Нещодавний вміст від Piligrim.neo

  1. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    А шо на полюваннях було з СКС вбито більше людей чім з іншої нарізної зброї чи взагалі зброї???
  2. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    А можно поподробней ато я тут СКС збирась куплять.
  3. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    Для модерів. НЕ БАНЬТЕ. Я не призиваю бракошить і стріляти крупну дич з 5,65. Я кажу що треба спочатку навчитися стріляти, а потім йти на полювання. З 7.62*39 можно зробити те що не зробиш з 308 ВІН, 30-06, 7,62*54. Був я на охоті де тело з метрів 70 стріляло по козі з ТИГРа..поперебевало ногі...
  4. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    Шо це за калібр такий 7*64 і 300 WM??? У мене знайомий років 18 назад лося з ТОЗ 8 вбив. А заре знайомий кабанів з СКС з одного пострілу(ну коли два) ложить. Стрилять треба вміти, а то калібри міряють. Патрон слабий. Нефіга себе недорогі 1000-1500 долларів. А якщо у мене зарплата 1400грн. Це...
  5. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    Думаю що ремінгтон буде занадто дорого для вас. Беріть СКС дешевий ствол, дешевий патрон. І вчіться влучно стріляти.
  6. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    Що суворо заборонено??? Прицільно стриляти??? Я стриляю не в полі. Я стриляю в спеціальновідведеному місці(вольэрі) випущених з клітки кролів.
  7. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    Шановний, я все зрозумів. Це мабуть ви мене і забанили за те що я написав сюди совет по подбору гвинтівки і калібра. Я написав щоб брали скс. Бо і карабін дещевий і патрон дешевий, а стріляти можна і козу і кабана. А для того щоб похвалити його точність написав що навіть в зайця з нього можно...
  8. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    Тю. Ну якщо незареэстрована зброя то це кримінал-згоден. А от э у нас приватне охотхозяйство. Так там, вже незнаю, чи то зайців чи то кролів(кажуть що зайців) розводять і випускають потім за гроші замість тарелочок щоб мисливці вчилися стріляти. Так би мовити жива бігуща мішень. У мене знайомий...
  9. P

    Помогите выбрать калибр нарезного ствола

    А якіх "советов"?? Дайте почитать шоб знать шо неможна писать.
  10. P

    Продам СКС. СВТ-40. КО.Мосинку

    Выложите пожалуйста фото скс в разных ракурсах.
  11. P

    продам ТИГР 7.62Х54

    Собщение для viktorio. В этой теме замечено нарушение пункта правил 5.14 "обсуждение цены продавца" а гже эовта картка??????? А флудить на этом сайте действительно никто е будет!!!
  12. P

    ТЮНИНГ СКС

    Хтось шось може розповісти по поводу тюнінга скс.....заміна приклада по типу свд чи шось подібного....зйомний магазин.....це шось дає чи не дає на ТТХ, балістіку чі хочаб не погіршується???
  13. P

    Придбаю СКС

    Придбаю СКС 1949-1953рр. Прохання, СКС без доробок-переробок дорожче за магазину ціну не пропонувати. Пропозиції з фото викладати сюди або в лічку. Бажано Житомир та область.
  14. P

    Продам ТОЗ-8М с оптикой.

    Вы ка туда оптику прилипили??? Интересная мелкашка... Стреляет тихо тихо. Браконьерская штучка.
  15. P

    Продам ножи собственного изготовления.

    Честно говоря сталь 40х13 не самая лучьшая. Часто приходиться точить. Вот например 65х13 куда лучьше да и твердость у нее 58 по роквелю, а не 54-56 как у 40х13.
Зверху