Нещодавний вміст від Uliss

  1. Uliss

    Продам Scrapper-A & Scrapper-B

    Scrapper-A & Scrapper-B, по 4000, 7000 за два. Авторська сталь ЕА115М Гаврика-Ясинецького, 130х26х3.6мм, зонна ТО...
  2. Uliss

    Продам ніж Larix IV

    Продано.
  3. Uliss

    Продам ніж Larix IV

    Так, забув написати, що ТО Ясинецького. ))) Але для мене та для тих, хто в темі, це автоматично зрозуміло, бо інакше бути не повинно - авторська сталь передбачає авторську ТО.
  4. Uliss

    Продам ніж Larix IV

    Вітаю! Оскільки ТО робив не я - то гарантувати не маю права. Ще не було скарг на відповідність заявленій твердості і на решту параметрів. Як і чим ви будете міряти твердість без пошкодження ножа?
  5. Uliss

    Продам ніж Larix IV

    4100 грн.
  6. Uliss

    Продам ніж Larix IV

    4200 грн.
  7. Uliss

    Продам ніж Larix IV

    Larix IV - 4300грн. Авторська сталь ЕА115М Гаврика-Ясинецького, 134х27х4,2мм, зонна ТО, тв. 62HRC, зведення 0.3мм, вороніння. Руків"я - патинована латунь, мікарта від...
  8. Uliss

    Куплю металеві частини цівки ИЖ-17

    Куплю металеві частини цівки ИЖ-17 32к, (якщо калібр має значення.)
  9. Uliss

    Продам ніж "SchwarzWald"

    Продано!
  10. Uliss

    Продам ніж "SchwarzWald"

    SchwarzWald - 4200 грн. Авторська стал ЕА115М Гаврика-Ясинецького, вороніння, тв. 62HRC, 140х27х4.3мм, зведення 0.4мм. Патинована латунь, мікарта від Andrej Hornet ,сувель граба. Піхви - шкіра РД, плетена нитка, желатин, жиро-восковий засіб.
  11. Uliss

    Katla-R & Katla-B

    Продано.
  12. Uliss

    Katla-R & Katla-B

    По 3800
  13. Uliss

    Katla-R & Katla-B

    По 3900грн.
  14. Uliss

    Katla-R & Katla-B

    Katla-R і Katla-B - по 4000грн Авторська сталь ЕА115М Гаврика-Ясинецького, 140х23х3.5мм, зонне гартування тв. 62HRC, зведення 0.1мм, вороніння. Руків"я - патинована латунь, мікарта від Andrej Hornet, кап клена, льняна та датська олія. Піхви - шкіра РД, плетена нитка, желатин, жиро-восковий засіб.
  15. Uliss

    Продам ніж " Ravager".

    Продано.
Зверху