Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

kef

Зброяр
От хоч ті, що живуть у городах виживуть, може.... Бо там їх людські собаки вибирають :(.
Собаки то так собі рідкість. А от котяри, ті дійсно зайченят ловлять в межах села та і в полі. Але так було і раніше. У природі зараз усе змінюється. І ми теж . (Лірика ;) ).

Якщо вірити прогнозу погоди у нас на ніч має бути мороз та сніг. Можливо побачу де ті зайці мешкають. В селі чи в полі.
 

VS1975

Снайпер

huntumy

Зброяр
В одном из перспективных мест подняли косого. Выжлец здорово отработал. Собственно благодаря собаке добыт трофей. Стреляли все трое участников охоты. Добыть удалось мне.
686 А1 пк БиПи Н18 #2. 20м.
 

Вкладення

Dedushka

Снайпер
В одном из перспективных мест подняли косого. Выжлец здорово отработал. Собственно благодаря собаке добыт трофей. Стреляли все трое участников охоты. Добыть удалось мне.
686 А1 пк БиПи Н18 #2. 20м.
С полем. Хоть Вам удалось добыть зайчика. Ну это не в угодьях УТМР ? Да и помощник хороший у Вас.
 

Saash

Мисливець
Я хоч раніше і писав, що субота в цей сезон не "мій день" все мабуть залежить від тітки Удачі) Перший підйом русака був, як завжди з під ніг. 3-ка з 2-гого пострілу і черговий трофей взятий! Загалом на трьох взяли 2 зайці, що для сьогоднішнього дня, дуже велика вдача! Всім НПНП!
photo_2020-11-28_17-14-51.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Я хоч раніше і писав, що субота в цей сезон не "мій день" все мабуть залежить від тітки Удачі) Перший підйом русака був, як завжди з під ніг. 3-ка з 2-гого пострілу і черговий трофей взятий! Загалом на трьох взяли 2 зайці, що для сьогоднішнього дня, дуже велика вдача! Всім НПНП!
Переглянути вкладення 620486
С полем! Опять на номере стояли когда мы тропили))))) :D :D
 
Сегодня прогулялись и мы. Начали вдвоем, а потом встретили ещё троих знакомых охотников и продолжили вместе. Ходили до 12, а потом пошел дождь. Успели поднять 7 косых, забрали троих, один трофей мой:). Попадание по голове, так что фото не очень. Патрон на С7 #2*32г б/к. Под* . Расстояние метров 20
IMG_20201128_174135.jpg
 

ATIS

Снайпер
В одном из перспективных мест подняли косого. Выжлец здорово отработал. Собственно благодаря собаке добыт трофей. Стреляли все трое участников охоты. Добыть удалось мне.
686 А1 пк БиПи Н18 #2. 20м.
З полем!!!
Гарні у вас зайці... Матьорі!!!
 

Рпг22

Мисливець
Тільки не до останнього зайця. Не дай Боже.
Звісно,тим паче що його зараз так мало .Такого сезону не пам'ятаю.За те КОЗИ просто апокаліпсис,наче в воду дивився коли казав ітимем до останнього,тількі приїхав додому.Вижлеця водили сукі пів дня зняли за 17км від місця підйому.Що головне б'ють цілий рік а вона наче без краю.Важко полювать зайчіка при такій кількості рогатого.
 

2209

Мисливець
Прогулялись сьогодні колективом 13 чоловік.
Зігнали лиса, який успішно не дійшов до номерів, а боком по озимині втік, потягнувши за собою двох гончаків))))
За день ще бачили 2 зайців, які побігли неушкодженими навіть після пострілів)))
Косулі - то біда. Один гончак так і не прийшов.
Кормова база є, але звіру безпечніше в селі))))
 
Зверху