Ножі.

Ohotnik47

Слідопит
Навіть не в репутації справа - просто шкода витрачати свій час на прогнозовано не робочий ніж.
 

Vov-1

Зброяр
Мастер не будет делать нож,неизвестно из чего - имя дороже.Рукодельники на ОЛХе - это отдельная тема,не могут они не пойти навстречу желающим купить нож из м390 за недорого.
Сейчас же не проблема купить поковку с гарантией марки стали и твердостью и заказать нож под свои хотелки.
Гарантія ,добре ім'я .Все...Багато майстрів може зробити хіманаліз сталі?Так само багато можуть провірити твердість?Що сказав ,поставщик-коваль- терміст,тому й довіряють...
 

Ohotnik47

Слідопит
Не зовсім, так як кування, гартування нині проходить в напівкустарних умовах - то і від іменитого майстра можна отримати поковку з прихованим дефектом, про який і сам майстер не відає.
Я отримуючи поковку - роблю нескладні тести, щоб потім не шкодувати за потраченим часом, а саме - в першу чергу перевіряю чи бере поковку надфіль, потім закладаю поковку гризонтально в щілину в стіні і стаю на неї ногами всією вагою, далі кидаю пластом в бетонну стіну з 2-3х метрів - якщо поковка не змінила свої контури, не тріснула чи взагалі лопнула - роблю з неї ніж.
Це стосується поковок на мисливський ніж, до кухонників вимоги простіші.
 

Ричард

Новачок
Я имел печальный опыт с поковками термичеными полукустарным способом,желания повторить - не имею.А именитые мастера давно обзавелись необходимым оборудованием.
А брак да,бывает,куда же без него с нынешним качеством нашей стали.Поэтому и предпочитаю Беллеровскую,тем более и представитель в городе есть.
 

ОСТЕР

Мисливець
подарували ось такий ніж,довжина леза близько 5-ти см.Яке практичне застосування ,чи мае відношення до полювання.Здается віддали як непотріб.
Photo0092.jpg
Photo0093.jpg
 

Мишко К36

Слідопит
подарували ось такий ніж,довжина леза близько 5-ти см.Яке практичне застосування ,чи мае відношення до полювання.Здается віддали як непотріб. Переглянути вкладення 535152 Переглянути вкладення 535153
Ну чому одразу непотріб...
Любому ножу можна знайти застосування.
Та хоч консерву відкрити,як варіант....
 

Vov-1

Зброяр
подарували ось такий ніж,довжина леза близько 5-ти см.Яке практичне застосування ,чи мае відношення до полювання.Здается віддали як непотріб. Переглянути вкладення 535152 Переглянути вкладення 535153
Використовувати ,як окуліровочний...Для щеплення дерев:pФорма дуже схожа:D.Товариш ножем з такою формою успішно розбирає зайця...Тут хто до чого звик:)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
подарували ось такий ніж,довжина леза близько 5-ти см.Яке практичне застосування ,чи мае відношення до полювання.Здается віддали як непотріб. Переглянути вкладення 535152 Переглянути вкладення 535153
Этот нож называется Керамбит, применение его ограничено самозащитой и ножевым боем. Забейте в нет и найдете там более подробную информацию об этом ноже.
По поводу цены таких ножей,то она может быть очень не малой,зависит это от фирмы производителя и от использованных материалах при производстве ножа.
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Этот нож называется Керамбит, применение его ограничено самозащитой и ножевым боем. Забейте в нет и найдете там более подробную информацию об этом ноже.
По поводу цены таких ножей,то она может быть очень не малой,зависит это от фирмы производителя и от использованных материалах при производстве ножа.
Ним ще зручно гриби збирати та чистити! До полювання не придатний.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Миру і здоров'я.
Шановне товариство, хочу спитати вашої поради, маю кілька вирізок ( брусків ) з кореня горіха, іменно кореня, а не прикореневого стовбура, хочу спитати який має бути розмір брусків для виготовлення руків'я ножа?
Дякую.
 

Vov-1

Зброяр
Миру і здоров'я.
Шановне товариство, хочу спитати вашої поради, маю кілька вирізок ( брусків ) з кореня горіха, іменно кореня, а не прикореневого стовбура, хочу спитати який має бути розмір брусків для виготовлення руків'я ножа?
Дякую.
Продають 130-135*30*50 ,130-135*40*40...
 
З горіха руків'я ножа не прийнято робити.
Звичайно - можливо.
Але це не найкращий вибір.
 

BuTaMuH

Новачок
Орех - известная ценная порода, славящаяся своей красивой текстурой с мощным выделяющимся рисунком волокон. Древесина ореха твердая, тяжелая и характеризуется высокой прочностью, стойкостью к загниванию и устойчивостью к факторам внешней среды. Естественный цвет рукоятки ножа из ореха близок к дубу, но без характерного зеленоватого «дубового» оттенка. Со временем рукоятка из ореха немного темнеет и приобретает красивый благородный оттенок.
По потребительским свойствам изделия из ореха стоят в одном ряду с лучшим дубовыми изделиями. Уникальность текстуры и богатство цветовых оттенков являются их отличительной чертой. Древесина отличается высокими декоративными свойствами. Древесина ореха умеренно твердая, вязкая и прочная, легко поддается механической обработке с получением доброкачественной поверхности. Очень хорошо полируется.
Из просторов интернета.
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Горіх на ножі годиться, не можу сказати, що супер але все залежить від самого дерева, де росло, як сушилось, віку т.п.
Колись читав, що для прикладів беруть прикореневу частину стовбура, саме коріння не підходить так як у нього дуже розвинуті капіляри і вони великого діаметру, тобто корінь більш пористий. Тому, що через корінь живиться ціле дерево. Як насправді, не знаю.
Можна просто взяти і порівняти, з того, що пройшло через мої руки, горіх був деколи кардинально різним, від суперового, до такого, що годився тільки в грубку.
Перші мої ножі були з горіховим руків'ям, служать багато років при мінімальному догляді.
До речі заготовки на приклади по якості діляться на класи.
 
А які, на вашу думку, породи дерев найкраще підходять для руківля ножів?
Маю стiйке переконання - найкраще буде це сучаснi штучнi матерiали.
Типу G10.
Вибiр дуже широкий!
Звичайно, монтаж фултанг на трубочках, замiсть стяжок чи пiнiв.
Так легше нiж та матимемо пару отворiв для темляка - якщо подобаеться!
Також, кап чи сувель звичайних порiд - якi маете.
Горiх - вiн занадто цiнний, якщо якiсний. Та не дуже пiдходящий, якщо звичайний.
Маю Опiнель з рукiв'ям горiховим. Донька також.
Але ще маю десятки ножiв фiрмових та майстрових - i лише на одному дерево.
Це не рахуючи чотирьох Опiнелiв.
Там i олива, i горiх, i бук, i ясень (той, що з малюнками).
 

Вік71

Снайпер
А які, на вашу думку, породи дерев найкраще підходять для руківля ножів?
З наших- кап клена,берези,граба ,дуб,акація.З імпортних-айронвуд(залізне дерево),карельська береза,венге,чорне(африканське дерево),бубінга,зебрано.
 
Зверху