Нещодавний вміст від Ruyhov

  1. Ruyhov

    Продам ТОЗ 34 ЕР, к 12/70

    Продано. Прошу закрити тему
  2. Ruyhov

    Продам ТОЗ 34 ЕР, к 12/70

    Нова ціна 8500
  3. Ruyhov

    Мисливський сезон 2014 року

    Не було полювання, була - риболовля)
  4. Ruyhov

    Продам ружье ТС-2

    Воно прекрасне!
  5. Ruyhov

    Полювання на лисицю

    На Вінниччині лиса стало менще. Кількість стала зменшуватись ще 3 роки тому. Що цікаво: щороку зростає численість куріпки, - краще вже так)
  6. Ruyhov

    мр 153

    Можеш глянути мій ТОЗ 34, але він 2000 р, а хочеш не дивись, я теж не спішу продавати)
  7. Ruyhov

    Ножі.

    Вітаю! Хлопці, хто в курсі про що я. Якось бачив ніж Кабар. Мене цікавить те, що після підпису військово-морських сил США вибито прізвище та ініціали якогось американця. + є маленьке клеймо на самому руківї (на металі), але воно зношене, не розбереш що написано. Чи можна вважити що ніж оригінал...
  8. Ruyhov

    турецкие ружья отзывы

    Привіт! Хлопці, цікавить якась інфа від власника газовідводки Таргет. Побачив в магазині, нові, прикладисті, не важкі - загорівся. Продавці рекламують, що скоро бренд розкрутиться і ціна буде високою (зараз 8500 грн). Чи є резон купувати? Дякую за Вашу думку!
  9. Ruyhov

    Самый вкусный зверь?

    Ого! А звідки ви? Бекас ніби є всюди....
  10. Ruyhov

    Самый вкусный зверь?

    Ну 10 це вже шик) Але 6 шт. доводилось готувати. До такої страви стакан смачного червоного вина підходить безсумнівно)
  11. Ruyhov

    Самый вкусный зверь?

    Осінній, жирний бекас - ммммм смакота!
  12. Ruyhov

    Полювання по перу. Вінницька обл. Вінницький р-н

    Вінницька область, Літинський р-н
  13. Ruyhov

    Вальдшнеп 2015

    Курцхаар - це чудо, а не собака)))
  14. Ruyhov

    Вальдшнеп 2015

    А собака де? Чи полюєш вальдшнепа сам?
  15. Ruyhov

    Вальдшнеп 2015

    Були в кінці листопада на Вінниччині. Останнього випадково добув 26 грудня 2015 року, ще так пізно ніколи не бачив їх
Зверху