Розходи

Статус
Закрита.

Dedushka

Снайпер
По нынешнему времени охота не из дешевых удовольствий. И каждый рядовой охотник старается на чем-то сэкономить да бы опять выйти на охоту. Ведь это не только взносы и стоимость отстрелочной, а все комплектующие для снаряжения патронов, бензин на поездку. И выходит не маленькая сумма. Хотя многие из знакомых ( не охотников) этого не понимают , зачем ездить , тратиться и часто приезжать без ничего, точнее без дичи. Им этого не понять. А соотношения в % от заработной платы расходов на охоту считаю такое понятие не правильным. У каждого свой бюджет. Но и те у кого доходы маленькие не может отказаться от своего любимого занятия , такого как охота. Это в крови.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
але як ту одну бідолашну кізоньку ділить на 10 душ?
а на 20 не пробував???
"коза добре ділиться на 1, 2, 3 чоловік, кабан - на 1, 2, 4..." (слова старого "мисливця")...
Складається враження що більшість форумчан бояться написати відповідь в %.
а якщо я цьогоріч потягнувся на Ниву 1987 р.в. то мені включати цю суму у витрати на полювання чи нє?
при нашій ситуації в державі, в т.ч. в УТМР і ситуації з зароблянням грошей взагалі, то треба понаставляти петель, наловити лисів, здати шкури, а за виручені гроші купити відстрілку та заплатити внески, щоб подихати свіжим повітрям в неділю і погуляти з рушницею.
 
Прочел все! Очень интересно и познавательно...Начинал охотиться с курковкой и 10 латунными гильзами, в берцах 39 левый и 38 правый и фуфайке...Сейчас по другому....Затраты на охоту (рыбалка пару раз в сезон, и то больше пикник для семьи), если честно давно не считал...И слава Богу....но не в ущерб семье...Охочусь 90% охот в 50 км от Запорожья на "малой родине"...Взносы не плачу, отстрелочные бесплатно....(угодья УООР) :rolleyes:Но на дичеразведение и биотехнию трачу 2500-3000 грн ежегодно....Охочусь один день в неделю (заправка машины, кусок хлеба, колбасы, кофе...Если с ночевкой в поле "пузырь" без буржуйских понтов...Один-два раза в сезон езжу далеко на копытных....На чем не экономлю это одежда, обувь, амуниция...Перешел на на дорогую и очень качественную, красиво, комфортно...да и здоровье то одно....99% охот с береттой...купил бу, практически новое давненько....Вот как то так....С уважением.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
а на 20 не пробував???
"коза добре ділиться на 1, 2, 3 чоловік, кабан - на 1, 2, 4..." (слова старого "мисливця")...

а якщо я цьогоріч потягнувся на Ниву 1987 р.в. то мені включати цю суму у витрати на полювання чи нє?
при нашій ситуації в державі, в т.ч. в УТМР і ситуації з зароблянням грошей взагалі, то треба понаставляти петель, наловити лисів, здати шкури, а за виручені гроші купити відстрілку та заплатити внески, щоб подихати свіжим повітрям в неділю і погуляти з рушницею.
Включай, тіки шоб жінка не знала, шо то ти для полювання купив, а не як вона собі спочатку думала, що то, щоб ти її на базар по вихідним у місто возив :p :D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А взагалі в нас полювання,по ціновому діапазоні,стало як в наших сусідів за кордоном.Головним принципом нашого полювання стало:є гроші-є полювання,немає грошів-немає полювання.В цей принцип ніяк не входить вартість зброї,амуніції!!Не входить,бо ці основні розходи робляться раз в 5-10,а то і більше років,а значить вносити їх в щорічну калькуляцію розходів на полювання неправильно.Правильно буде включати в цей розрахунок лише вартість ліцензій-дозволів,вартість обслуговування самого полювання(єгеря,загонники,собаки,доїзд до місця розстановки номерів,розробка добутої дичини й т.п.),розхідна частина боєприпасів,але лише ті які були використані,щоразова продуктова програма,транспортні послуги.Приблизно правильний розрахунок і висновок по ньому зробив Вітя (Вік71)!!Після таких розрахунків кожний з мисливців матиме конкретну картину того чи може він користуватись послугами полювань чи ні.Вартість ремонту порваних баянів і оплата послуг циганських хорів йде по іншій калькуляції!!:p;)
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А всё остальное (одежда, снаряжение, оружие, ножи и так далее) зависит от финансовой возможности человека и определить сколько тратится на это просто невозможно.
 

Виталий 2.

Слідопит
А вот мне интересно, как в процентах посчитать такие расходы: держу двух дратхааров, собаки исключительно для охоты! Кормлю сейчас сухим кормом, ну где-то в месяц выходит 3000грн. В августе, две таблетки бравекто- 1500грн., В ноябре ещё плюс две, ещё 1500. Плюс прививки. Как эти расходы считать? Купил в ниву грязезащитные чехлы + 1000, резина 10000 и ТД. И тп. И все вроде как для охоты:rolleyes::).
 

