ВІдповідальнісь за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків

Tungus

Мисливець
Ці штрафи малюють для звичайних громадян, т.з. "пересічних мешканців". Щоб штрафувати людину коли вона спалює бур'ян на своєму городі або подвір'ї. Таким чином заповнюючи величезну діромаху у бюджеті. Останнім часом було прийнято, нашою владою, чимало цікавих законів, тільки чомусь не на користь звичайного українця. Розраховуючи на те що громадяни будуть здавати один одного. Але ці законопроекти аж ніяк не впливатимуть на місцевий фермерський "олігархат". Сам був свідком коли на весні минулого року вертавсь до дому у Черкаси, крізь села, то бачив цікаву картину, як від Новомиргорода до с. Трояново перед Іванівкою уздовж річки м.Вись горіли гектари камиша, (це, до речи було у карантин) та ніяких дій по зупинці пожежі не робилося. Тоді я зателефонував у пожежну та своєму товаришу (він колись мешкав у цієї місцевості, на що він мені відповів: це якийсь фермер захопив землі уздовж річки та випалює кушир, щоб засіяти соєю! Хіба це один випадок? Вони знищують та разорюють сади, балки, дороги; палять стерню вночі, ріжуть дерева скрізь та нікого й нічого не бояця бо в них повно грошей та скрізь є свої люди. Тож задаюся питанням, хіба дії таких масштабів проводяться без відома керівництва тогож самого УООРа, або лісгоспа Кіровоградської обл., чи це таке собі невеличке свавілля місцевих фермерів?? Та й мешканці села також не відстають, вирізаючи деревину де тільки можливо. Добре, що хоч на моїй Черкащині такого поки нема!!! Дуже сумно стає, коли бачиш та чуєш як самі українці, власними руками, знищують нашу Неньку...
 

Охотник77

Снайпер
І не сумнівайтесь палили і палитимуть до покі мисливці не почнуть збиратися у групи і не почнуть чергувати. І що саме цікаво що Зоодрочери по цьому питанню мовчать))
 

ONe

Мисливець
І не сумнівайтесь палили і палитимуть до покі мисливці не почнуть збиратися у групи і не почнуть чергувати. І що саме цікаво що Зоодрочери по цьому питанню мовчать))
Мабуть мовчать, бо не заробляють на цьому...
 

kef

Зброяр
Мабуть мовчать, бо не заробляють на цьому...
Бо касу не отримуюють на стерелізацію і так звану "боротьбу" по захисту тварин та довкілля.
Не буде толку. Доти .поки не почнуть ходити представники усіх гілок місцевої влади по хатах.фермерських господарствах та аграріях .Із розясненням та попередженням під розпис. І дальнішим контролем. Штрафи хіба що для тих ,хто має чим заплатити. А так то повинні трудові роботи по окультуренні території. Іншого виходу немає.
Я що року край обочини траси . Осінню та весною збираю по декілька мішків пластмаси різної- пляшки.пакети.стакани і.т.д. І що літа трактор робить косаркою обкоси. А це більше 300 м.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я просто не розумію людей,які займаються палом трави!!В них є голова,руки,ноги,значить вони щось розуміють,вміють ходити,щось робити руками,а от в комплексі в них виникає якийсь хворий збій.Ну,як можна продовжувати такі дії,дивлячись на ці фото!!

1617380594417.png


1617380828230.png
Пал.jpg
не паліть траву.jpg 7html.jpg
не паліть траву.jpg 6html.jpg
не паліть траву.jpg 5html.jpg
не паліть траву.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Вот поэтому мы так и живём, у многих мозги просто не шли в комплекте с телом... Я думаю, что пока не будет сурового наказания, до тех пор эти живые "организмы" будут варварськи относиться к своей земле.
На эти фото не возможно смотреть, одни маты приходят в голову.
 

Охотник77

Снайпер
поэтому мы так и живём, у многих мозги просто не шли в комплекте с телом... Я думаю, что пока не будет сурового наказания, до тех пор эти живые "организмы" будут варварськи относиться к своей земле.
На эти фото не возможно смотреть, одни маты приходят в голову.
Вы зайдите в фейсбук и почитайте что там пишут "добропорядочные граждане" Оказывается выпаливать траву это нормально)) ведь ихние родители и бабки с дедками тоже этим занимались и всё нормально Только контроль исправит ситуацию, некакие штрафы пустышки не помогут!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Контроль и штрафы, это единственный способ борьбы с этим.
Я имею ввиду не условные штрафы, а многотысячные, нужно бить по закону и "рублём"...
 

Охотник77

Снайпер
Та штрафы и так многотысячные) но нет такого контроля как например полиция на дорогах торбит)) А чего вплотную власти неорганизуют контроль непойму, был бы хороший источник пополнения казны и карманов)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Штрафы, это наказание,контроль без наказания работать не будет...
Работать это может только вместе.
 

kef

Зброяр
Вы зайдите в фейсбук и почитайте что там пишут "добропорядочные граждане" Оказывается выпаливать траву это нормально)) ведь ихние родители и бабки с дедками тоже этим занимались и всё нормально Только контроль исправит ситуацию, некакие штрафы пустышки не помогут!
Ніхто нічого раніше не палив. То були поодиноки випадки і в більшості у себе на городі. Навіть картопляне бадилля в"язалось у в"язки для розпалу в печі чи в грубах. Листтям вкривали посаджений часник та цибулю "зимову". Утеплювали старі дерев"яні хати та клуні. Робивши з листя "загати". А масово почали палити останні роки. І то через власну дурість та егоїзм. Контроль і покарання а не сам факт підпалу принесуть результати.
 

kef

Зброяр
Но контроля ,по крайней мере в нашей облати нет !!!
Контроль залежить від нас самих. Коли усвідомимо це . Ось тоді і буде результат і ставлення до природи як у інших країнах . Від яких ми відстаємо ой як на багото років.
 
Зверху