це роблять у нас всі мисливці в колективі
 

Dedushka

Снайпер
А вот копытных нужно сразу обескровить. Не успел, мясо быстро приходит в негодность. Если не выпотрошить кабана к примеру в течении 3-х часов после отстрела, то мясо приобретает неприятный запах , а спустя более продолжительное время оказывается совсем не пригодным в пищу.
 
Зверху