Продам тоз БМ16к

Статус
Закрита.

Yuri82

Новачок
Продам тоз БМ 1958р.в доброму стані я другий власник рушниця в оригіналі не крутилась не воронувалась сипу раковин шату не має стволи 725 знаходиться м.Чернівці ціна 300уе.тел.0993707557 відповім на всі запитання стосовно даної рушниці
 

Вкладення

1229

Мисливець
Хорош сохран! Очень нравится мне эта модель. Сам имею в арсенале несколько таких. Есть в этих ружьях какой то шарм. Новый владелец не пожалеет. С уважением.
 

Белий

Мисливець
то вкажіть з якого року були хромовані? ця рушниця точно не попадає у такий часовий проміжок
Вставлю і я своїх п'ять копійок)
Курковки тоз були: тоз б, тоз бм і тоз 63 (це я суто про 16 калібр говорю)! Так от між цими моделями були так звані перехідні моделі (я то називаю збирали з чого могли)! Так от тоз б усім відомо що має дульні звуженя лівого ствола чок, правого циліндр. Тоз б відрізняється коротким хвостовиком позаду колодки, але трапляються рушниці тоз б зі стволами від тоз бм (такі попадалися на продажі на форумі). Після тоз б почали виробляти тоз бм з дульними звуженнями лівий чок, правий п/чок (хвостовик по заду колодки вже довгий і в прикладі кріпиться вже двома болтами (тоз б одним).
Як у тоза б так і в тоза бм канали стволів не хромовані! Після тоз бм почали випускати тоз 63 ідентичний тозу бм, але вже з хромованими каналами стволів, так от в проміжутку між тоз бм і тоз 63 були рушниці тоз бм з хромованими стволами як у тоз 63 (такі рушниці теж вискакували на продажі на даному форумі), а ще я зустрів був одну рушницю тоз 63 з не хромованими стволами (і це не зборна солянка, так як рушниця від моменту купівлі ввесь час була в одного власника, в інтернеті теж на тикався що чоловік теж говорив що в нього в колективі один дід має тоз 63 з не хромованими стволами).
Надіюсь все розтавив по поличках і все ясно і чітко написав.
 

Белий

Мисливець
А і ще забув!
Тоз б є до воєнних часі і після воєнних часів.
До воєнні този б мали кнопочне цевйо(це їхня основна прикмета), мали трошки вужчу колодку, і інший проріз біля осьового болта, траплялися також екземпляри і в 12 калібрі до воєнні (про після воєнні не знаю).
Так от все що я вище написав про тоз б то стосується тозів які вже випускали в після воєнні часи
 

Белий

Мисливець
І часовий проміжок тут ні до чого, це були експереминтальні рушниці, або рушниці які збиралися з запчастин попередньої модель, всім тут на форумі відомо що в них деталі взаємо замінимі! А щоб уникнути спору наведу ще один приклад!
В Иж 12 прицільна планка була не винтильована (тобто суцільна без отворів як в Иж 27), але перші рушниці Иж 27 були теж з не винтильованою планкою і збиралися з рештків деталей Иж 12! Тут про це теж кожен другий знає!
Прошу вибачення за флуд в темі, але просто автора теми зараз би за кидали каменями що він не правду каже!!! Вдалого продажу власнику, та влучних пострілів покупцю. З Пов)
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
І часовий проміжок тут ні до чого, це були експереминтальні рушниці, або рушниці які збиралися з запчастин попередньої модель, всім тут на форумі відомо що в них деталі взаємо замінимі! А щоб уникнути спору наведу ще один приклад!
В Иж 12 прицільна планка була не винтильована (тобто суцільна без отворів як в Иж 27), але перші рушниці Иж 27 були теж з не винтильованою планкою і збиралися з рештків деталей Иж 12! Тут про це теж кожен другий знає!
Прошу вибачення за флуд в темі, але просто автора теми зараз би за кидали каменями що він не правду каже!!! Вдалого продажу власнику, та влучних пострілів покупцю. З Пов)
Хочу трошкі доповнити више сказане. Тоз-бм і тоз-63 в свій час випускалися паралельно один з одним і відризнялися одне від одного тільки натпісями на стволах і хромуванням стволів у тоз-63. Ця інформація теж є на цьому форумі.
 
Статус
Закрита.
Зверху