Нещодавний вміст від veriovo4ka89@

  1. veriovo4ka89@

    Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.

    Я яка в осени, крім шипшини та насіння бур*янів?
  2. veriovo4ka89@

    Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.

    Цілих 7 сторінок про випуск фазана та всеж дайте відповідь- Чому фазана в угіддя випускають в осени, а не на весні коли кормова база дозволяє вижити?
  3. veriovo4ka89@

    Беспредел руководства УООР Одесской области

    Шановний, не забивайте дурним голову, УТМР то як ВерхРад- Кого треба подвинем, кого треба відмажем!
  4. veriovo4ka89@

    Про майбутній закон!!!

    3 група також підпадає під 5 років
  5. veriovo4ka89@

    Про майбутній закон!!!

    А саме те Що продовження дозволу кожні 5 років з обов'язковим перепроходженням курсів по поводженню. Зайдіть та продивіться цей закон і дізнаєтесь бааагато цікавого.
  6. veriovo4ka89@

    Про майбутній закон!!!

    Електронна петиція набрала достатньо голосів і коліща законотворення завертілося.
  7. veriovo4ka89@

    Про майбутній закон!!!

    Найбільш образливе те що з їхнею підтримкою і сприянням спонсорів закон таки протягнуть,
  8. veriovo4ka89@

    Про майбутній закон!!!

    Нещодавно натрапив на такий проект закону про зброю і чесно кажучи я збентежений, злий та водночас схвильований. Та все ж таки, як вони змогли ще більше пересрати 622 наказ в такій збоченій формі. https://zbroya.info/uk/mobile/blog/4747_proekt-zakonu-pro-tsivilnu-zbroiu-i-boiepripasi/ Що на це...
  9. veriovo4ka89@

    Продам карабин 223REM

    А де саме в Харківській області?
  10. veriovo4ka89@

    Шрифт

    Букв та цифр
  11. veriovo4ka89@

    Шрифт

    Вкажіть розмір
  12. veriovo4ka89@

    Жилет

    Дякую за резерв. Раніше небуло можливості відповісти- розмір не мій. Вдалого продажу! Дякую.
  13. veriovo4ka89@

    Жилет

    Якщо продавець не проти то стану в резерв до завтрішнього вечора. Години до десятої
  14. veriovo4ka89@

    Порох NobelSPORT

    https://www.nobelsport.it/en/products-en/powders/powder-shotgun-ammunition З офіційного сайту
  15. veriovo4ka89@

    Охота на лису с нарезным по новым правилам

    по-перше, за Законом, з ним не можна полювати на пернату дичину. За пернату дичину мови не було!
Зверху