Нещодавний вміст від RevloN

  1. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    Жека иж12 підкажіть будьласка як закрити дякую
  2. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    Рушниця продана нехай приносить задоволення новому власнику тему можна закрити
  3. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    В резерві до 31.07.18
  4. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    Шат не устранявся всі механізми працюють справно
  5. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    Нова ціна 20500 торг
  6. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    Додам ще пару фото
  7. RevloN

    Продам Zauer 8-12 кал

    Шановні мисливці виставляю на продаж власний зауер модель 8- в 12 калібрі стволи 720мм практично чисті за патронніком присутній легкий сипок але раковин немає вороніння рідне шат відсутній дерево сам покривав шафтолом лянним маслом тильник міняв але рідний є зареєстрована в Тернопільській обл...
  8. RevloN

    Продам ТОЗ 34ЕР 12к 1984г.

    Прошу резерв
  9. RevloN

    Внимание!!!!!!!!!!!

    На сс.юа придбав чотири одиниці якось все було нормально кидав задаток в розмірі чотирьох з половиною тисяч було і таке що всю сумму закидав продавцю і чекали на зеленку а тут 300 гривень закинув і чоловік пропав але я так розумію шановні мисливці що не один на того козла розвід попаде тому і...
  10. RevloN

    Внимание!!!!!!!!!!!

    об"яву по продажі тозу знайшов на сс.юа
  11. RevloN

    Внимание!!!!!!!!!!!

    Сергей К подобається це. RevloNМисливець Доброго дня Шановні колеги я теж наднях попався хотів придбати рушницю Тоз-34 кинув чоловікові задаток в розмірі 300 гривень і відразу абонент став позазоною досяжності ДОПОМОЖІТЬ може хто знає того п-дара фамілія Борейко Іван проживае Власовка...
  12. RevloN

    Кидают через переадресацию номера

    Доброго дня Шановні колеги я теж наднях попався хотів придбати рушницю Тоз-34 кинув чоловікові задаток в розмірі 300 гривень і відразу абонент став позазоною досяжності ДОПОМОЖІТЬ може хто знає того п-дара фамілія Борейко Іван проживае Власовка Кіровоградська обл тел 0683527339 УкрСиббанк...
  13. RevloN

    Продам шкіру вовка

    перша продана
  14. RevloN

    Продам шкіру вовка

    перша знову в продажі нова ціна 400 грн
  15. RevloN

    Продам шкіру вовка

    Твоя чекае на тебе як і договорились.
Зверху