Нещодавний вміст від WAWA

  1. W

    Продам СКС

    Знаходиться у Львівській області (м.Старий Самбір)
  2. W

    Продам СКС

    Продам СКС з оптикою 7,62×39 мм! Детально за телефоном 0982345488! Ціна 15 000 грн.
  3. W

    Український Гірський Гончак

    але цей гін не може бути тривали Богун, скільки часу твої собаки переслідують оленя, кабана і козулю, +/- в хвилинах?
  4. W

    Цуцик Карпатського гончака!!!

    Територіально у Львівській обл. При бажанні може бути доставлений до Львова або інший регіон.
  5. W

    Цуцик Карпатського гончака!!!

    Продається цуцик карпатського гончака від робочих батьків. З документами. Вік 2 місяці (12.06.15). Ціна 1999 грн. Можливий торг. Детальніше за №тел.0984257648
  6. W

    Український Гірський Гончак

    Білі плями на поворотах не заносять, але що не кажи, хочеься без білого. Хоча білі плями є добрими при розшуку собаки - перевірено. Бо повністю чорних дуже багато. Богун, то пересилаю на Житомирщину ножа?
  7. W

    Український Гірський Гончак

    Усіх зі Святом!!! Скільки часу, на Твою думку Богун, повинен часу гнати карпатець звіра?
  8. W

    Український Гірський Гончак

    Я не розумію чому Ви так взялися захищаєте Ірину, вона сама вміє за себе постояти хахаха! Доречі у ІРИ сьогодні днюха, так що вітаємо!!!!!!! А на рахунок двох собак ми вже здається сперечались раніше, тому не бачу змісту вести суперечку!!!
  9. W

    Український Гірський Гончак

    Згідний з Мішою, що користі мало буде, але що робити? Так як кажуть, і так не добре і так зле.
  10. W

    Український Гірський Гончак

    А хто набив? хахаха Фотка суперова!
  11. W

    Український Гірський Гончак

    А як Кетті в поведінці? Кобра вже працювала по козулі і сильно голосила на куріпку!
  12. W

    Український Гірський Гончак

    Привіт Хома! Передзвони, переговоримо 0975139028 Богун, а Ти більше не поповнюєш господарство карпатцями? Княжа ще парубка не хоче?
  13. W

    Український Гірський Гончак

    Кобра!!!
  14. W

    Український Гірський Гончак

    http://piccy.info/view3/6410048/5a552eb0b0ff4aec52c36b6c8aedb68e/1200/ Кобра http://piccy.info/view3/6410148/ca5e21151c20a9a02f056eba77c2a6c1/1200/
  15. W

    Український Гірський Гончак

    Добре, що файна. Бо я почав хвилюватися, може не сподобалася, але думаю буде страшним звіром у роботі, маю чуйку!!!!
Зверху