Нещодавний вміст від szap

  1. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Я біля Києва живу. Можна й в Баришівці. Вище є мій номер, напишіть в вайбер/телеграм/вотсап домовимось.
  2. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Дякую, якщо ніхто з новоспеченого вище колективу не відпишеться, то напевно так воно й буде. Поїду в будь які угіддя і буду гуляти по тихеньку))
  3. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Дякую за поради. Насправді, ходити самому - був план Б). Просто тут писали, що збирається коллектив новий, тому й написав. А на рахунок постріляти - то я й без полювання роблю це щотижня на стрільбищі. З "аттрактантом" ситуація схожа, полювання для цього не треба))) Не розумію, чому якщо...
  4. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Не дуже розумію Вас... А чому я досвіду не наберусь від інших? Мисливці не хочуть ділитися досвідом з новачками? Чи специфіка перейому досвіду чимось відрізняється від тієї самої риболовлі, та й від чого завгодно? Я був в минулому сезоні на 2х полюваннях, мені дуже сподобалось. Хлопці охоче...
  5. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Ні, просто хочеться вже хоч кудись в цьому сезоні поїхати. Якщо коллектив знаходиться в бориспільському районі, то можу туди взяти відстрілку. Не принципово куди, аби зі знаючими і досвідченими людьми.
  6. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Київська обл. Район не принципово. На тижні вступатиму в Утмр, який район скажете, в той і вступлю.
  7. S

    Ищу с кем можно пойти на охоту

    Добрий день, якщо гілка ще жива - теж вступив би в ваш новоспечений коллектив. Мій номер 0636816505, Сергій
Зверху