Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

huntumy

Зброяр

ivan47

Мисливець
Воно і є посправедливості. Всі фото по свому цікаві. Переможне фото мало бути одне. Так і сталося. Так привітаймо переможця а висловлювати своє невдоволення після оголошення резуьтатів якось некрасиво
 

huntumy

Зброяр
Так і сталося. Так привітаймо переможця а висловлювати своє невдоволення після оголошення резуьтатів якось некрасиво
Це лише особиста думка з якою згідні не мало форумчан. Сталося як сталося. Як вирішили так і буде.
Стосовно невдоволення, вже давно потрібно говорити правду так як воно є і не тільки тут.
Проводять змагання мисливських собак, потрібних витянулу, непотрібних засудили. Невдоволені рішенням й надалі засуджуються. І таке як всім відомо не тільки в полюванні.
Панове, вже давно потрібно говорити правду. От тоді можливо колись виберемось з цього лайна.
 

Винтик

Мисливець
Не бачу не справедливості. Звіт Сергія в цій темі дійсно гарний (якийсь живий ,чи як )!
На рахунок фото собак- для нас вони найкращі, всі надіялись !
Всім не вгодиш ;)
Разногласие не по отчету с охоты, а фотоотчет. Там есть достойнее. Посмотрите.
 

M.zp.ua

Мисливець
Не поленился полистать первые 35 страниц
Screenshot_2021-02-21-21-09-10-158_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-02-21-21-11-58-125_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-02-21-21-16-12-529_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-02-21-21-20-00-949_com.android.chrome.jpg


Сергей, земляк, не в обиду, но это фото на много лучше

Screenshot_2021-02-21-21-20-45-852_com.android.chrome.jpg
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Не скажу лучшее... Но как на меня "красивше" фото. Автору без обид ;)
 

Вкладення

M.zp.ua

Мисливець
В новом сезоне буду с собой фотографа возить на охоту... :rolleyes:... Засыплю Вас фото и отчетами...Будет с чего выбирать....:)...Спасибо за интерес к моим фото и отчетам...С уважением.
Без претензий к Вам, но есть вопрос к судейству. Есть два мнения, объективное и субъективное. Просто стал вопрос, как оценивают???
 

huntumy

Зброяр
В новом сезоне буду с собой фотографа возить на охоту... :rolleyes:... Засыплю Вас фото и отчетами...Будет с чего выбирать....:)...Спасибо за интерес к моим фото и отчетам...С уважением.
Не примите в обиду или в упрек. К огромному сожалению мы в "жизненом" таком тупике откуда выбраться не так легко, но возможно. Подавляющее большинство форумчан привыкли "куда дуля, туда и дым". Куча жополизов и подстрекантов. Тем не менее есть настоящие охотники. Они охотятся, выставляют фото с охоты, отстрелов, тестов, нагонок и натасок или просто полезных вещей. Мы больны одной болезнью!
Вот есть иное мнение и это хорошо.
Это путь с совершенству.
Не в пример, но прообщавшись с российскими гончатниками более 10 лет, заметил одну особенность. Не дай Бог что-то не так, выставят и загрызут. Та и у нас нас должно быть.
Слава Украине!
 

M.zp.ua

Мисливець
Если субъективно, то да, если объективно, то Вы, должны согласиться с тем,что есть гораздо интереснее, как отчёты, так и фото (мое личное мнение) ещё раз повторюсь ,без каких либо к Вам претензий. Но, есть есть судейское решение, которое, как и в спорте не обсуждается.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
маленький конкурс по пушному, просто для заохочення, добра справа... але ж НЄ! нам треба майдани знов збирати. бо завжди є
1613940650797.png


вибирали всі МИ! не Адміністрація, Адміністрація конкурси оголосила, всім сповіщення присилала проголосувати просила, навіть на е-мейл, призи забезпечила+ небайдужі форумчани.
то може й мені ногами посовати, шо жодного фото не виклав, звіту не писав, але ж ПРИЗ хочу???

коли в нас ця "срачка" закінчиться...
 

M.zp.ua

Мисливець
маленький конкурс по пушному, просто для заохочення, добра справа... але ж НЄ! нам треба майдани знов збирати. бо завжди є
Переглянути вкладення 649794

вибирали всі МИ! не Адміністрація, Адміністрація конкурси оголосила, всім сповіщення присилала проголосувати просила, навіть на е-мейл, призи забезпечила+ небайдужі форумчани.
то може й мені ногами посовати, шо жодного фото не виклав, звіту не писав, але ж ПРИЗ хочу???

коли в нас ця "срачка" закінчиться...
Прошу пробачення, но на жаль, я не бачив, як і багато хто і з нас, сповіщення про посилання проголосувати. З повагою!
 

huntumy

Зброяр
маленький конкурс по пушному, просто для заохочення, добра справа... але ж НЄ! нам треба майдани знов збирати. бо завжди є
Переглянути вкладення 649794

вибирали всі МИ! не Адміністрація, Адміністрація конкурси оголосила, всім сповіщення присилала проголосувати просила, навіть на е-мейл, призи забезпечила+ небайдужі форумчани.
то може й мені ногами посовати, шо жодного фото не виклав, звіту не писав, але ж ПРИЗ хочу???

коли в нас ця "срачка" закінчиться...
Який нахрен приз? Кому він потрібен:p?
Чесно кажучи, був про Вас іншої думки. Напевно України ніколи не буде. І це кажу я, хто мешкає 50км від кацапії.
 

M.zp.ua

Мисливець
Для разрядки. Облавная на лису, человек много (одни из многих), лис ни одной.
IMG-949849207a093057ceed3d759e1cb6e9-V.jpg

Следующие выходные, в этом сезоне, будет крайняя норная охота, жду с нетерпением. Собака молодой, жду полной работы. Отчёты по возможности обещаю.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чесно кажучи, був про Вас іншої думки
переживу, та й я не 100 баксів, щоб всім подобатись
Напевно України ніколи не буде.
пасивненько.
я написав, як учасник форуму, який голосував у всіх конкурсах і мої симпатії не перемогли, бо вибирав те, що мені подобалось. а не підтримував своїх друзів по форуму чи ті фото/звіти, де було більше лайків, наприклад там де конкурс по собаках - хотів підтримати Вік71, але далі було фото з дратхаарами і я не втримався, бо для мене окрім дратхаара породи мисливських собак просто не існує.
 
Зверху