Нещодавний вміст від TrioZAGRAD

  1. T

    Все что касается пневматического оружия. Любители пневматики.

    є прям на вибір майстри)) мені подобаються роботи Дагера з Києва
  2. T

    О капсюлях,все что знаем.

    Дякую!
  3. T

    О капсюлях,все что знаем.

    так, я розумію, що бісить коли новачок не читає тему. Але я тему таки читав. Хоча дякую за цитату першого посту, він дозволив мені вирахувати певні уточнення. Чорний та темно синій - це таки різні капсюля. Тож тут ви неправі. Не міг я мати однакові капсюля в двох різних упаковках. А отже...
  4. T

    О капсюлях,все что знаем.

    вітаю. таке питання. на днях забув закрити сейф і дитина розсипала капсюля по підлозі (зброї і патронів в сейфі не було). в мене було два типи капсюлів CCX1000 та CX2000. Чи правильно я зрозумів, що вони між собою відрізняються кольором лаку? одні - чорний лак, інші - темно синій лак. можливо в...
  5. T

    УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

    вітаю. цікавить триммер для гільз 12 к. якщо є в наявності, прошу реквізити в приват
  6. T

    Яка вакцин, проти ковіду, є безпечною?

    це наші лікарі кажуть, що не можна алкоголь. я спеціально цю тему моніторив. В Штатах пишуть, що нема протипоказань. вакцинація не попереджає хворобу. Тобто захворіти можна і після вакцинації. Вакцинація дуже дуже сильно зменшує вірогідність важкого перебігу хвороби. А дуже часто саме повторне...
  7. T

    Яка вакцин, проти ковіду, є безпечною?

    вакцинувався пфайзером двічі. дружина також. політ нормальний.
  8. T

    Продам лотки/подставки для гильз.

    вітаю. хочу замовити 2х25. прошу реквізити в приват.
  9. T

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    я б теж приєднався. але спочатку треба мисливський квиток отримати
  10. T

    Дозвіл та посвідчення не за місцем реєстрації

    нещодавно отримав дозвіл. живу на зйомній квартирі, прописаний взагалі в гуртожитку (вже 7 років як мав виписатися, але я з Криму тож нема куди виписуватися). При оформленні дозволу надав копію договору про оренду житла. Але мій договір не був завірений, тож дозвільник також попросив копію...
  11. T

    Порох ТАХО

    підбираю патрон на пороху ТАХО CSB2 12 калібр навіска дробу 32 гр. стрілятиму з рушниці Huglu Hawk зі стволами 71 см Зібрав патрони з такими навісками: 1.9х32 (рецепт з банки) 1.85 х 32 1.8 х 32 Всі патрони з пиж-контейнерами (Вінницькі здається), закрутка зіркою з дотисканням конусною матрицею...
  12. T

    Все что касается пневматического оружия. Любители пневматики.

    Володію пневматикою з 2012 року. А гладкоствол купив буквально пару тижнів тому. Тож про гладкоствол сюди прийшов вчитися. А от про пневму розказати трохи можу. Сам першою швинтівкою мав китайця xtsg 208-2. Думаю він не сильно відрізняється від вашого крала. Швидкість по паспорту також близько...
Зверху