Дробокатки

Діаметр дробокатки відомий (див. фото). Діаметр своєї дробини поміряйте і за допомогою математики вирахуйте скільки дробин вміститься в один ряд дробокатки. А якщо ще зважите одну дробину і помножите на кількість, то визначите і вагу всіх дробин. З Пов.
Дякую за розгорнуту відповідь.
Мав думки про придбання - прокатувати наявний дріб та саморобну картеч.
Вашими молитвами ці дурні помисли викинуто геть з голови!
За що і вдячний - а також і мій гаманець передає Вам щиру подяку !!!
 

EARL

Слідопит
Дякую за розгорнуту відповідь.
Мав думки про придбання - прокатувати наявний дріб та саморобну картеч.
Вашими молитвами ці дурні помисли викинуто геть з голови!
За що і вдячний - а також і мій гаманець передає Вам щиру подяку !!!
Причім тут мої молитви. Не треба Вам дробокатки, так не треба... Яке питання, така й відповідь.
 

pmv1971pmv

Мисливець
Дробокатку велику і приблуду для оправки гільз отримав (давно). Якість супер. Сьогодні опробував, прокатав дріб. Виробнику вдячність. Дякую!
 

EARL

Слідопит
Дякую за відгук! Хай ці речі служать Вам і приносять задоволення від користування ними! З Пов.
 

Andross12

Мисливець
Дробокатку велику і приблуду для оправки гільз отримав (давно). Якість супер. Сьогодні опробував, прокатав дріб. Виробнику вдячність. Дякую!
Вот теперь вообще у меня началась нетерплячка,после вашего отзыва... бессонные ночи мне обеспечены...:D:D:D:D
 

ALEKS77

Мисливець
Свою дробокаточку получил, мастеру огромная благодарность.
 

EARL

Слідопит
Хай служить Вам і приносить задоволення від роботи! З Пов.
 

Andross12

Мисливець
Дробокатку получил! Оперативность супер....качество исполнения- шедевр. Заказывайте,не пожалеете!!!!!!!!!!!!!!!
Огромное спасибо продавцу!
 

EARL

Слідопит
Хай служить Вам і приносить задоволення від роботи! З Пов.
 

solt

Новачок
Доброго дня шановне товариство. Отримав. Спробував. Усе як завжди на вищому рівні. Щиро адячний Вам за роботу, дробокатка просто супер.
 

Ydjinkas

Новачок
Доброго дня!!! Чи приймаєте ще замовлення на дробокатки?
Дякую!!!
 
Зверху