Бекас 16М авто

Статус
Закрита.

стріла

Мисливець
Доброго дня, шановне товариство! Задумався над купівлею напіватоматичної гладкоствольної рушниці 16 калібру і вибір впав на Бекас 16М авто- з двома стволами 760 + 535 мм(16 калібр). Просить людина за цю рушницю 500$. Хотілося б почути відгуки користувачів даної зброї або хто мав досвід користування: полювання, стенд.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
полювання, стенд.
Для этих целе 100% не подходит!
Вот мазохизм - это, да.
16 калибр на стенде вообще никак.
Эта хрень не сможет стабильно перезаряжать нигде. Если 1 раз разберете, то пружинки будите искать до скончания века....
И цена, как за ружье.
МЦ 21 на уровень лучше, а 21 весьма капризное...
 

Тарас_Когут

Мисливець
Добра ціна. Ця зброя мала проблеми, а саме при скиданні затвору у бойове положення з крайнього заднього, міг бути випадковий постріл!!! Думаю з двома стволами, якщо стан добрий, варто купити, але точно не для стенду.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Мав в користуванні з2005 по2012 в 12к.,нічого стріляла,теперішній власпик полює до тепер,задоволений.
З мінусів:дуже мутурна чистка поршня і того трахомуддя що коло нього,люфт цев'я.
 

Fonex

Снайпер
Думаю ТС не так кортит именно Бекас этот брать, как п/а именно в 16 калибре...Их мало у нас и по-этому человек ищет по приемлемой цене что-то на нашем рынке...
 

Fonex

Снайпер
Нууу, что сказать...Я бы Бекас не брал...Или не торопитесь и что-то, может, стоящее всплывет на форуме или других сайтах, может что-то появится нового в магазинах(чем черт не шутит) или же не бойтесь "расскалибровывать" арсенал и возьмите что-то хорошее в 12 или же 20 калибре...ИМХО
 

Dusk Hunter

Мисливець
Доречі на сучасних Бекасах вже звичайні поршні такі як на Армсані чи Алтаї...,і в обслуговуванні така зброя набагато простіша.
 

Fonex

Снайпер
Если бы выбирал п/а газоотвод и бюджет был невелик, то смотрел бы в сторону Армсанов...Калибр - это уж смотрите сами...Хотя за около 20К грн можно и Береттку найти на вторичке, но в 12 калибре...:rolleyes:
 

goose green

Мисливець
Стріла ни кого не слушайте, выбирайте сердцем.Вам нравится, по карману, состояние хорошее? Тогда берите. Вкусы у всех разные. Я целенаправленно себе искал Бекас 12М авто, еле нашел, думал и зеленка закончится. Купил, доволен, мне нравится. Удачи.
 

goose green

Мисливець
И еще, многие обсирают Бекасы. Но что-то владельцы не спешат от них избавляться. На вторичном рынке почти нет предложений. В отличие от всеми расхваливаемых МР 153.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

goose green

Мисливець
Мы есть(владельцы). Просто у нас с этими ружьями проблем нет. Вот мы тихо и сидим:)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Varjag229

Слідопит
"Бекаса" не мав, але чоловік, у якого я придбав Beretta Al 391 Light - "Бекас-12М" перед її купівлею продав.
Хоча мені казав, що проблем з ним не мав, але нарікав на його вагу (3,6 кг), при тому, що сам десь 1,87 м росту і 110 кг ваги. Казав, що після Бекаса Беретта - пушинка (3,0 кг).
П.С. Прямо зараз на цьому форумі чоловік з Хмельницької області продає тризарядний п/а в 16 калібрі - CZ-241 16 х 65 х 620 мм, вагою 2,8 кг. за недорого (остання ціна була близько 9 тис. грн.)
У мене такий був 2 роки (активно з ним полював, доки не зламався поперечний болт, що тримає УСМ - продав під відновлення, бо я тоді не знав майстрів - зброярів, а сам не справився).
Для полювання добра річ, що на пух-перо, що на копито. Єдине - для нього 28-29 г. шроту - забагато. Для тривалої експлуатації без поломок бажано 26-27 г.
П.С. Для стенда через обмеження використання п/а на змаганнях - тільки двостволка. А їх у 16 калібрі достатньо.
П.П.С. Моє ІМХО - для стрільби 24-28 г. 16 -ий калібр ідеальний.
 
Статус
Закрита.
Зверху