Нещодавний вміст від stepan91

  1. S

    Для мисливської кімнати

    Скільки буде коштувати готова кухня як на фото 1???
  2. S

    Костюми камуфляжні

    Придбав собі такий костюм як на фото 3. Якість матеріалу хороша, пошиття теж. Рекомендую!
  3. S

    продам тоз25 штучное

    Скиньте фото клейм стволів!
  4. S

    Український Гірський Гончак

    Йому завтра буде 4 місяці. Він ще котів ганяє... виганяє на дерево і обгавкує доки не заберу.Думаю що він і куницю так буде брати. Мої лайки теж з котів починали, а тоді відмінно працювали по куниці. В загальному його мисливські задатки вже проявляються! Це радує) Ще трошки часу і повезу його до...
  5. S

    Український Гірський Гончак

    Йому завтра буде 4 місяці. Він ще котів ганяє... виганяє на дерево і обгавкує доки не заберу.Думаю що він і куницю так буде брати. Мої лайки теж з котів починали, а тоді відмінно працювали по куниці. В загальному його мисливські задатки вже проявляються! Це радує) Ще трошки часу і повезу його до...
  6. S

    Український Гірський Гончак

    Він сьогодні вже бігав за слідом зайця...жаль що він його не побачив (заєць піднявся на березі, а пес ще був під берегом і його не бачив) але як на перший раз він по сліду побіг десь 300м, але без голосу. Після цього він ще два рази вертався до того місця звідки піднявся заєць!! Думаю що для...
  7. S

    Український Гірський Гончак

    Підранка зайця, наприклад, він має догнати і задушити а не облизати...а навчити не їсти здобич як на мене неважко... В мене були лайки, собаки хороші але мовчать за звіром! Я більше люблю коли собака жене звіра з голосом, і щоб далеко за ним не йшов як РГ. А УГГ по розповідях ідеально підходить...
  8. S

    Український Гірський Гончак

    Всім привіт!!! А ось і мій чотирилапий друг... Тут йому 3 місяці, кинув йому шкуру зайця і він пошматував її за 20 хвилин...а от маленьких кроликів чомусь не кусає а облизує.Як зробити його агресивним до кролів??? Шкури кролів теж кидав- шматував як має бути, а з живими чомусь дружить.
  9. S

    Шептало для иж 27ем

    Ні, він включений, просто шептало при розламуванні не зачіпає гачок викидача чомусь!?
  10. S

    Шептало для иж 27ем

    Куплю праве шептало для иж 27ем. моє ціле, але чомусь ежектор не спрацьовує....
  11. S

    ИЖ-12, 12к

    Що в стволах?
  12. S

    Український Гірський Гончак

    Для цього я і шукаю цуценя УГГ.
  13. S

    Український Гірський Гончак

    На мою думку якщо собака без документів, то вже не важливо чи мисливської він породи чи ні!!ІМХО. А за побажання дякую :)
  14. S

    Український Гірський Гончак

    З впевненістю можу сказати що десь 80% людей західної України полює з собаками без документів, і ви всі це добре знаєте.А може і більше...
  15. S

    Український Гірський Гончак

    Вже зв'язався з Василем Винарем, обіцяв допомогти з цуциком.Хотілось би великого, щов в козуль сидів на хвості. А по кабану в мене добре працює метис вівчарки з незнаю чим!? Він великий, важить десь 40кг., але бере...
Зверху