Нещодавний вміст від Stanislav Fursa

  1. Stanislav Fursa

    Чок Джеміні ІС - 0.25мм/КріоПлюс.

    Ціна - 2200 грн, без торгу. +38 096 056 85 92 - Вайбер, Телеграм.
  2. Stanislav Fursa

    Чок Джеміні ІС - 0.25мм/КріоПлюс.

    Продам, абсолютно НОВИЙ чок Джеміні 0.25мм, без жодного пострілу! Віддам і фірмову наклейку на ствол) Підійде для рушниць Бенелі і Бреда з системою Кріо Плюс. Ціна - 2700 грн.
  3. Stanislav Fursa

    Яка Ваша доля?

    Побачив тему, всі живі і це саме головне, тримайтесь, бережіть себе, цю кляту русню переможемо обов'язково! І перемога буде, тільки за нами! Розумію, що не всі тут на форумі, хто боронить державу, хто виїхав, хто загинув і т.д.. Що про себе сказати, чому довго небуло на форумі? Все добре...
  4. Stanislav Fursa

    З Днем народження Ігор( Туріст 1945 )

    Приєднуюсь до привітань! Всього найкращого, всіх благ!
  5. Stanislav Fursa

    д. Сеня С Днём РОЖДЕНИЯ!

    З Днем Народження! Всіх благ і саме головне, мирного неба над головою!
  6. Stanislav Fursa

    З Днем народження Корнилов.

    З Днем Народження! Миру, здоров'я, добра, всіг благ, а саме головне - Мирного неба над головою!
  7. Stanislav Fursa

    будет ли охота в Украине?

    Думаю, що ні. Не буде по всій Україні! Війна, воєнний стан, багато замінованих місць, ходити небезпечно. Навіть, де і не було окупації, там теж не відкриють, начнуть мисливці стріляти, відразу приїдуть військові і все що завгодно може бути. А друге, в мирний час і так дичини мало було, а зараз...
  8. Stanislav Fursa

    Gemini Chokes Ukraine

    Героям Слава! 0.38 мм.
  9. Stanislav Fursa

    Герои этой войны

    Вічна пам'ять Герою!
  10. Stanislav Fursa

    Великдень 2021-23...

    Христос Воскрес! Всіх зі святом, Вас! А саме головне, мирного неба над головою!
  11. Stanislav Fursa

    З Днем Народження, Fonex:)

    З Днем Народження, Друже! Всього найкращого, всіх благ і саме головне, мирного неба, а все потім буде) Бережи себе! Відписав в меседжер..;)
  12. Stanislav Fursa

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Я споряджав прямо на порох без ніяких додаткових пижів і обтюраторів! Збирав на любому потужному капс. СХ-2000 або 688, МВ-36/1.87грам, закрутка. Літала досить точно.
  13. Stanislav Fursa

    Перекурчик

    Тримаємо оборону!
  14. Stanislav Fursa

    Перекурчик

    Тримаємо оборону! Бережіть себе і своїх близьких! Слава Україні!
  15. Stanislav Fursa

    Перекурчик

    Ми, весь форум, вся Сім'я, вся Україна з Вами! Бережіть себе!
Зверху