kef

Зброяр
А взагалі в нас полювання,по ціновому діапазоні,стало як в наших сусідів за кордоном.Головним принципом нашого полювання стало:є гроші-є полювання,немає грошів-немає полювання.В цей принцип ніяк не входить вартість зброї,амуніції!!Не входить,бо ці основні розходи робляться раз в 5-10,а то і більше років,а значить вносити їх в щорічну калькуляцію розходів на полювання неправильно.Правильно буде включати в цей розрахунок лише вартість ліцензій-дозволів,вартість обслуговування самого полювання(єгеря,загонники,собаки,доїзд до місця розстановки номерів,розробка добутої дичини й т.п.),розхідна частина боєприпасів,але лише ті які були використані,щоразова продуктова програма,транспортні послуги.Приблизно правильний розрахунок і висновок по ньому зробив Вітя (Вік71)!!Після таких розрахунків кожний з мисливців матиме конкретну картину того чи може він користуватись послугами полювань чи ні.Вартість ремонту порваних баянів і оплата послуг циганських хорів йде по іншій калькуляції!!:p;)
Рівненська область УТМР. Внески 1 - й етап 600 (700 ) грн. Другий етап - 400 грн.- перната дичина -серпень- грудень 2020 р. Третій етап - 600 грн. Полювання на пушного . Листопад 2020 р.- 17 січня 2021 р . Це так би мовити "основні" затрати для права полювання. Але ж тут напевно пів учасників форуму в цьому році до сезону полювання придбали "нові" рушниці .А деякі і по десятку одиниць різних калібрів. І це є додаткові витрати на комплектуючі і.т.д. І ще порвані "міха баянів" за обмивання :D.
Так що у кожного буде своя цифра затрат.;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не курю, спиртне вживаю рідко, так що розходи на полювання чи риболовлю не рахую як такими.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не курю, спиртне вживаю рідко, так що розходи на полювання чи риболовлю не рахую як такими.
А что, есть какая-то связь расходов на охоту с курением и алкоголем? Кстати, если не пользоваться общественным транспортом и ходить на работу пешком, то экономия будет еще больше! Соответственно и расходы на охоту можно увеличить. Да и здоровья, кстати, прибавится. Так и до вегетарианства можно дойти...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А что, есть какая-то связь расходов на охоту с курением и алкоголем? Кстати, если не пользоваться общественным транспортом и ходить на работу пешком, то экономия будет еще больше! Соответственно и расходы на охоту можно увеличить. Да и здоровья, кстати, прибавится. Так и до вегетарианства можно дойти...
Та давайте вже і їсти перестанимо))), давайте не будемо оцього розводити.....
Лише моя особиста думка, і кожен сам собі вибирає як економити, як відпочивати і скільки на це коштів витрачати. Чи взагалі не доїдати і все в матрац зашивати, щоб потім знецінені бумажки внуки/правнуки знайшли)))))).
Витрачені кошти(звісно розумно витрачені) на хоббі, відпочинок, я вважаю не є гроші які пішли впрок. На куриво чи на ЩОДНЯ випити пива, то це вже розходи в нікуди. Моя скромна думка, не навязую.
А то як мій брат, кожного дня літру-півтора-дві пива, щось до пива, пачка цигарок то це не дорого(150-200 грн. на день), а 400-500 гривень на сезонну відстрілку - ОГО! З ПОВ.
 

kef

Зброяр
Та давайте вже і їсти перестанимо))), давайте не будемо оцього розводити.....
Лише моя особиста думка, і кожен сам собі вибирає як економити, як відпочивати і скільки на це коштів витрачати. Чи взагалі не доїдати і все в матрац зашивати, щоб потім знецінені бумажки внуки/правнуки знайшли)))))).
Витрачені кошти(звісно розумно витрачені) на хоббі, відпочинок, я вважаю не є гроші які пішли впрок. На куриво чи на ЩОДНЯ випити пива, то це вже розходи в нікуди. Моя скромна думка, не навязую.
А то як мій брат, кожного дня літру-півтора-дві пива, щось до пива, пачка цигарок то це не дорого(150-200 грн. на день), а 400-500 гривень на сезонну відстрілку - ОГО! З ПОВ.
Не вступайте в суперечку з даним персонажем. Не варто уваги. І так дивно.що Ви досі в нього не в "ігнорі" .
 

Соболь 2000

Слідопит
Уровень расходов напрямую зависит от уровня доходов!! У кого то 1000 гривен не деньги, а кому то и 100 гривен жалко.
П.с это хобби и здесь высчитывать расходы не есть разумно, каждый охотник ценит себя и тратит в меру своих возможностей.
 

Соболь 2000

Слідопит
Та давайте вже і їсти перестанимо))), давайте не будемо оцього розводити.....
Лише моя особиста думка, і кожен сам собі вибирає як економити, як відпочивати і скільки на це коштів витрачати. Чи взагалі не доїдати і все в матрац зашивати, щоб потім знецінені бумажки внуки/правнуки знайшли)))))).
Витрачені кошти(звісно розумно витрачені) на хоббі, відпочинок, я вважаю не є гроші які пішли впрок. На куриво чи на ЩОДНЯ випити пива, то це вже розходи в нікуди. Моя скромна думка, не навязую.
А то як мій брат, кожного дня літру-півтора-дві пива, щось до пива, пачка цигарок то це не дорого(150-200 грн. на день), а 400-500 гривень на сезонну відстрілку - ОГО! З ПОВ.
Золотые слова!!! У меня есть пару товарищей, которые каждый день могут по 1000 по 2000 выкинуть в баре , а как отстрелку за 700, то дорого.
 

old hunter

Снайпер
Золотые слова!!! У меня есть пару товарищей, которые каждый день могут по 1000 по 2000 выкинуть в баре , а как отстрелку за 700, то дорого.
Ну Вы не сравнивайте...................
Помните как приходит мужик утром в магазин, протягивает купюру продавщице - "Мне сто грамм".
Она посмотрела на него и говорит "Вон смотри у тебя ботинки рваные, палец вылез уже. Пошел бы лучше обувку себе купил!"
Мужик на нее с удивлением " НЕ НЕ .........здоровье дороже!" :D
 
Спор этот будет вечен, сколько людей столько и мнений :)... Помните только одно любите и берегите природу она у нас одна... и не важно пришел ли ты с двумя патронами на охоту и в старой фуфайке или приехал на охоту как на войну с тактическим ножом на груди.:cool:...
 
Статус
Закрита.
Зверху