Нещодавний вміст від Nataliia Iakovenko

  1. N

    Переклад мисливських термінів на українську

    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.brightify.artemis.android&hl=en&gl=US За посиланням є картинка, на якій зображено "полювання" (honitba) Цей продукт, заснований на технології зі Сполучених Штатів, ми розробляємо добровольно, не на комерційній основі. Я особисто зацікавлена лише...
  2. N

    Переклад мисливських термінів на українську

    Якщо що, ми кафедра мисливства празького аграрного університету, і ваша допомога буде дуже корисною для мисливців багатьох країн, які використовуватимуть наш ресурс (зокрема українською)
  3. N

    Переклад мисливських термінів на українську

    Вибачте будь-ласка, я не знала, в якій гілці є більше ймовірності отримати відповідь.
  4. N

    Переклад мисливських термінів на українську

    контексту як такого немає, це веб-сторінка і одночасно інтерфейс для мобільної аплікації, і я перекладаю окремі слова, які вискакують при використанні веб-ресурса. Наприклад, "завантажити полювання" (edit ground), "додати учасників полювання" (add ground members), ??? (drive, leč). Що саме...
  5. N

    Переклад мисливських термінів на українську

    Доброго дня, хочу запитати, в якій літературі або веб-ресурсі можна подивитися список, а ще краще, переклад мисливських термінів, що використовуються для різних аспектів реального процесу полювання (не загальні поняття). Я займаюся (на добровольній основі) перекладом чеського веб-ресурсу...
Зверху