Нещодавний вміст від zet ua

  1. zet ua

    Закон про зброю

    Нова пошта теж відправляє , тільки вона про це не знає,
  2. zet ua

    Закон про зброю

    Де він є? Хтось користувався?
  3. zet ua

    Закон про зброю

    Повертаюся до питання Закону , чи відсутності його . Впевнено можу сказати що майже всі до медкомісії при продовженні відносимося халатно, пробіглися по кабінетам , рахунок оплатили та і все . Про інструктаж та навчання я взагалі мовчу . При купівлі рушниці через форум чи дивлячись на інтернет...
  4. zet ua

    Закон про зброю

    Хтось пам'ятає як тема називається?
  5. zet ua

    Закон про зброю

    Все добре. Ви просто прослідкуйте як зросли ціни після початку повномасштної війни на бюджетні нарізні моделі гвинтівок, можливо я помиляюсь оому критику сприймаю нормально
  6. zet ua

    Закон про зброю

    Тому що на зброю є певна монополіч і якщо зросте попит то зросте і ціна , це закони ринку
  7. zet ua

    Закон про зброю

    Травмат доступний і зараз через корупційні схеми, якщо корупційні схеми приберуть то зросте ціна травмата , це логічно. І якщо зробити короткоствол більш доступним але не змінювати законодавчу базу по захисту особистості і майна то толку від доступності зброї нн буде. Намагався пояснити по...
  8. zet ua

    Закон про зброю

    Що саме не зрозуміли?
  9. zet ua

    Закон про зброю

    Форт гумовий 500 коштував плюс щоб стати " журналістом" мабуть ще стільки і я думаю що якщо травмати дозволять всім то у вартість Форта додадуть вартість посвідчення журналіста і на виході ми отримаємо 1000 у.е Насправді нам в першу чергу потрібен Закон про захист життя та приватною властності...
  10. zet ua

    Закон про зброю

    Ви думаєте буде дешевше якщо дозволять? Турецькі палки-стрілялки по 400-500 у.е а ми хочемо глок чи беретту за дарма.
  11. zet ua

    Закон про зброю

    Читаю і дивуюся . В нас порівнюючи з іншими країнами доволі ліберальні умови придбання зброї . Чого не вистачає , короткостволу? Даю гарантію що 90 відсотків крикунів за травмати та короткоствол не підуть проходити медкомісію тому що можуть наступити відповідні наслідки, чи може в когось...
  12. zet ua

    Фото с охоты, рыбалки наших отцов, дедов, прадедов....

    На перших двух фото мій батько , на інших двух його товариш по полюванню .Дуже жалкую що не встиг багато чого перейняти від батька . Рушниця що на фото й зараз займає почесне місце в сейфі хоча понад 20 років була не в родині. І цікавий напис на останньому фот гріє душу і заставляє посміхнутися...
  13. zet ua

    Рюкзак армии Чехии

    Доброго дня. Ок.
  14. zet ua

    ТОЗ БМ 1956 р.

    кучне, 16 калібр, для враження дронів доцільніше напівавтомат
  15. zet ua

    ТОЗ БМ 1956 р.

    В продажі. Але для даних потреб воно не зовсім то.
Зверху