Нещодавний вміст від Shevchenko13

  1. Shevchenko13

    Продам оптику MakSnipe 10x42SFE

    Продам хороший оптический прицел постоянной кратности MakSnipe 10x42SFE. Прицел в рабочем состоянии. Боковая отстройка паралакса в метрах, тактические барабанчики ввода поправок, гравированная сетка, труба 30мм. Из минусов это вмятина на трубе (ни на что не влияет), и пылинки на линзе. Очень...
  2. Shevchenko13

    Дерево ІЖ-27, 16 калібр

    Доброго дня!) можна будь ласка Ваш телефон? домовитись за купівлю
  3. Shevchenko13

    Зникла собака "російський спаніель"

    Викрадена собака "російський спаніель". Вважаю, що з метою продажі. Не байдужих прошу повідомити про місце знаходження, за винагороду! Вячеслав 098 820 81 82 Київська обл. Васильківський р-н
  4. Shevchenko13

    Куплю запчасти иж27 Е

    Куплю запчасти иж 27Е - пр. и лев. шептала и теж 2 курка.
  5. Shevchenko13

    Чехлы для ружей

    Залиште будь ласка тел. зробити замовлення. дякую
  6. Shevchenko13

    гільзи.16-12 кал

    Залиште будь ласка тел. зробити замовлення, Дякую
  7. Shevchenko13

    продам дерево тоз бм, 63

    Можна будь ласка телефон продавця?)
  8. Shevchenko13

    Куплю гоньчу

    Маю естонську гончу, 7 місяців. 098 820 81 82
  9. Shevchenko13

    Эстонская гончая

    Продаю эстонскую гончую (кобель), 7 месяцев с прививками. Без документов, не плановая вязка. От рабочих родителей. Все вопросы по телефону. Вячеслав 098 820 81 82
  10. Shevchenko13

    Куплю цевье иж27 16к.

    Куплено
  11. Shevchenko13

    Куплю цевье иж27 16к.

    Куплю цевье иж27 16к. Готов рассмотреть все варианты. Орех.
  12. Shevchenko13

    Продаю МЦ 21-12

    Продано
  13. Shevchenko13

    Продаю МЦ 21-12

    Всім дякую, рушниця продана.
  14. Shevchenko13

    Продаю МЦ 21-12

    Дякую за Ваші відгуки) Не буду входити в дескусію, поясню коротко. Фото не виложував тому що відразу з*явились покупці, які знають цю зброю і вякому вона стані. Про агрессивный маркетинг поясню так, який привіт така і відповідь! Людям яким дійсно протрібно дізнатись, телефонують, а не пишуть...
  15. Shevchenko13

    Продаю МЦ 21-12

    Товариш Videoprof, Мене як потенційного продавця, ваша особиста думка зовсім не цікавить. Я не написав жодної брехні про свою рушницю, кого що детально цікавить, телефонуйте, все розповім. Я другий хазяїн цієї зброї, перший - покійний мій знайомий, тому знаю що кажу. Рушницю я нікому не нав*язую...
Зверху