Нещодавний вміст від rrusel

  1. R

    Новый браконьерский законопроект

    Да...аааа! Времена наступили....
  2. R

    УПС

    Если я не ошибаюсь у вас когдато било видео процеса завальцовки звездой. Билоби интересно взглянуть. (извините за офографию на планшете нет русской букви "ьі").
  3. R

    Шат стволов

    "Гак напилити.Так,як напилюють шийку колінвала." Ні напилення колінвала здійснюється на плазменній установці, при великій температурі. А метод "железнения" це гальванічний процес який триває при температурах до 100 градусів. І якщо потрібно було б відреставрувати Бененллі або Рицині, тоді...
  4. R

    Шат стволов

    І знову до старої теми. Рішився, або дозрів я до того, щоб наварити крюк автоматичною зваркою (полуавтоматом). Після ручної обробки вийшло досить не погано, а саме головне, що шату більше не має. Для мене проблема вирішена.
  5. R

    можно ли....

    А посвідчення мисливця вже є на руках ? При отриманні відстрілки дозвіл на зброю не потрібний.
  6. R

    Як навчити собаку до пострілу.

    Я свою собаку починав приучувати до звуку пострілу в 4 місячному віці, купив великі петарди, в яких звук був досить гучним. І під час прогулок в полі чи в іншому місці, де позволяла можливість, в процесі ігор коли собака мало на що звертає увагу тільки на вас, підпалював петарди. Тут головне...
  7. R

    Продам новые папковые гильзы 12 и 16 кал

    Резерв на 30 штук 16 калибра. Реквизиты в личку
  8. R

    Продам пыжи войлочные. 12 и 16 каллибр.

    резерв на 2 пачки 16 калибра. реквизиты для оплаты пожалуста в личку.
  9. R

    Продам разное охотничье снаряжение СССР.

    Давайте реквизиты для оплаты
  10. R

    Продам разное охотничье снаряжение СССР.

    2 ершика со щетины 16 кл. РЕЗЕРВ. уточните цену в личку
  11. R

    З відкриттям на пушного!

    Вітаю всіх хто завтра відкривається. Удачі всім! Радітиму за всіх. В нас в районі відкриття аж 25.11, тож поки що приходиться терпіти.
  12. R

    відкриття на пушного 2012

    Залишається тільки вам позаздрити (по білому) у нас в районі відкриття 25 листопада, і тільки в неділю.
  13. R

    Есть комплект из вещ.мешок,фляга з чехлом и котелок.

    Візьму один комплект. Будьласка реквізити в ЛС.
  14. R

    Прошу совета!

    lapik писал: А если попробовать обжать заряженный патрон после закрутки так как обнаружил прокручивание уже практически в самом конце завальцовки или лучше его перезарядить? ни вкоем случае обжимать готовый патрон нельзя, и вообще с готовым патроном не надо проделывать ничего кроме как...
Зверху