Нещодавний вміст від tandem14

  1. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Продано. Прохання закрити тему.
  2. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Дякую, почитав статтю https://ohota-rybalka-kirov.ru/ohotniche-ruzhe-izhb-36/ де описані відмінності ИЖБ 36М від звичайного 36-го і дійсно цих покращених рушниць була випущена не велика партія в 1947році.
  3. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Зброї більше 70 років.... Це не дивно, що присутні раковини - в ті часи користувались і зберігали як могли. Доглянута - мається на увазі на даний час(зроблено дерево, воронування, прибрання штатів, зняття освинцовки, змазка і т.д...)
  4. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Фото
  5. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Дякую за уточнення, "ржавий лак"
  6. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Шановні колеги, ціну знижено до 550$
  7. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру(по документах з дозвільної), в гарному стані. Довжина стволів - 700мм Патронник - 70мм Лівий ствол - чок Правий - нічого не вказано на стволах, але різниця між діаметрами стволів 0.5 - 0.6мм, то швидше за все получок. вороніння, шату ніде немає, в стволах присутні...
  8. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Щиро вибачаюсь за таку ситуацію, на наступний раз я врахую Ваші зауваження. Рушниця мого батька - почесного члена УТМР, тому і попросив Вас, кому дійсно цікаво, по можливості телефонувати на пряму.
  9. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Думаю що стволи для 47 року нормальні, для того і добавив багато фото щоб кожен для себе вирішував який стан. Якщо вас дійсно цікавить ця рушниця і її стволи - будь-ласка телефонуйте, з радістю відповім на всі питання. В дозволі на зброю записано саме іж 47...
  10. T

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру

    Продам ИЖ Б-47 12-го калібру, в гарному стані. Довжина стволів - 700мм Патронник - 70мм Лівий ствол - чок Правий - нічого не вказано на стволах, але різниця між діаметрами стволів 0.5 - 0.6мм, то швидше за все получок. стволи - нормальні, вороніння, шату ніде немає. приклад, цевйо - горіх...
  11. T

    продам ИЖ-27Е, 16кал. Вінниця

    Продам ИЖ-27 з ежектором 16-го калібру, знак якості, в гарному стані. стволи - чудові, шату ніде немає, зброя доглянута. з документами, продаж через дозвільну. знаходиться в с.м.т.Сутиски Тиврівський р-он, Вінн. обл. ціна 450долл. питання бажано по телефону 0985218787 Анатолій, на форумі буваю...
  12. T

    продам ИЖ-27Е, 12кал. Вінниця

    дякую за уточнення, звичайно воронилось. думаю що всім це і так видно. успіхів Вам!!! кому цікаво, телефонуйте - торг присутній.
  13. T

    продам ИЖ-27Е, 12кал. Вінниця

    ще фото
  14. T

    продам ИЖ-27Е, 12кал. Вінниця

    Продам ИЖ-27 з ежектором 1982р. випуску в гарному стані. стволи - дзеркальні, шату ніде немає, зброя доглянута. з документами, продаж через дозвільну. один власник від покупки з магазину в 1983р. знаходиться в с.м.т.Сутиски Тиврівський р-он, Вінн. обл. ціна 430долл. питання бажано по телефону...
  15. T

    продам ИЖ-27 Е, 12кал. 1982р.в. Вінниця

    стволи -- "ржавий лак" колодка --- каустичний розчин тримається роками, дуже міцне і надійне покриття
Зверху