Полювання на голуба

Владимир2602

Мисливець
И ко мне прилетела пара. Гнездится возле дома, почти в центре села, но в тихом месте. Предполагаю, что они же были тут и в прошлом году. Фото сделаны 22 марта, когда в киевской области пошёл снег.
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Сегодня на водоеме поднялась стая Крыжней, около 25 штук, одни самцы, самки наверное уже на гнездах.
Также возле водоема летают Вяхири, стайки по 5-6 особей.


 

Dedushka

Снайпер
В одной из тем меня попросили сфотографировать профили вяхиря которыми пользовался на голубиной охоте. Сегодня ездил в село, нашел эти профиля. Их на охоте ставил сверху на подсолнух. Было их 6 штук. Нашел только 2. Работали, голубя привлекали. Но ракушки голубя думаю будут еще лучше работать. Фото выставляю.
IMG_20200401_123426.jpg
Профили в размер голубя.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Dedushka

Снайпер

Андрю F

Мисливець
Спогади
01.10.16 час 7:20-8:00
Полював на голуба.
Голуб був між двох вибраних полів соняшника, на підсохших вербах. Саме полювання не планував, зграю побачив випадково, особливо не підкрадався, вільно підійшов, біля першой ж верби присів під кущ осоки, один неуважний голуб налетів на постріл, і був першим пострілом добутий, а наступні після пострілів роблячи невеликі круги налітали, нальоти тривали хв. 30 потім остаточно порозлітались
Патрон свій NS D20 -1.6 №7 30 грам. пиж древесноволокнистий, зірка.
F8C59D9B-E9F8-486F-99E7-9B2185B9E986.jpeg
 

Андрю F

Мисливець
А нагрузка на Ваше ружье? Усиленные заряды не рекомендованы.
Обратите внимание, я использовал самый щадящий рецепт не 688 капсюль, а 686 по резкости тоже нормально было, что голубю, что уткам
14C372F0-86AA-434D-83BC-AED44243A4E3.jpeg
 
Останнє редагування:

ОСТЕР

Мисливець
Дикій голуб потроху одомашнюется!!!
20200403_095717.jpg

В минулому році гніздились поряд на яблуні,благополучно вивели два рази.А в цьому році погніздились на сараї,як на мене місце небезпечне ,до гнізда може добратися кіт чи куниця.Може їх розігнати поки не пізно,хай шукають інше безпечніше місце?Які будуть думки.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Дикій голуб потроху одомашнюется!!!
Переглянути вкладення 563978
В минулому році гніздились поряд на яблуні,благополучно вивели два рази.А в цьому році погніздились на сараї,як на мене місце небезпечне ,до гнізда може добратися кіт чи куниця.Може їх розігнати поки не пізно,хай шукають інше безпечніше місце?Які будуть думки.
Якщо не розганяти (я б не розганяв), то треба по обилювати гілки і саме ті, з яких може кіт/куниця дострибнути на коробку сарая, чим коротше обпиляєте, тим краще і безпечніше + позакривати всі дверкі і щилини на сараї, і від себе добавив би лист металу 1х1 м над гніздом (чи де сидить Припутень), на випадок того, щоб кіт/куниця не змогли з криши зістрибнути на коробку сарая. Ну якось так..
А там уже час від часу обережно слідкувати за ними, щоб ніхто не лазив.
 

VS1975

Снайпер
Якщо не розганяти (я б не розганяв), то треба по обилювати гілки і саме ті, з яких може кіт/куниця дострибнути на коробку сарая, чим коротше обпиляєте, тим краще і безпечніше + позакривати всі дверкі і щилини на сараї, і від себе добавив би лист металу 1х1 м над гніздом (чи де сидить Припутень), на випадок того, щоб кіт/куниця не змогли з криши зістрибнути на коробку сарая. Ну якось так..
А там уже час від часу обережно слідкувати за ними, щоб ніхто не лазив.
Куниця збереться :(.
 
Зверху