УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

Behmen

Мисливець
Придбав підрубну матрицю, помилявся коли до цього думав, що «і так добре». Майстру велике дякую, здоров’я Вам...
P.S. Лише недавно зрозумів, що в іншій темі пана Олександра придбав підсумок, золоті руки...
 

TOZ БМ

Мисливець
Доброго вечора
Випробував матрицю для докрутки зірки, це просто бомба:D:D
Дякую вам велике за консультацію та підбір по моїм хотелкам:D
Здоров'я вам міцного та нових досягнень.
Фото прикрепляю нижче:)
 

Вкладення

GreyT

Новачок
Вітаю, Alex888!

Це часом не Ваша нова матриця?



Цікавить така. Я б замовив, тільки з різьбою в шляпці для монтажу на шток.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Новые матрицы.1,матрица ЦФ Дробовая-400 грн .2Матрица ЦФ Пулевая-450 грн.(Эти матрицы для настольных закруток,катают все,легко,бортик средний,волны нет) 3.4.Матрицы для доработки №1 (Бортик тоньше,конус больше) №2 (бортик толще,конус меньше)(Работают на настольных закрутках,но лучше на станке)- 450 грн. 5.6.Матрица универсальная М8 ГЛУХАЯ(Только на станках) Катает все пули(,включая гуаланди,) дробовые патроны и дорабатывает звезду(нормально)-550 грн.На период карантина к каждой покупке идет бонусом-Антисептик(100 мл) Состав Спирт медицинский( 96.6)-83 процента,перекись водорода3%-4,1% глицерин-1,5% вода дисцилированная-11%.Согласно рекомендациям МОЗ. Не болейте.С ув.Ал.
 

Вкладення

Останнє редагування:

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Ще мабуть рік тому замовляв у пана Олександра комплект матриць для закриття патронів зіркою, але матриці з моїми побажаннями. І хочу порекомендувати майстра як порядну відповідальну людину, також хочу подякувати пану Олександру з дуже якісне виконання замовлення ....
Але так як маю занадто мало часу то закінчив те що планував тільки зараз.... І ось який девайс вийшов
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Прошу вибачення,але чомусь не можу завантажити всі фото, дуже поганий ін-т, якщо когось цікавить щось конкретне то пишіть в пп, якось зв'яжемося....
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Даний станок виконує наступні функції:
1 Обжимка донця гільзи;
2 Декапсуляція;
3 Капсуляція;
4 Досилання пк;
5 Закриття патронів зіркою.


На той випадок якщо щось не зрозуміло....
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
По этим патрончикам(не знаю засветится ли здесь фото...смотрите пост 596)-какие ошибки-1.ножи-ножами-коронка лучше работать по мягким гильзам-РИО.Тахо,а по жестким желательно дорабатывать проволочной и ножи не пережимать.Бортик ,мы видим, достаточно высокий и лепестки которые нужно уложить-длинные,подрубная выбирает бортик по засыпке-в результате лепесткам не хватает места и они закручиваются...конус у моей обжимной с конусом большой и он еще больше закручивает лепестки на звездочке...Что делать-что-то досыпать,прокладочку мягкую добавить..не пережимать ножи...конус не выжмет такую картинку,но звездочка будет ровная и конус будет,но меньше...и еще старайтесь подбирать гильзы помягче...С ув.Ал. Да, а пресс отличный
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Доброго дня...что-то патрончики не очень,чтобы очень...Сбросьте мне фото ПОЭТАПНЫЕ обжимки, Только пожалуста в личку.
Доброго дня ще раз.... Патрони можуть бути ''не очень'' тому що брав перші попавші під рукою гільзи,які вже відстріляли три - чотири круги, і може ще не набив руку, можливо через десятків три, чотири будуть виходити кращі.... А на рахунок поетапного фото, то трошки пізніше бо вже трохи зайнятий іншими справами.... Ще раз вам дякую.....
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Новые матрицы ЦФ с ребрами из нержавейки Доработка звезды №1 12к.конус большой,бортик тонкий,катает на станке и дробовые,но уж больно большой конус и очень тоненький бортик.2.Доработка звезды 16к. катает и дробовые(на станке)- 500 грн.
 

Вкладення

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 565727 Переглянути вкладення 565729
Карантин іде на користь....Ще трошки попрацював над пресом.... І ось які виходять патрони.... Для мене особисто цього більше ніж достатньо... Дякую за чудові матриці....
Доброго дня,кажется немного пересыпали...лучше все же дорабатывать на закрутке...но гораздо лучше.
 
Зверху